Skocz do zawartości

BMW 328i Sport Line - Melbourne Red


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro moderator przywołał mnie do porządku, to zakładam temat odnośnie mojej nowej "trójki"

 

Póki co zgromadzę to co do tej pory napisałem w tym jednym poście, tak więc będę go edytował, a nie pisał kolejnych wpisów w temacie. Jakby to kogoś interesowało to zapraszam do czytania :)

 

http://img138.imageshack.us/img138/166/zdjecie3n.jpg

By wojtekf30 at 2012-02-18

Edytowane przez WojtekA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestem z Warszawy i potwierdzam, ten samochód w mojej opinii na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach. Dopiero jak się na niego spojrzy w realu to widać czym tak naprawdę zachwycają się ludzie którym to auto się podoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, a odbierałeś może auto w Katowicach ? - w dniu premiery oglądałem dokładnie takie w Bawarii na placu dealera (może właśnie Twoje ?) :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc gratuluję, chociaż ja zawsze byłem fanem czerwonych trójek (od e30 poczynając). Generalnie fajnie, że ludzie zaczynają kupować to co im się podoba. Do tej pory było tak, że wszyscy szaleją na punkcie koloru "x" a zamawiają i tak czarną lub grafit metalic.

Będę Cię szukać na drogach Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta kombinacja ktora tez bym wybral poza shadow line! Red melbourne, 18", dobre Audio, Sport Line - great!

Mocne kolory jak red, blue czy nawet ciemna czerwien to jest trend, 4 lata temu pojawila sie biala perla i dalej sie mocno trzyma. 2011 bylo duzo aut we wszystkich odcieniach rdzy. Czarny jest klasyczny i bardzo zaluje ze wiekszosc ciekawych, ostrych elementow karoserii jak przytloczenia i gra swiatlem jest slabo widoczna na jadacym aucie.

 

Gratuluje - swietny wybor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kolory, nigdy nie patrzyłem na trend, tylko na to co mi się osobiście podoba.

 

P.S.

Bardzo dziękuje za miłe słowa odnośnie wyboru. Szczerze powiedziawszy to spodziewałem się, że raczej będzie wybrzydzanie i negatywne opinie o aucie. Dobrze, że się pomyliłem :)

 

W weekend będzie szczegółowa relacja :)

 

P.S.

Muszę się przyznać, że tą jazdą 60-100km/h troche zamuliłem skrzynie. Z tego co czytałem na forum F10, to jest to skrzynia adaptacyjna i dostosowuje swoją pracę do stylu jazdy kierowcy, no i jakaś taka mało żwawa się zrobiła. Jeszcze z tysiąc kilometrów i ogień :) Już nie mogę się doczekać kiedy przełączę magiczny przycisk na tryb sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone bmw przez ostatnie 10 lat w Bawarii kupowala tylko straz pozarna :) ok :) M3 Coupe red z carbonowym dachem tez bylo swietne i szybko jezdzilo :)

a dzisiaj czerwony 3er ? wyglada bardzo dobrze - i tylko przez przypadek ;) sport line jest w czerwonym w reklamie - to jest wlasnie trend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trend to bardziej to co się sprzedaje w dużej ilości, to co ludzie kupują w dużej ilości. Ten kolor jeszcze nie jest trendem, ale zaraz nim będzie ze względu na to o czym piszesz...

 

Skrzynia skoro sama się zamula, to i sama się odmuli. Sprzedawca powiedział mi, że potrzebuje około 100-150km aby na nowo nauczyć się pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
P.S.

Bardzo dziękuje za miłe słowa odnośnie wyboru. Szczerze powiedziawszy to spodziewałem się, że raczej będzie wybrzydzanie i negatywne opinie o aucie. Dobrze, że się pomyliłem :)

 

 

A co tu krytykowac kolego. Jak komuś się nie podoba to jego sprawa. Też kilka rzeczy mi się nie podoba, ale to nie ten dział. Kazdy się wyżalił w innych postach. Kolego, pozazdrosci Tobie tego że masz nową furę, jako jeden z pierwszych w kraju i że Tobie się jeździ nim dobrze. Aby spisywał sie Tobie bezawaryjnie i dawał jak najwiecej frajdy....

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie wygląda tak: (zawiera elementy wyposażenia standardowego)

 

A75 Melbourne met

LCL3 Skóra Dakota czarny z czerwonym akcentem

216 Servotronic

249 Kierownica wielofunkcyjna

258 Opony z funkcją jazdy awaryjnej

2PA Śruby zabezpieczające

428 Trójkąt ostrzegawczy

497 Podłokietnik z tyłu

520 Światłem przeciwmgielne

534 Klimatyzacja automatyczna

5DA Funkcja dezaktywacji poduszki powietrznej z przodu

5DC Składane zagłówki tylne

2TB Sportowa automatyczna skrzynia biegów

302 System alarmowy

3DZ Rezygnacja z oznaczenia linii

420 Szyby przeciwsłoneczne

423 Dywaniki welurowe

431 Lusterko wsteczne przyciemniane automatycznie

488 Podparcie lędźwiowe w fotelach przednich

494 Ogrzewanie foteli przednich

502 Spryskiwacze reflektorów

507 Czujniki parkowania z tyłu

521 Czujnik deszczu z automatyczną kontrolą

522 Reflektory biksenonowe

524 Reflektory adaptacyjne

563 Pakiet dodatkowego oświetlenia

5AC Asystent świateł drogowych

5AL Active Protection, system bezpieczeństwa

609 System nawigacyjny Professional

614 Internet

615 Aktywacja Internetu

688 Zestaw hi-fi Harman Kardon Surround

6NF Rozszerzenie interfejsu audio o telefony komórkowe

6NK Łączność Bluetooth oraz interfejsy audio USB

6NR BMW Apps

6VA Zintegrowany twardy dysk

6WA Deska rozdzielcza o rozszerzonym zakresie

704 Sportowe zawieszenie M

775 Podsufitka Individual w kolorze antracytowym

255 Kierownica sportowa, skórzana

2A5 18" Leichtmetallr{der Doppelspeiche 397

481 Sportowe fotele przednie

4AD Listwy ozdobne szlifowane aluminium

4DN Listwa akcentowa: matowy koral

7NH Pakiet serwisowy BMW Service Inclusive 5 lat / 100000 km

8A1 Polska wersja językowa

8AT Polska instrukcja obsługi i książka serwisowa

8V7 Informacja NCAP j.polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zamiast servotronic wziąłbym:

2VL Zmienny sportowy układ kierowniczy

i

2VF Adaptacyjne zawieszenie sportowe M

 

A resztę wyposażenia też bym taką wybrał

No i dobrze, że masz czerwony kolor. :cool2:

Sam mam niebieski (co prawda E93) i wygląda super. Srebrne i czarne są nudne i dla konformistów

 

F30 w niebeiskim

http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=629624&d=1326242151

http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=630443&d=1326398708

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

Jak uruchomić internet w aucie?

 

Jaki telefon kupić, aby na ekranie działała poczta? Mam iPhona 4, ale poprzez Apps dziala tylko Facebook, Twitter, Kalendarz, Radio internetowe.

 

Czytałem wątek w dziale z F25, ale raczej nie wydaje mi się, żebym musiał instalować jakiegoś Comboxa czy podobne urządzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

Jak uruchomić internet w aucie?

 

Jaki telefon kupić, aby na ekranie działała poczta? Mam iPhona 4, ale poprzez Apps dziala tylko Facebook, Twitter, Kalendarz, Radio internetowe.

 

Czytałem wątek w dziale z F25, ale raczej nie wydaje mi się, żebym musiał instalować jakiegoś Comboxa czy podobne urządzenia....

 

O takich sprawach powinieneś zostać poinformowany przez sprzedawcę w momencie odbioru auta :!:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak osiągi ? Wciska w fotel :) ?

 

Już kilka razy sobie pozwoliłem, no i powiem tak. Ponieważ jeżdże motocyklem (tylko i wyłącznie po torze), to przyspieszenia rzędu 3sekund już nie robią na mnie większego wrażenie, więc co dopiero 6s w przypadku BMW. Tak myślałem do czasu... Zupełnie inaczej wygląda to w samochodzie. W przypadku 328i jest mega frajda i wg mnie grubo wciska w fotel, dając poczucie tej szybkości i mocy którą generuje silnik :)

 

 

O takich sprawach powinieneś zostać poinformowany przez sprzedawcę w momencie odbioru auta :!:

 

Pzdr.

 

Może i powinienem, ale nie zostałem :) Chociaż jak dla mnie obsługa sprzedaży 10/10. Muszę więc albo sam dojść do tego jak to uruchomić, albo pozostanie mi wizyta w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.