Skocz do zawartości

POMOCY Czy felgi bedą pasować od tego Modeluu.....


Uszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar zakupić Felgi http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-bmw-x5-x6-wzmacniane-styling-128-raty-i2006956799.html i prosze o pomoc czy one beda pasowały do e46 2002 rok po zastosowaniu Pierścieni centrujących http://allegro.pl/show_item.php?item=2031994314&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Jeśli chodzi o ET 40 to mysle ze jest akurat do tego auta ale otwór na piaste jest 74.1 i chciał bym zaklożyc pierscienie żeby był otwór pasujący do e46 72,6. cZY nie bedzie przy wiekszych predkosciach pukało,wibracje w kierownicy itd i czy nadaja sie i czy wejdą do e46 i jakie opony byście polecali rozmiar chodzi mi mowa o 18.Pozdrawiam i dziekuje za Pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

18 cali za 2 klocki??? PAchnie mi tu niezłą chińszczyzną, raczje bedziesz miał problemy z użytkowanie tak tanich felg.

Będzie cieżko je wyważyć, szybko się gną. Kiedyśprzerabiałem tanie 15 i nigdy więcej. Lepiej ORI używki, niżten szmelc.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tys. masz piekny zestaw:

 

http://moto.allegro.pl/bmw-e46-m-pakiet-m3-18-z-oponami-nowe-opony-i2060210396.html

 

Wez jednak pod uwage, ze przy takim rozmiarze felg i co za tym idzie niskim profilu opony musisz sie liczyc z dodatkowymi, stalymi kosztami :D

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tys. masz piekny zestaw:

 

http://moto.allegro.pl/bmw-e46-m-pakiet-m3-18-z-oponami-nowe-opony-i2060210396.html

 

Wez jednak pod uwage, ze przy takim rozmiarze felg i co za tym idzie niskim profilu opony musisz sie liczyc z dodatkowymi, stalymi kosztami :D

 

 

Jeżeli to ma być "piękny zestaw" to ja już wolę te chińskie. No sorry, ale felgi są w tragicznym stanie, a opony to jakiś chiński badziew firmy KENDA. Żeby zrobić z tego piękny zestaw trzeba by było zainwestować w jakieś normalne opony, a felgi oddać do regeneracji i renowacji (o ile nie prostować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie przesadzaj. Kupisz za dwa klocki fajne (może akurat nie te) ORI felgi, nawet jak podrapaden, to jest mozę dać do piaskowania i ponownego malowania. Ważne by te uzywki nie byly krzywy ani spawane, reszta da się zrobić. Najważnejsze jest to że otwór centrujący bedzie taki jak trzeba bo z tymi piesciniami to też różnie bywa.

Masz kolego, pooglądaj tutaj: http://realoem.com/bmw/partgrp.do?model=AL11&mospid=47628&hg=36&fg=15.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz. Sam sie mierzylem z 2 tygodnie temu z problemem jakie felgi kupic. Ori BMW czy jakiejs innej firmy. Tyle ze felgi slusznej marki jak np BBS, OZ uzywane no to kolego musisz liczyc sie z wydatkiem rzedu 3tys zl chyba ze trafisz okazje. A takie okazje to biale kruki.

Ja osobiscie uznalem ze najrozsadniej kupic ORI BMW. Zdecydowlame sie na styling 67. Styling 135 ma troche zawyzone ceny ze wzgledu na to ze chyba w E90 jeszcze chodza te felgi. Ladne moze sa ale nie wiem czy warte ceny 1000zl wiekszej niz inny styling.

Kupilem auto na 17 chinskich. Wyglad mzoe tam jakis maily. Ale jak gosciu przy prostowaniu powiedzial mi ze to palstelina to nie wahalem sie ani minuty i odrazu je opylilem.

Jesli mozesz sobie pozwolic na wieksza inwestycje. To mowie CI BBS z wielkim rantem i bedziesz mega zadowolony. Troche prawdy w tym jest ze jak bmw to gwint i rant. Tyle ze malo kto sobie mzoe pozwolic na takie sypanie hajsem. Jest jeszcze kwestia tego ile km robisz miesiecznie. BO jak na rok zrobisz z 5tys km to nawet ta chinszczyzne mzoesz kupic. Ja trzaskam tygodniowo 300km wiec zalezy mi na wytrzymalosci tych felg. Na chinczyki to sobie moga pozwolic niemcy tyle ze oni leja na chinszczyzne bo pewnie zerowym wydatkiem dla nich jest isc do serwisu i kupic nowe oryginalne fele. Druga sprawa jest taka ze masz tez troche racji bo katalog stylingow jest dlugi tyle ze znalezc 18 do bmw i to oryginalne jak np styling 269 graniczy z cudem...

Podsumowujac ja wybralem Ori BMW bo mam pewnosc ze sa wytrzymalsze i ze pasuja (ET, otwor centrujacy).

Zycze powodzenia w szukaniu i zadowolenia z kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być "piękny zestaw" to ja już wolę te chińskie. No sorry, ale felgi są w tragicznym stanie, a opony to jakiś chiński badziew firmy KENDA. Żeby zrobić z tego piękny zestaw trzeba by było zainwestować w jakieś normalne opony, a felgi oddać do regeneracji i renowacji (o ile nie prostować).

 

Kolego nie chodzilo mi o stan tych felg tylko material pogladowy, jaki model ja bym osobiscie kupil :D

 

Co do opon, to jest to moje zdanie, ale czy kupisz chinskie opony czy inne to i tak podobnie beda Ci sluzyly :cool2:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.