Skocz do zawartości

Strzela na gazie podczas jazdy 320i


sk6661

Rekomendowane odpowiedzi

bmw nie lubie gazu zacznijmy od tego bo ma z innego stopu zawory i beda duze problemy w przyszłosci i koszty a tak poza tym jak to mój kolega mówi jak cie nie stac na bmw kup se toyote yaris :mad2:

Oświec wszystkich cóż to za stop ? Jakaś technologia rodem z NASA ? Bo ja wiem że taki sam stop jak w zaworach innych marek ,jedynie wydechowe wypełnione są sodem celem lepszego odprowadzania ciepła.Koledze powiedz żeby swoje herezje zachował dla siebie , nie jeżdże na gazie ale jeśli ktoś robi 50 000km rocznie to dla mnie zupełnie zrozumiałe że zakłada lpg.

razem z kablami :cool2:
silniki 6 cylindrowe w e36 a taki jest bez wątpienia w 320 nie mają kabli.
wymień świece i jedź na regulację gazu świece w bmw zasilanym lpg to podstawa-dobre świece
jedyna słuszna rada .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw nie lubie gazu zacznijmy od tego bo ma z innego stopu zawory i beda duze problemy w przyszłosci i koszty a tak poza tym jak to mój kolega mówi jak cie nie stac na bmw kup se toyote yaris :mad2:

 

żeby pisać takie bzdury to trzeba być jakimś onanistą sprzętowym :duh:

 

kazde auto lubi gaz tylko trzeba go z glowa założyć, BMW też. Wszystkie moje auta miały gaz a było ich 8 beemki też i nic sie nie działo świece co 30k km wymienić filtry co 10-15k km i musi działać jedynie to 540 brakowało gazu troszke przy dobrym docisnięciu, i przełaczała sie na bezyne :) . Robie ok 70k km rocznie i nie wyobrazam sobie jazdy na czystej Pb.

 

Napisz jaka to instalacja bo wniosuke ze zwykła I moze II generacji, bo takie tez potrafili założyć (moje 325 z taka kupiłem ale szybko wymieniłem na sekwencje i zaczeło śmigać) jesli tak jest to szybko wymień zestaw pod maską na sekwencyjny i zobaczysz różnice, zwykły mikser w tych silnikach potrafi zabrać 30-40% mocy. Z moich doświadczeń wynika ze nawet najbardziej zajechane świece, padniete cewki, itp nie powodują strzelania gazu w instalacjach sekwencyjnych, w ich przypadku jedynie na za zimnym silniku potrafi kichnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem żadnym onianistą sprzetowym tylko są gusty i guściki.ja wole jezdzić na paliwie czuc zapach benzynki i smrud palonej gumy a ty wolisz smrud gazu wieksze spalanie i zero mocy.Więc ja nie jestem onanistą sprzętowym i nie kupuje 4 litrowej bryki żeby ją zagazować bo nie mam za co wlać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to takie wypowiedzi należy ignorować, ale czasem się po prostu nie da.

Kolego, jeśli w tak technicznej branży jak motoryzacja kierujesz się gustami i guścikami to w sumie OK, Twoja wola, ale nie argumentuj tym rad, jakie udzielasz innym. Tym bardziej, że wyraźnie Twoja wiedza na temat instalacji LPG jest sprzed dobrych kilku lat i w dodatku wynika z jakichś mocno traumatycznych przeżyć.

Dobra rada ode mnie na koniec - jeśli faktycznie przy jeździe czujesz benzynę to jedź lepiej szybko do mechanika bo Ci coś najwyraźniej przecieka, może z baku, może z przewodów paliwowych, albo z pompy.

EOT

A, ten Twój kolega co doradza Jariskę zamiast BMW - powiedz mu ode mnie, że jest debilem :)

naprawdę EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego lucas001 uwiez mi ze nie brakuje mi kasy na tankowanie, strasznie musisz byc dziwny oceniając mnie tak w ogóle mnie nie znając, LPG to raczej prosty rachunek ekonomiczny robiąc moja 540 jakies 140k km w dwa lata zaoszczędziłem około 60-70tys złotych. rachunek chyba dość prosty. a smrodu palonej gumy nie lubie wole oglądać inne auta w lusterku wstecznym, gazy nigdy nie czułem w aucie widocznie masz faktycznie złe doświadczenia z LPG.

 

Powyzsze wypowiedzi nie zmieniaja faktu ze autor postu nie napisał jaką ma instalacje co moze byc bardzo istotne dla rozwiązania problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jak uraziłem Cie kolego mam złe wspomnienia z gazem i dlatego nie jestem zwolennikiem gazu ale przypalic laczka lubie bo to jest ta moc napędu na tył a kilometrów robie dużo i tankuje tylko 98 nie wiem moze jakbym był pewien co koledzy piszecie bym założył LPG ale nie mam miejsca w bagazniku bo lezy tam 2 tys watt :D i wole raczej bass od gazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam instalacje BRC ta średnią a przy kolektorze mam zamontowany antywybuch od gazu ze przy strzale on sie otwiera i zamyka a dolot mam szczelny niewiem co to moze byc moze przewody zapłonowe? jak myślićie i wogóle na gazie strasznie mi sie dławi jak chce ruszyć spada z obrotów i zapala sie kontrolka ładowania a znowu na benzynie ok niewiem nie mam zielonego pojecia co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.