Skocz do zawartości

E90 325ix Zgierz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vin widać takze w najbliższej przyszłości najprawdopodobniej zobaczysz jak samochód wyglądał przed importem...

Juz na pierwszych dwóch zdjęciach widać inny odcień błotnik przód prawy, drzwi przednie prawe...

Edytowane przez maverickatowice

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
VIN pokaże ile cukru w cukrze było przed przyjazdem ze Stanów :D

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
Szkoda że Loona grasuje na forum w godzinach nocno-porannych, ale poczekam.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Napisał że bezwypadkowy ale co to u nas znaczy

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
Napisał że bezwypadkowy ale co to u nas znaczy

 

Czasami tylko tyle, że nie został zespawany z 4 różnych ćwiartek ;)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Opublikowano
Auto było wystawiane było w maju 2011r na tych samych zdjęciach za 52.000 i 48.000 PLN
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Auto było wystawiane było w maju 2011r na tych samych zdjęciach za 52.000 i 48.000 PLN

cena spada bo i euro w dół szybuje .

a co? :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
...to auto jest wystawiane od ponad dwóch lat ...
Opublikowano
Czy to już jest ten moment by każde auto z USA olewać? Czy ile jeszcze tematów takich jak ten ma powstać? Do 100 x sztuka czy jak?
Opublikowano
Czy to już jest ten moment by każde auto z USA olewać? Czy ile jeszcze tematów takich jak ten ma powstać? Do 100 x sztuka czy jak?

Oczywiscie że olewać :D Nie wiem ile w usa stoi taki sam ale bezwypadek, ale widocznie naszym importerom nie opłaca się ich ściągac, więc z góry można założyć, że te prezentowane u nas są po przygodach. Jak na razie to prawda.

Opublikowano
  • Autor
tylko pytam się , na co liczy sprzedający pisząc "bezwypadkowy".
Opublikowano
tylko pytam się , na co liczy sprzedający pisząc "bezwypadkowy".

a co tu się pytać, są już e-sądy, powinna być e-prokuratura i zawiadomienie o możliwosci popełnienia przestępstwa powinna być przesyłana on-line.

Opublikowano
Czy to już jest ten moment by każde auto z USA olewać? Czy ile jeszcze tematów takich jak ten ma powstać? Do 100 x sztuka czy jak?

 

Ale był chyba taki okres kiedy dolar nisko stał (2zł) i opłacało się sprowadzać nawet całe samochody :!:

 

ten ze Zgierza akurat nie kwalifikuje się do tej tezy :roll: ale to insza inszość

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.