Skocz do zawartości

E90 318i 2.0 N46

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Super E90 :cool2: i fajny pomysł z lampami w oryginale to trochę lanosa przypomina a teraz :cool2:
Opublikowano
tylko skąd te splittery wziąć :mad2: :|
http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Opublikowano
to daj znać, zamówimy razem i podzielimy przesyłkę na pół :cool2:
http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Opublikowano
Ok, jestem za :) Moja kuzynka ma kredytówkę i robi dla mnie zakupy :D Ja jej tylko przelewam odpowiednią należność W PLN :) Myślę, że w przyszłym miesiącu się zdecyduję :)

Bierzesz taki w carbonie?

Opublikowano

Zobaczcie moją galerię ;)

 

Pzdr.

Opublikowano
  • Autor

K&N kit na pokładzie :P

 

http://img441.imageshack.us/img441/2066/img1210ve.jpg

 

http://img526.imageshack.us/img526/6885/img1211t.jpg

 

Nie spodziewałem się jakichś przyrostów mocy, ale autko lepiej reaguje na gaz, no i ten dźwięk. Wyje jak VTEC i do tego przy zmianie biegów słychać coś przypominające delikatnego blow offa :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, do sprzedania K&N Kit z mojej e90 :) Potrzebuję gotówki na szybko :kwasny: . Zrobiłem na nim dosłownie z 300 km.. Dźwięk zmienia się nie do poznania. Wieeele osób się oglądało :) Pewnie i tak za niedługo stożek założę :)

 

W sumie wyszedł mnie ponad 580 zł. Oddam za 480 zł z przesyłką.

 

http://img88.imageshack.us/img88/5350/img1566q.jpg

 

http://img201.imageshack.us/img201/2690/img1568z.jpg

 

http://img812.imageshack.us/img812/808/img1569n.jpg

 

Piszcie na PW.

 

pzdr

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
fajna maszyna :cool2: ile dałeś za xenon
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
nie wiem jak carbon do mojej czarnej przypasuje :|

 

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=1718&page=2

 

możeby zamówić polakierowane :mrgreen:

 

i jak tam pozamawialiście splittery czy jeszcze temat otwarty ? Też myślałem o splitterach do swojej ale raczej nie w carbonie...

Opublikowano

ja odpadam bo już mam dokładke alpiny.

 

next stage mpak+splittery :twisted:

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Opublikowano
ja odpadam bo już mam dokładke alpiny.

 

next stage mpak+splittery :twisted:

 

No to wygląda zdecydowanie najlepiej :cool2: , ale wymaga niestety największych nakładów finansowych :cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.