Skocz do zawartości

Poziomowanie lamp przednich


opa_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem. Ostatnio przestało mi działać poziomowanie przednich lamp, miałem niegroźną stłuczkę. Czujnik nie wygląda na uszkodzony. Moje pytanie brzmi, czy w wypadku uszkodzenia regulatorów w przedniej prawej lampie, poziomowanie nadal działa w lewej? I co jest w wypadku gdy uszkodzi się czy zespuje czujnik na wachaczu, czy lampy wędrują w jakieś inne położenie, czy to maksymalnie w górę czy w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić opinie kolegi?

 

Ja potwierdzam.

Miałem uszkodzony prawy reflektor, a mimo to lewy pracował poprawnie.

U mnie czujnik też "wyglądał" na sprawny, a po jakimś czasie lampy same opadały maksymalnie w dół.

Ręczna regulacja dawała poprawę tylko na jeden, góra dwa dni. Dopiero wymiana czujnika rozwiązała problem.

Jak będziesz zamawiał czujnik to nie zapomnij zamówić cięgła z dwoma przegubami, bo tak naprawdę to zapieczenie obu tych przegubów jest powodem uszkodzenia czujnika i wymiana bez cięgła na nie wiele wystarczy...

Pozdrawiam

Diamantschwarzmetalic E-34 und Black Sapphire Metallic E-39 Touring und Schwarz 2 Metalic E-38

Biżuteria Modułowa

http://sklep.susanadesign.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem poszły Ci regulatory w lampach ten plastik sie starzeje od temperatury w reflektorze. Komplet regulatorów kosztuje w serwisie około 100 zł.

u mnie padły regulatory ze starosci i przez drogi nasze hahaha :) zmieniłem i poziomowanie działa mi OK.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.