Skocz do zawartości

[E36] 318i falujace obroty i szarpanie


brudeki1

Rekomendowane odpowiedzi

wymienilem przewody ale nie ma efektow ;/ i mam jeszcze jedno pytanie bo mi sie zgubil jakis czas temu korek od wlewu paliwa i ja bez niego jezdzilem i czy to moze miec cos wspolnego ? np czy jest szansa ze dostala sie do baku woda i przez to sa takie problemy ? prubowalem wyjezdzic do konca benzyne i wlac od nowa ale nic nie dalo to i tak zwany silniczek krokowy do wymiany mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam jak podmienic cewki ;/ ale wydaje mi sie na 90% ze g zalewa bo jak rano odpalam go zimnego po nocy to nie ma zadnych objawow a jak pojezdze troche i zgasze na 5 min i odpale to w srodku auta czuc paliwo i sie dlawi normalnie i dopiero jak potrzymam gaz przez 2 - 3 minutki albo przejade sie kawalek to wszystko ustaje i paliwa nie czuc jak by na ssaniu byl albo by mu cieklo paliwo jakos ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam palec i kopulke !!! u mnie byly jeszcze takie objawy jak by nie palila na 4 gary czasami 1.6 m40 :D ... wszedzie pisze u mnie nie ze zmyslam tylko poprostu mialem juz tyle problemow z maja beemka :cry2: ksiazke moge napisac
BMW-Bo Można Wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cewka zamieniona i nic ;/ paliwo czuc kolo wtryskiwaczy kolektora jak odlacze czujnik wtrysku to z niego tylko powietrze slychac jak leci i praktycznie bez reakcji ale mam jeszcze pytanie takie male co to jest za przewod zaznaczony na zdjeciu ? bo zdaje mi sie ze smierdzi kolo niego paliwem ale to moze mi sie zdawac tylko

 

http://imageshack.us/photo/my-images/543/m40u.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradzilem panowie :) do wymiany sonda lambda :PP pojechalem dzis znowu na komputer do kogos innego i wyszly bledy regulator sondy i sonda sonda chodzila ale zakres pracy byl zly az do 1,3v i praktycznie sie nie poruszala po zalozeniu nowej sondy calkiem inna praca silnika nie sluchac go wql :) a po odlaczeniu sondy od auta pokazywal a komputerze ze napiecie na sondzie jest dalej 1,2 v :) dziwne to jest no ale coz i jak gaz dawalem to sonda ktorej nie bylo pracowala :) ale podobno niektore sterowniki tak maja najwazniejsze ze juz problem z glowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.