Skocz do zawartości

330i coupe przekładka anglika


m4r0s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie znalazłem na forum konkretnej odpowiedzi która by mnie interesowała. Mam do kupienia chyba okazyjnie (10000-11000z) BMW e46 330i coupe 2003r (full opcja bez el. siedzeń i navi) i mam pytane jakie są ceny przekładki anglika? czy da się to zrobić samemu z dobrym sprztem i ile można jeżdzić w polsce z dowodem V5? jakie części są potrzebne do przekadki?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie głupi pomysł z tą przekładką ale decyzja należy do Ciebie... do wymiany potrzeba Ci:

*serwo + przewody hamulcowe

*maglownica

*deska rozdzielcza

*podłoga + podstópek + pedał gazu

*mechanizm wycieraczek + podszybie

*najgorsze co to przeróbka instalacji trzeba zrobić to z głową

 

Ogólnie w życiu bym sie na to nie pisał bo urobisz sie przy tym jak głupi a efekt będzie taki że będą z tym tylko problemy. Natomiast jeśli dokonasz takiej przeróbki i komuś odsprzedasz takie auto to może Ci nawet wnieść sprawę do sądu o zatajenie stanu technicznego pojazdu gdyby miał tym cudem wypadek ale to już taki wybieg w przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena dobra jak auto w dobrym stanie to warto u nas za takie pieniądze nie kupisz w dobrym stanie auta, części + robota = myślę że w 15 tys. zł powinieneś się zamknąć

a tu masz link do forum http://angliki.info/forum/ znajdziesz tam wyczerpujące informacje, myślę że jest to alternatywa do aut sprowadzanych do nas z europy zachodniej - każde auto "na coś" przyjeżdża do kraju, dobrego nikt nie sprzedajke jak na export się nie nadaje, a są to auta np. po spaleniu, po powodzi, rozbite (auto banan, po dachowaniu, auto na ćwiartkę ), kradzione, z dużym przebiegiem, po gradzie, po kradzieży części (chyba najlepsze), z uszkodzonym motorem, z nieoryginalną powłoką lakierniczą itd sami nie wiemy czym jeździmy ...generalnie jest tak że za dobre auto na zachodzie trzeba zapłacić więcej niż u nas dużo więcej

Były:

E30 324d '87

E36 325td '91

E36 318tds '96

Passat B5 1,9 TDI '97

E46 320d '00

Audi A4 1,9 TDI Multitronic '03

Mazda 6 1,8 '05

E46 320d '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tu masz link do forum http://angliki.info/forum/ znajdziesz tam wyczerpujące informacje, myślę że jest to alternatywa do aut sprowadzanych do nas z europy zachodnie

 

jak kolega poczyta na anglikach jakie są problemy z takimi parchami to mu się odechce tej alternatywy :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto które mam do kupienia jest z książką serwisową prowadzoną do dzisiaj, żadnych napraw blacharskich itp. Znajomy pracuje w anglii i ma coś takiego do załatwienia. A biorąc pod uwage w polsce za ładną e36 328i trzeba dać większe pieniądze.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym modelem nie ma większego problemu nawet ściana grodziowa jest uniwersalna przekłada się zaślepki, może być trochę problemów z przerobieniem instalacji elektrycznej tzn. trzeba to zrobić fachowo, nie odradzajcie koledze bez zapoznania się ze szczegółowymi informacjami odsyłam was do w/w forum dużo się tam można dowiedzieć

Były:

E30 324d '87

E36 325td '91

E36 318tds '96

Passat B5 1,9 TDI '97

E46 320d '00

Audi A4 1,9 TDI Multitronic '03

Mazda 6 1,8 '05

E46 320d '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
z tego co wiem to nie robia przekladek bmw

robią nawet jakiś gościu z Lubelskiego polecany jest na forum.

ale jak mówię zawsze jakieś wkurzające pierdoły będą wychodzić wystarczy polookać tam:

http://angliki.info/f27/

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem sam przekladke w e46(pierwsza moja przekladka)sam nawet przyjechalem nia ze Szkocji,koszt czesci w granicy 2tys zl, jedyny problem jaki sie pojawil to po złozeniu auta niechcialo odpalic problemem okazal sie rozkodowany kluczyk pozatym auto jezdzi nie narzekam tu masz link co potrzebne jak cos wal na priv dodam pare rzeczy do tych czesci,lista moze byc nie kompletna http://angliki.info/f72/bmw-e46-4186.html

sa tam tez opisy przekladek jak robisz auto dla siebie to sie oplaci pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie sa koszty przeróbki ale jesli kolego myslisz ze za 2 tys funtów kupisz w Anglii dobra e46 330 z 2003 roku to powodzenia. Ja moja kupilem 5 miesiecy temu i dalem 4,5 wiec za polowe ceny mozesz pewnie liczyc na cudenko.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i na necie można kupić peryskop na przyssawkach żeby widać było lewy pas do wyprzedzania :D

 

A po co peryskop?

Większość właścicieli wypasionych BMW jeździ w pozycji półleżącej, kładąc się na prawym fotelu....teraz będzie kładł się na lewym. Też mi różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jak latwo jest oceniac nie wiedzac nawet o jakie auto chodzi. Jezeli chcesz auto z aukcji skladane z 3 i z przebiegiem 300 tys mil to prosze bardzo a jak nie znasz realiow to sie poprostu nie wypowiadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolego ja kupuje auta w Wielkiej Brytanii co 3 miesiące i nie kupuje z przebiegami po 300tys. Na portalach internetowych sie nie kupuje bo tam jest zawsze drogo, jedzie się na wielki komis w Hextable i tam kupujesz auta w normalnej cenie, i nie krzycz. Po to jest forum żeby się wypowiedzieć. Pozdrawiiam.
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=134590 Zapraszam do oceny mego samochodu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak i na necie można kupić peryskop na przyssawkach żeby widać było lewy pas do wyprzedzania :D

 

A po co peryskop?

Większość właścicieli wypasionych BMW jeździ w pozycji półleżącej, kładąc się na prawym fotelu....teraz będzie kładł się na lewym. Też mi różnica.

:cool2:

 

pod warunkiem że będzie to angol bez podłokietnika :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ewentualnie wchodzi w gre silnik 2.8. jest też taka sztuka około 2000r. przed liftem opcja wyposażenia też dobra - cena około 7000zł,
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jak masz kogoś kto to robi i nie po kosztach na szybko to wchodź.

jak paparucha weźmiesz same kłopoty będziesz miał.

pozatym liczyłeś ile ta magia taniej Cię wyjdzie?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podlokietnik sie wzyna strasznie w zebra i ciezko jest zmieniac biegi jak masz brzuch na lewarku skrzyni biegow . Widze ze sie spieracie o cene mam Anglika mechanika ostatnia mial fajna srebrna do sprzedanie 2.8 L coupe z 2000r i krzyczal 2500 a miala 87000 mil nabite uwazam ze nie drogo . na necie tez znajdziesz beemki ale kupa jest tak ze banie rozsadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330Ci z 2003 roku w pelnej wersji za £2500 :mad2:

pomyka to nie jest coupe tylko sedan - opcja full oprócz navi i el. siedzeń. rok i cenna naadal aktualne z książk serwisową do 2012r. mam jeszcze jedną do kupienia tylko ładniejsza 2004r. 3.0i opcja podobna tylko z zewnątrz ładniejsza (ciemnosrebrny kolor i alu 19) za ok 12500zł

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.