Skocz do zawartości

jakie zarówki led angel eyes


laki44

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pomóżcie bo mnie krew zalewa. Kupiłem jakieś zwykłe, tanie kędy i nie pasują, a niby do przed lifru miały być. Nie chce jeździć na motocyklistę... Ma ktoś propozycję na sprawdzone markery, pasujące, bez wodotrysków i w normalnej cenie? Zwykły sprzęt dla zwykłego człowieka.

Do przedlifta kupilem takie 2 lata temu i do dzis 0 problemow

https://allegro.pl/oferta/led-markery-ringi-bmw-e90-e91-mocne-oem-12w-7103387270?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Prośba czy mógłbyś wrzucić fotkę jak to świeci i wygląda u Ciebie ? :) z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, pomóżcie bo mnie krew zalewa. Kupiłem jakieś zwykłe, tanie kędy i nie pasują, a niby do przed lifru miały być. Nie chce jeździć na motocyklistę... Ma ktoś propozycję na sprawdzone markery, pasujące, bez wodotrysków i w normalnej cenie? Zwykły sprzęt dla zwykłego człowieka.

Do przedlifta kupilem takie 2 lata temu i do dzis 0 problemow

https://allegro.pl/oferta/led-markery-ringi-bmw-e90-e91-mocne-oem-12w-7103387270?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Prośba czy mógłbyś wrzucić fotkę jak to świeci i wygląda u Ciebie ? :) z góry dziękuje

Nie stawalem w cieniu zebys widzial ze jako drl sie nie nadaja 20200927-141611.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Po ok. 1,5 roku odświeżę temat.

Mam do Was koledzy takie pytanie. W ofercie na portalach aukcyjnych są zesatawy markerów LED H8 o mocy 240W.

Mam wersję LCI z reflektorami Xenon. Zastanawiam się nad wymianą zwykłych H8 na ledy ale pytanie moje dotyczy obciążenia instalacji.

Zwykła żarówka H8 ma 35W czyli przy zasilaniu 12V pobiera ok. 3A. Zestaw 240W to 120W na jedną żarówkę a to już 10A.Czy nie jest to zbyt dużym obciążeniem dla samej instalacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ok. 1,5 roku odświeżę temat.

Mam do Was koledzy takie pytanie. W ofercie na portalach aukcyjnych są zesatawy markerów LED H8 o mocy 240W.

Mam wersję LCI z reflektorami Xenon. Zastanawiam się nad wymianą zwykłych H8 na ledy ale pytanie moje dotyczy obciążenia instalacji.

Zwykła żarówka H8 ma 35W czyli przy zasilaniu 12V pobiera ok. 3A. Zestaw 240W to 120W na jedną żarówkę a to już 10A.Czy nie jest to zbyt dużym obciążeniem dla samej instalacji?

 

Zazwyczaj należy to rozumieć w ten sposób: Ledy świecą tak jak halogen który ma 120 czy 240 W. (wersja bardzo optymistyczna).

Można też to traktować jako "palec mi się obślizgnął" i miało być 12 W, ale już nie będę poprawiał, bo muszę mieć najwięcej watów na aliexpres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnę temat.

Powiem o co chodzi kupiłem auto jakiś czas temu okazało się, że uszkodzona jest obudowa lampy przez co do środka dostaje się brud. Jak szukam samej obudowy to wszystko jest do polifta

skoro twierdzisz ,że lampy są takie same to domniemywam, że obudowy też ??? Czy jednak się mylę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.