Skocz do zawartości

BH + ringi


daniel110390

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A kto tu sie rzuca? Jestem bardzo spokojny. Nie bede sie z toba wdawal w dyskusje, bo juz sie przekonalem ze z takimi ludzmi nie da sie merytorycznie rozmawiac wiec oddaje walkowerem.

 

PS. Nie mnie wysmialo 90% forumowiczow. Pozdrawiam fana "tuningu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...siedem zawsze prowokuje a ty dałeś się podejść , ale fakt jest taki że zabrakło ci argumentów i prostactwo z ciebie wylazło ...pózniej się dziwić skąd się biorą stereotypy na temat właścicieli bmw

a co do poziomu ,to powinieneś opuścić szacowne forum

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegrzebalem allegro i nie ma całych czerwonych.. jedynie te diodowe chu wie co. więc jedyna opcja to sprej.. mam jeszcze jeden komplet pomarańczowych więc jak dorwe jakiś dobry sprej to prysne jeden komplet i lukne jak to wygląda na aucie. narazie moim największym zmartwieniem jest polerka felg i nowe opony :)
Gdyby Bóg kochał przedni napęd to chodzilibyśmy na rękach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego ze oryginalne czerwone lampy sa tylko w wersjach na USA - sam szukalem bardzo dlugo i oryginalnych nie znalazlem :? Pozostaje ci raczej jedynie czerwony spray, bo czarny kierunek raczej by nie pasowal z twoim kolorem auta

 

Ja niedawno kupilem komplet oryginalnych Helli z bialym kierunkiem, w stanie niemal idealnym - zaloze je na wiosne :norty:

Szukalem ich bardzo bardzo dlugo, moze i rok... a ceny za takie lampy sa nie raz wyzsze niz za oryginalne black helle i w wieszkosci przesadzone, z drugiej strony jak cos jest unikatem... Oczywiscie mowa o oryginalach, bo np zamienniki DEPO mozna miec za 300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem.. a co do czerwonych lamp na usa to tez nie zawsze szly cale czerwone bo widzialem pare aut na allegro i mialy pomaranczowe kierunki.. wiec po prostu czerwona lampa jest bialym krukiem ;) a co do spreju to chyba powinien byc normalny bo raczej mat bedzie kijowo wygladal.. u Ciebie Rafal na zdjeciu wyglada jakby byl normalny z polyskiem.. a jak wyglada w realu?
Gdyby Bóg kochał przedni napęd to chodzilibyśmy na rękach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem.. a co do czerwonych lamp na usa to tez nie zawsze szly cale czerwone bo widzialem pare aut na allegro i mialy pomaranczowe kierunki.. wiec po prostu czerwona lampa jest bialym krukiem ;) a co do spreju to chyba powinien byc normalny bo raczej mat bedzie kijowo wygladal.. u Ciebie Rafal na zdjeciu wyglada jakby byl normalny z polyskiem.. a jak wyglada w realu?

U mnie sa normalne z polyskiem. Nie wiem co bylo z nimi robione, ale cos bylo... :) Jutro zrobie dokladne zdjecia obu lamp i wrzuce. Nie wiem moze w srodku sa wyklejone jakas folia? Nie mam pojecia. Ale widac ze jest jest to typowa czerwien, ma naloty pomaranczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.