Skocz do zawartości

320 d - USB zamiast zmieniarki


yarq89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie muza na mp3 to porażka i wolę CD.

ale nie każdy ma audiofilskie uszy.

 

Nie do konca masz racje kolego.. Kazda kompresja jest oczywiscie stratna bo wiadomo ze CD->MP3 jest strata jakości

 

to jak nie mam racji? :mrgreen:

 

ale znając życie nagrywasz płyty z skonwertowane z CD->MP3->CDA.

to nie znasz życia. na co dzień mam doczynienia z dźwiękiem i dla siebie tylko z PCM korzystam.

 

Fakt faktem ori CD maja lepsza jakosc dzwieku ale przekonwertowane - niekoniecznie, bo kazda konwersja jest stratna.

 

a zamiast się powtarzać i być za a nawet przeciw mógłbyś polskich znaków zacząć używać :D

 

brak polskich znaków to zboczenie zawodowe :) bardziej mnie interesuja informacje wyciagniete z tresci postu..

Nie mniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie nagrac pliki w jakości PCM/WAV na jakąś pamięc Flash. Niewątpliwie wielka zaleta jest, tak jak poprzednicy stwierdzili ilość utworów, które mozna umieścic na pendrive / SD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Daj znać jak zamontujesz ten emulator, bo też jestem nim zainteresowany :D

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Masz już ten emulator? jak się spisuje?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dajcie spokoj :/ kupiłem, wpłaciłem kase na konto a przysłał mi paczke i listonosz mówi "kasa" a ja no ku** jaka kasa jak zapłaciłem a on mi na to, że paczka "za pobraniem" i poszła do nadawcy teraz musze wysłać potwierdzenie przelewu i dopiero wysle mi jeszcze raz bo podobno sie pomylił :/ na święta może będzie działać to dam znać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzewam temat. :wink:

Czy ktoś montował u siebie takie urządzenie?

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-xcarlink-mini-morris-bmw-i2782015983.html

Jakie są wymiary tego gadżetu i gdzie go trzymacie, czy wykonywaliście otwór w tylnej ścianie schowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem, od tego samego sprzedawcy. Dziś lub jutro będę miał gotowy poradnik na ten temat, chwilowo mam radio na wierzchu, więc mogę pstryknąć kilka fotek. Urządzenie mam w schowku pasażera.

Wielkość powiedzmy paczki papierosów, mogę dokładnie pomierzyć, jeśli nie ma w opisie aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jest w opisie:

"Dzięki nie dużym wymiarom 10 x 7 x 3 cm urządzenie można zamontować w schowku pasażera lub w innym odpowiednim dla siebie miejscu. W ofercie posiadamy również wersie do podłączenia w bagażniku."

Mnie bardziej interesuje opinia z użytkowania :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem, od tego samego sprzedawcy. Dziś lub jutro będę miał gotowy poradnik na ten temat, chwilowo mam radio na wierzchu, więc mogę pstryknąć kilka fotek.

Zielo jesteś nieoceniony, dzięki :lol: , czekam z radością na informacje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielo jesteś nieoceniony
Wiadomo :8)

Z tymi wymiarami to się zgadza, urządzenie jest śmiesznie małe. Ja mam kartę SD (bo pendrive by wystawał i zwiększał rozmiary) więc jest super. Więcej na razie nie zdradzam, testuję sprzęt od ok. miesiąca, więc postaram się jak zawsze opisać temat w sposób wyczerpujący :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie swego czasu do tego przymiarzałem... ale z tego co sie orientowałem w radiach typu business (bez navi i duzego ekranu) problem jest nastepujacy:

Mp3 zapisane na karcie pamieci musza byc w maksymalnie 6 folderach, dlatego ze tyle mamy guzikow od wyboru płyty w zmieniarce (od 1 do 6) i radio nie bedzie kumac co to 7-my folder

Ponadto w kazdym folderze moze byc maksymalnie 99 utworów bo radio nie jest w stanie wyswietlic 3 cyfrowego numeru utworu.

 

Zatem maks liczba utworów to 6*99 a wiec nie az tak bardzo wiele. Poza tym przy moim estetycznym podejsciu do muzyki doszedłem do wniosku że będzie mnie to wnerwiać że mam na jednej emulowanej cd wiele utworów od de facto roznych wykonawcow i polapanie sie w tym wszystkim bedzie skomplikowane.

 

Chetnie sie dowiem ze nie mam racji, bo zmieniarka na 6 cd robi sie zbyt malo pojemna. Jesli ktos przetestuje i zweryfikuje to co napisalem to prosze o info.

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak, jak piszesz.

Ja słucham utworów, które trwają często po 30-60 minut, więc sporo słuchania. Tym bardziej, że zmieniarka ma ograniczenie ilości utworów, a ich długość jest dla niej bez znaczenia.

Raczej nie miałem innych opcji, oryginalna zmieniarka też odtwarza przecież 6 płyt i ani jednej więcej, a dodatkowo oferuje nieganie z nośnikami CD, ograniczonymi jakby nie było pod względem pojemności.

Myślałem jeszcze nad wymianą radia na nowsze (bezsensowny koszt) i podpięcie odtwarzacza mp3 (odpada, jeśli brak pociągnięcia zasilania i tylko jazda z bateryjek).

 

Pozwólcie trochę popracować, a wieczorem stworzę relację, wraz z moimi rozważaniami przed kupnem. Pod żadnym pozorem nie namawiam nikogo do zakupu, to już każdy sam musi zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jak to czytałem to przypomniały mi się moje rozważania na ten właśnie temat ;) Podobne wątpliwości... Nad nie kupieniem tego przeważyła obawa, że będzie mi ciężko szybko znaleźć utwór który akurat mam ochotę wysłuchać.

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad nie kupieniem tego przeważyła obawa, że będzie mi ciężko szybko znaleźć utwór który akurat mam ochotę wysłuchać.

Ja tam chciałbym móc posłuchać czegokolwiek zamiast radiowych reklam, albo tego co mi wciskają.

W każdym z folderów poumieszczałbym inny gatunek muzy i zależnie od nastroju, i potrzeb odpalał :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak :) dla mnie 600 utworów to aż za wiele, żeby to przesłuchać potrzeba kawał czasu. Wiec czekam na opinie bo już jestem tak zdesperowany że kabel jacka wlutuje pod am albo pod wzmacniacz od kasety. Tylko znowu żaden magik u mnie w mieście nie chce się tego podjąć :(
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zmieniarke (emulator) mp3, firmy xcarlink , dzwiek nawet spoko, na karcie 2gb chodzi super dałem teraz 4gb i czasem się wiesza,

jakość muzy jest jak dl mnie ok ale denerwujace jest buczenie silnika w glosnikach, w przerwach miedzy piosenkami, zmieniarke mam wstawiona w schowku pod radiem, ogólnie jestem zadowolony kupil bym jeszcze raz, jest to o wiele lepsze od CD nagrywanych, i nie wala sie sto płyt po aucie tylko wszystko na karcie SD, karty trzymam w popielniczce i moge zgrać tyly muzy że cięko ja przesłuchac 1 karta jakies 30plyt CD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro problem u ciebie dalej występuje, to rozumiem, że sprzedawca też nie zna przyczyny?

Ja miałem coś takiego w poprzednim e46 zaraz po kupnie. Była tam wstawiona ori zmieniarka, zamontowana przez rzeźnika. Poprzekładałem kable we wtyczce zgodnie z fabryczną rozpiską pinów i ustało. Jeśli dobrze pamiętam, to jeden z kanałów fachowiec podlączył do masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.