Skocz do zawartości

323I Sedan Problem z obniżonym zawieszeniem Pomocy!!!


bobomerco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem szczęśliwym nabywcą e46 sedan 323i z września 99r. Mam z nią niestety problem, ma ona obniżone zawieszenie i zobaczyłem że tylne koła są rozjechane jak u starej k***y, to znaczy nie są elegancko w pionie tylko koła u dołu się rozjeżdżają. Czy można to jakoś ustawić czy czeka mnie wymiana sprężyn i amortyzatorów na normalne. Dodam tylko że z przodu autka jest wszystko ok tylko ten tył:/ Z góry dzięki za rady. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Do wszystkich którzy mają obniżone zawieszenie Ustawiłem kąty kół elegancko nawet mocno obniżone zawieszenie da eis ustawić tylko oczywiście trzeba jechać do mechanik który ma komputerowe ustawianie kątów i zna się na rzeczy. u mnie jest teraz nieporównywalnie lepiej:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie z przodu ledwo uswawil zmierznosc ale kata pochylenia juz nie mogl bo na kielichu juz byla na zerze tyl ustawili mi normalnie ale przod to mam na glebie moze 15cm przeswitu z zderzakiem od m pakietu naprawde w zimie ciezko sie jedzi co wieksza bryla lodu na drodze to tylko slychac obcieranie po podwoziu ,chyba bede musal podniesc ja troche albo zalozyc standard bo masakra a gosc nia po autostradach jedzil to nie maial problemu ani z tym ani z dziurami na drodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tak samo jest na glebie i to dużo bo też kąty są do samego końca pochylone;p U mnie okazało sie że jeszcze tuleje tylnego wahacza które znajdują sie w progu są kompletnie zużyte więc i i one coś tam z kątami robiły;/ u mnie tak samo jak u kolegi wyżej większa bryła śniegu i słychać uderzenie w zderzak;/ Samochód kupiłem w Niemczech a tam wiadomo jakie są drogi:D też zastanawiam sie nad fabrycznym zawieszeniem i chyba tak zrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.