Skocz do zawartości

530d Dziwne komunikaty komputera.


Rebel

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktos przetłumaczyc te informacje przekazywane mi przez komputer za kazdym razem.Wydaje mi sie ze wszytsko jest sprawne i nie ma z niczym problemu a mam takie ifnormacje:

-Check Tail Lights (napewno cos ze swiatłami a wszystkie mi działaja)

-Check Numplate Light

-Check Highbeam Light

 

 

 

z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacz pod kompa i sprobuj skasowac bledy. swoja droga cos widze ze twoja benia nie jest zbytnio zadbany bo coraz wiecej kwiatkow wychodzi na swiatlo dzienne. to tylko moje zdanie.

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz z tyłu jakieś żaróweczki ledowe?Wtedy będzie błąd wywalał.Przyjżyj się pozycyjnym z tyłu,bo są po dwie żarówki na lampę i nie zawsze widać na pierwszy rzut oka.Jak świecą,to wyjmij żaróweczki i popstrykaj w nie.Ja tak miałem,że łapał błąd,a wszystkie świeciły.Popstrykałem i jedna przestała świecić.Po wymianie było git.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wtrącę się lekko w temat: okazjonalnie podczas pierwszego "check" po odpaleniu pojawia mi się check front foglight mimo, że lampy obie lampy są sprawne. Na bimmerfeście wyczytałem, że wtyczki lubią się stopić i że żarówki lubią popalić kable. Miał ktoś podobny przypadek ? To z bimmerfesta to sprawdzone info ? Ogólnie mam bardzo ograniczony dostęp do samochodu w tym momencie i chcę zebrać jak najwięcej informacji zanim zacznę się bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Witam, nie chcę zakładać nowego tematu, od początku kiedy mam auto nie mam wyświetlanych żadnych komunikatów o otwartych drzwiach , spalonych żarówkach, braku płynu spryskiwaczy dosłownie niczego, gong też nie dzisła gdy zostawię światła bądź kluczyk w stacyjce, sprawny jest bo pdc przód pika normalnie, mam high licznik z nawi itp. Po za tym BC działa normalnie wyświetla wszystkie informacje dystans spalanie zegar itp. Gdzie moge to sprawdzić w bmw scaner wszystko jest pozaznaczane w modułach, trzeba to na nowo programować? Z góry dzieki za jaką kolwiek wskazówkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.