Skocz do zawartości

co to oznacza?KUHLWASRERIST PRUFFEN


ralf7742

Rekomendowane odpowiedzi

michal525i dzieki za pomoc ,hehe i za wyczerpujaca wypowiedz prosilem o pomoc kogos kto wie co to oznacza a nie zeby pisal zebym sobie poszukal,za taka pomoc dziekuje mam nadziej ze sa bardziej wyrozumiali forumowicze

 

Michał miał rację ja w ciągu chwili używają opcji "szukaj" odnalazłem temat który cię interesuje.

Na wszelki wypadek masz inne komunikaty : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=16604&highlight=komunikaty

www.7er.pl > BMW7 Klub Polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Nikt nie może pouczać, piętnować nowych użytkowników Forum. Tylko Administrator i Moderator może zwrócić uwagę, aby poszukać odpowiedzi w archiwum. Jeśli ktoś nie chce po raz kolejny pisać tego samego, to niech w takim temacie nie pisze nic.

 

Masz rację 'Michał525i' Ja radzę Ci przeczytać go do końca. :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J E L I T O ja czytalem do konca a o pietnowaniu nie bylo mowy :naughty: tylko ze ja sam podalem kilka komend po polsku a reszte mozna znalezc w slowniku a nie isc na latwizne , ale oki :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Nikt nie może pouczać, piętnować nowych użytkowników Forum. Tylko Administrator i Moderator może zwrócić uwagę, aby poszukać odpowiedzi w archiwum. Jeśli ktoś nie chce po raz kolejny pisać tego samego, to niech w takim temacie nie pisze nic.

 

Skąd ten regulamin to jakis PRL'owski schemat. Prawnie można by przyjąć słowo pouczanie jako odpowiedź na posta czyli forum by nie działało.

 

olejus widzisz tak to jest jak sie nie czyta regulaminu no nie?

pozdro

 

trzeba by było słowo "szukaj" zrobić czcionką "14" pogrubionym kolorem czerwonym ARIAL.

www.7er.pl > BMW7 Klub Polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.