Skocz do zawartości

Rozkrecenie kol smieszny problem


spikeeeee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moze to dla niektorych smieszne ale nie wiem jak odkrecic kola w moim aucie a dokladnie dekielki ktorymi przykryte sa sruby. Na zdjeciu widac felge. Moze ktos mial lub ma lub tez wie jak sie to odkreca lub tez zdejmuje.

 

http://img32.imageshack.us/img32/5452/dscf6572bg.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez spikeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może nie wiedzieć kolego. Ja akurat nie mam takich, ale widziałem, że te dekelki po prostu się odkręcają. Może troszkę się przypiekły. Powodzenia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przykrecane? Niby czym? Dekielki sa na wcisk, wez srubokret, podwaz, wyciagnij i po problemie...

Felgi w stylingu jak z e34 czy e32 nie wygladaja za fajnie na e39 :lol:

a mi się bardzo podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi kupilem wiec nie wybrzydzam a w rzeczywistosci wyglada nawet niezle. Dotego nowe good year'y, nowe tarcze, nowe klocki, czegoz chciec wiecej.

W przyszlosci bede chcial zamienic na 19tki z m6 ale to jak te gumy beda zjechane.

Co do kolpaczka to jutro sprobuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same i do tego dekielka jest w komplecie specjalna nakladka a jak jej nie masz to przy zdajmowaniu musisz odkrecic dekielek w lewa strone a przy zakladaniu wcisnac go zgodnie ze strzalka na feldze i dekielku.

 

Dlatego napisałem odkręcić bo widziałem jak koleś to robił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ponownie musze sie zapytac o te felgi. Tyle ze teraz troche inny problem.

Mianowicie, postanowilem je odnowic, ale zeby to zrobic musze je rozkrecic. Teraz mam pytanie, jak ciezko te sruby siie odkrecaja (wiem ze sa z tytanu wiec sa mocne), czy podczas odkrecania nie niszcza sie nakretki?

Moze ktos to robil wczesniej i mogl by cos doradzic.

Teraz dorada, czy zrobic je cale na srebrny metalic, czy tez szprych w kolorze auta a ranty srebrne?

Dzieki z gory za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.