Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie...potrzebujwe waszej pomocy...z nadzieja wypatruje nowych ogłoszeń na stronach niemieckich i polskich...interesuje mnie naturalnie marka BMW model 320d. W zyciu niejednokrotnie błądziłem wybierajac jakieś "dziwne" pojazdy cicho myslac ze moze to ten...niestety nie...znalazłem jaeden kąsek w polskim komisie...czy zna moze ktoś to autko? Czy mozecie mi jakies polecic...jedyne co wymagam to 2.0d i rocznik powyzej 2006.Serdecznie pozdrawiam i zycze Szczesliwego Nowego Roku za kierownica BMW. :cool2: :cool2: http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-C21775414.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja szukałem auta to oferty komisów z Radomia jakoś od razu omijałem szerokim lukiem :D kupiłem w niemczech tylko teraz euro dość wysoko stoi także wyższe koszty ale dużo większe prawdopodobieństwo kupienia czegoś rozsądnego.. Auto z ogłoszenia nie posiada podgrzewanych foteli oraz skórzanych foteli..ale to jak zwykle ponosi trochę sprzedających z opisem Edytowane przez alvarokr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak myslałem...poczytałem tutaj troszke na temat komisow i wymiekłem...chciałem isc na łatwizne i kupic juz cos zarejestrowanego...w niemczech szukam regularnie...i dziwił mnie troszke fakt ze w Niemczech :D samochody DOBRE sa o wiele drozsze niz te nasze w stanie IDEALNYM...no nic... walcze dalej... :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj szukaj. ja tak samo szukalem od wrzesnia az do maja no i w koncu znalazla sie wymarzona pieknosc 320d(chcialbym zeby bylo xd :D) 130 kW 2007.09 grafitowa bestia :)ogloszenie bylo od 20 min na necie a ja juz dzwonilem :D wiec musisz trafic bo za 2 godz od wystawienia nie ma co dzwonic bo juz jest rezerwacja,a jak ktos nie kupi to i ty nie masz po co jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie...potrzebujwe waszej pomocy...z nadzieja wypatruje nowych ogłoszeń na stronach niemieckich i polskich...interesuje mnie naturalnie marka BMW model 320d. W zyciu niejednokrotnie błądziłem wybierajac jakieś "dziwne" pojazdy cicho myslac ze moze to ten...niestety nie...znalazłem jaeden kąsek w polskim komisie...czy zna moze ktoś to autko? Czy mozecie mi jakies polecic...jedyne co wymagam to 2.0d i rocznik powyzej 2006.Serdecznie pozdrawiam i zycze Szczesliwego Nowego Roku za kierownica BMW. :cool2: :cool2: http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-C21775414.html

 

Autko z linku niby ładne ale w środku panel klimy i pokrętło od i drive się nie zgadza jest od LCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj szukaj. ja tak samo szukalem od wrzesnia az do maja no i w koncu znalazla sie wymarzona pieknosc 320d(chcialbym zeby bylo xd :D) 130 kW 2007.09 grafitowa bestia :)ogloszenie bylo od 20 min na necie a ja juz dzwonilem :D wiec musisz trafic bo za 2 godz od wystawienia nie ma co dzwonic bo juz jest rezerwacja,a jak ktos nie kupi to i ty nie masz po co jechac

 

Od września do maja..podziwiam za wytrwałość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak 2007r to mogłobyć oryginalnie w chromie pokrętło, albo ktoś wymienił bo mu się bardziej podoba ( tak jak mi ). Jeśli chodzi o samochód, to proponuje na początek poprosić o VIN i rozkodować sobie go na stronie viewtopic.php?f=73&t=171528 ( tam masz instrukcje dokładną ) i wtedy sprawdzisz czy auto miał, np m-pakiet i ogólnie wyposażenie, kolejna sprawa to Jaki jest przebieg tego samochodu, odnośnie komisów w radomiu, to faktycznie jest kilka takich, w których są samochody tylko klepane, natomiast tego komisu nie znam, więc nie powiem. Cena żadną okazją, bo auto nie jest jakoś specjalnie zadbane, a i xenona nie ma, skóry również także twój wybór.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Alcantara jest a to rownież jest rodzaj skory ;) fakt faktem jak kolega wyżej napisał nie ma ksenofobii ale wyglada fajnie

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chłopaki..nie żebym sie podlizywał ale cieszę sie ze tu trafiłem..bo normalnie porwałbym sie w sekundzie na to Bmw z Radomia...ale dzieki kilku opinia opadły emocje i teraz spokojnie zaczne od poczatku..Pozdrawiam i dziekuje raz jeszcze.. :cool2: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko z linku niby ładne ale w środku panel klimy i pokrętło od i drive się nie zgadza jest od LCI.
Kolego jak 2007r to mogłobyć oryginalnie w chromie pokrętło, albo ktoś wymienił bo mu się bardziej podoba ( tak jak mi )(...)Pzdr

 

Mam samochód z grudnia 2006, mam identyczny panel klimy oraz pokrętło. Między pre-LCI oraz LCI były wprowadzane drobne modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O autach z ogłoszeń jest inny dział.

 

Auto na zdjęciach nie wygląda źle, ale...

Rok wiadomo 2006, ale dziwna sprawa z końcówką wydechu w dół, czyli bez DPF (co na model 2007 raczej niewiarygodne, choć możliwe).

Nikt nie jest jasnowidzem, ale w mojej ocenie przebieg raczej grubo powyżej 250 Tkm (oceniam po zużyciu kierownicy i zdrapanej z niej gumy) - no chyba że ktoś nie dbał o kierę wybitnie. Jeśli auto jest od nowości w Polsce to ewentualnie można spodziewać się mniejszego przebiegu niż porównywalne np. z Niemiec (tam zazwyczaj więcej się jeździ).

Felgi chyba z wersji LCI.

Szkoda że xenonu brak.

Fajne fotele z alcantarą.

Myślę że można auto sprawdzić (jest ładne, fajny kolor, czarne listwy, M pakiet, navi prof.), ale cudów bym się nie spodziewał.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest kolego nieprawdopodobne, że nie ma dpfa ? To raczej nic dziwnego, nie wszystkie miały i bez znaczenie czy 2005 czy 2007.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest kolego nieprawdopodobne, że nie ma dpfa ? To raczej nic dziwnego, nie wszystkie miały i bez znaczenie czy 2005 czy 2007.

 

Pzdr

 

To prawda, wszystkie nie miały filtra, ale trafienie auta bez DPFa jest niełatwe (zwłaszcza w modelu na 2007 rok).

 

Pozdrawiam

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcantara jest a to rownież jest rodzaj skory ;)

Wybacz ale glupoty opowiadasz... Alcantara nie ma nic wspolnego ze skora... :!: :!: :!: Kto Ci takich glupot naopowiadal... to material tekstylny ktorego wlokna sa bardzo bardzooo cienkie (kilkukrotnie ciensze niz wlos ludzki) . Najwidoczniej mylisz alcantare z nubukiem albo zamszem .

 

Auto z linku wyglada b. fajnie , panel z klimy jest OK nie jest to zadne LCI ...(byl juz w modelach zkoncowki 2006) Moja jedyna uwage zwraca cena... 2007 rok 50k :shock: :shock: :shock:

Mpakiet na 90% ori.

 

Moim zdaniem jego cena jest ... conajmniej okazyjna... Takie auta u niemcow stoja duzo wiecej. Pamietajcie o tym ze jak cos jest SLine albo Mpakiet to kosztuje swoje ! +2-3k Euro ...

Jak ja szukalem w niemczech Mpakietu to za 2006 rok (koncowka) pewne auto ( a i przy takich trzeba swoej dolozyc) kosztowalo 76k ... :norty: :norty: - ten jest 26k tanszy... :roll:

 

Dla mnie jest to samochod powypadkowy ew. z bardzo sporym przebiegiem (choc po wnetrzu tego nie widac kompletnie), innej mozliwosci nie ma - bo sprzedawca wystawia fvat... Chyba ze podal cene netto tylko zapomnial zaznaczyc to wtedy juz bardziej by sie zgadzalo . Jak nie byl bardzo uderzony to oferta jak najbardziej na plus.

 

Za 50k to mozna kupic 2005 rok bez mpakietu z przebiegiem do 160k z podobnym wyposazeniem . Tyle ze pewny samochod zadbany a nie taki do ktorego na start dolozymy 5k .

 

Plusem tego z linku jest brak DPF :cool2: :cool2:

Edytowane przez mmcv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Skontaktowałem sie z jednym włascicielem 320d . Autko z Belgi z silniczkiem 150 PS. Czy jest to mozliwe? Bez DPF..

a co w tym dziwnego ? Podatek sie placi od mocy w Belgi wiec jezdzi duzo flotowek ... To jest silnik 163 konie fabrycznie przykrecony na 150km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możliwe, niech ci poda VIN i przebieg. A jeśli chodzi o to dokładanie, to do każdego używanego samochodu w tej cenie trzeba liczyć +5k chociażby na zmianę oleju, filtrów, i ubezpieczenie.

 

pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do każdego używanego samochodu w tej cenie trzeba liczyć +5k chociażby na zmianę oleju, filtrów, i ubezpieczenie.

Ja nie o takich dokladkach mowilem. Nie wiem gdzie ubezpieczasz samochody i na jakich znizkach ale napewno z filtrami nie wyjdzie Cie to 5k , chyba ze oleje i filtry wymieniasz w ASO :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 3k pakiet ubezpieczeń, jako, że kierowca poniżej 25 roku zycia, ja wymieniałem filtry ( paliwa, powietrza ), oleje, pasek od alternatora i klocki z przody i wyszło 4700zł, i jak kupujesz używane auto to trzeba się liczyć, że może wyskoczyć jakaś poważniejsza awaria.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 3k pakiet ubezpieczeń, jako, że kierowca poniżej 25 roku zycia, ja wymieniałem filtry ( paliwa, powietrza ), oleje, pasek od alternatora i klocki z przody i wyszło 4700zł, i jak kupujesz używane auto to trzeba się liczyć, że może wyskoczyć jakaś poważniejsza awaria.

 

Pzdr

mniejsza o to ja mowilem o dolozeniu do samochodu a nie o ubezpieczeniu i "pakiecie obowiazkowym" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdy ja szukałem auta to oferty komisów z Radomia jakoś od razu omijałem szerokim lukiem :D kupiłem w niemczech tylko teraz euro dość wysoko stoi także wyższe koszty ale dużo większe prawdopodobieństwo kupienia czegoś rozsądnego.. Auto z ogłoszenia nie posiada podgrzewanych foteli oraz skórzanych foteli..ale to jak zwykle ponosi trochę sprzedających z opisem

niektórzy myslą ze alkantara to skóra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.