Skocz do zawartości

miejsce fabryk(i) BMW f10


tjutnia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Nie wiem jaki ja mam drugi język, ale wiem napewno że mam m.in. Polski. Pamiętam jak odebrałem to byłem zdziwiony bo jeszcze w żadnej BMce nie było nic po Polsku... prócz menu w iDrive w E92.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Dlaczego są różne języki, skoro oba auta były kupowane u dealera w Polsce.

Idą przecież na ten sam region a języki są różne. Szczerze to cieszę się że u siebie nie mam rosyjskiego.

 

 

nie zdejmujecie tych naklejek?

 

Nie da się.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście moje :mrgreen:

Rasistą nie jestem, ale rusków to szczerze nie znoszę. Tym bardziej nie zniósłbym informacji w aucie po rosyjsku.

 

Gratuluję... ruskich nie lubisz, ale niemieckie auto pasuje. Nie wiem, czego za Twoich czasów uczono w szkole, ale napadli nas z obu stron :lol: Moim zdaniem dyskusja, czy podsufitka oklejona jest językiem niemieckim, czy rosyjskim jest jednako jałowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni i drudzy to zbrodniarze wojenni, ale jak mam wybierać pomiedzy nimi to wolę niemieckie auta od rosyjskich :roll: , po za tym nie mam zamiaru prowadzić tu polemiki na ten temat, bo najzwyczajniej w świecie do niczego dobrego to nie doprowadzi.
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję... ruskich nie lubisz, ale niemieckie auto pasuje.

dobre-jakeś taki drażliwy to jeżdżaj dacią lub jakimś innym fiatem,nie narazisz na szwank swoich uczuć patriotycznych.

;a propos w mojej X3 na podsufitce są dwa podstawowe jezyki;czyli angielski i niemiecki-plakietka jest nie usuwalna-jak ktoś powyżej sugerował :evil:

Edytowane przez walt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszyscy macie rację, ale też wolałbym, żeby mieć auto Made in Germany :D

dokładnie my Polacy lubimy napis Made in Germany a ja od jakiegos czasu na róznych przedmiotach lubie tez Made in Poland choc jest ich jak na lekarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie my Polacy lubimy napis Made in Germany a ja od jakiegos czasu na róznych przedmiotach lubie tez Made in Poland choc jest ich jak na lekarstwo

 

Powiem Ci, że ja też wolę widzieć Made in Poland niż jakiś tam bangaldesz, tajladnia, sri lanka.....

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.