Skocz do zawartości

jakie zarówki led angel eyes


laki44

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwy jest błąd przy montażu?

Wstawiam zdjęcie ze zmniejszoną jasnością

859e14a101c0adcc.jpg

 

Dodam że na zwykłych zarówkach takiego efektu nie zauważyłem

Myślę że to jest błąd przy montażu bo ja też robiłem dwa razy jedną stronę bo źle czyt. do góry nogami zamontowałem ten uchwytek plastikowy w który się wkłada i przykręca całego leda. Wstawił bym fotkę ale nie umiem :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 583
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy możliwy jest błąd przy montażu?

Wstawiam zdjęcie ze zmniejszoną jasnością

859e14a101c0adcc.jpg

 

Dodam że na zwykłych zarówkach takiego efektu nie zauważyłem

Myślę że to jest błąd przy montażu bo ja też robiłem dwa razy jedną stronę bo źle czyt. do góry nogami zamontowałem ten uchwytek plastikowy w który się wkłada i przykręca całego leda. Wstawił bym fotkę ale nie umiem :mad2:

 

 

Aha dzięki!!! Sprawdzę To! Faktycznie w tej stronie ten czarny plastik mi wyszedł cały i jakoś to tam wstawiłem ale nie zwracałem uwagi chyba dokładnie co i jak. Po tej dobrej stronie ten plastik został w środku i pali się w miarę ładnie.! Dzięki kolego raz jeszcze za pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji preLCI chyba cały czas świecą tak samo bo generalnie nie można jeździć na samych ringach.

 

 

tzn mam uruchomione światła te wewnętrzne do jazdy dziennej które palą się po uruchomieniu silnika cały czas tylko jak włączę xenony to gasną i zastanawia mnie właśnie bo te ringi z orginalną żarówką słabą świecą i mało zauważalne są zwłaszcza jak palą się xenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu moje fotki z innego tematu, bmw e92 prelci

 

Hej. Przyszły mi kolejne markery z aliexpress.

Cena 194zł z przesyłką, czas oczekiwania 2 tygodnie, diody cree xhp50.

 

Ledy zapakowane w pudełko, dobrze zabezpieczone na transport.

Tylko wiatraczek, górna czapeczka odkręcana, przydało się przy montażu. Długość 78mm, bez problemu mieści się w bmw e92 prelci. Efekt? :cool2: :cool2: :cool2:

Telefon oczywiście nie oddaje rzeczywistości, po drugie jest już dość ciemno. Wcześniej użytkownicy wrzucali już zdjęcia jak to wygląda z diodami xhp-50, jedyne co mogę to potwierdzić że jest super. Jeden ring oświetlony mega, drugi dość słabo ale jak wiemy tego nie przeskoczymy. Z montażem bez większych problemów, założenie markera i podłączenie kabelków.

 

c55182eae5d2df1f.jpg

 

GP Thunder 7500K

bcdb9380f19e8871.jpg

 

XHP50

406a5626254e8b78.jpg

b02bcd966d2e072b.jpg

 

Nie udało mi się zrobić dobrego zdjęcia dla porównania, wszystko się zlewa. Jak ktoś będzie chciał to jutro wrzucę jakieś fajniejsze foto :)

 

Na zdjęciach wpada co prawda kolor wpada troche w zielony i drugi ring wygląda na bardzo słabo oświetlony ale w rzeczywistości jest zimna biel i drugi ring też względnie widoczny

 

ea0e057be4ad3cfd.jpg

5b75a0765086fe62.jpg

b44aca1d495e4d42.jpg

507bdff75657b74d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też zamontowałem te ringi z homologacją http://allegro.pl/led-markery-ringi-bmw-e90-e91-mocne-oem-postojowka-i6537600475.html

Efekt całkiem przyzwoity lecz mój jeden ring od strony pasażera świeci słabiej niż ten od strony kierowcy. Kombinowałem juz z tym chyba godzine, zbliżałem ringa oddalałem, obracałem i nic. Widocznie już sie wypalił chyba troche. Ale ogolnie efekt dobry za te pieniądze :D

0e162da429cc3014med.jpg

918a312c1df51466med.jpg

8e81383619d1f590med.jpg

04a1b00bf0609472med.jpg

cd1828943a3f60e0med.jpg

1bd60dd766e59457med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja tez nie pomoge bo z LCI nie mam dużego doświadczenia, ale tak jest juz całkiem inna żarówka H8 i moga one służyć juz do jazdy dziennej wiec mysle ze ogolne powinny świecić całkiem dobrze :D

Z ciekawosci, jakie masz zarowki w halogenach? I jak sprawdzaja sie jako zrodlo swiatla w porownaniu do ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli chodzi o halogeny to na 99% mam takie http://allegro.pl/zarowka-led-h11-hq-turbo-led-3014-canbus-white-i5358697152.html

a jeśli chodzi o efekt świetlny to praktycznie zarowy :D tzn one sa do jazdy dziennej czyli widać je dość mocno jak na zdjęciach ale nie daja światła prawie w ogole :D jak je zaświece w nocy to robi sie tylko troche jasno przed autem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam fanów marki :)

Tydzień temu kupiłem zestaw ledowy do wersji liftowej (2009r )

20 w na każdą ze stron .

Przed montażem podłączyłem na krótko do akumulatora i swieciła tak z godzinę .

Chciałem sprawdzić temperaturę na radiatorze (jest aluminiowy )tylko pomalowany na czarno .

Zmierzona temp.po 1 godz.to koło 62 ' C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów marki :)

Tydzień temu kupiłem zestaw ledowy do wersji liftowej (2009r )

20 w na każdą ze stron .

Przed montażem podłączyłem na krótko do akumulatora i swieciła tak z godzinę .

Chciałem sprawdzić temperaturę na radiatorze (jest aluminiowy )tylko pomalowany na czarno .

Zmierzona temp.po 1 godz.to koło 62 ° C

Później zamontowałem z niemałym trudem :) do oprawki w miejsce starej -żółtej żarówki .

I teraz podsumowanie :

W dzień coś tam świeci , słabo na moje oko ,z daleka to tak samo jak zwykła-ori.Czyli szału nie ma.Myślałem ,że będzie lepiej po zapewnieniach sprzedającego.

W nocy jest o wiele lepiej i można powiedzieć ,że jest ok .Mogłoby być tak w dzień ,wtedy miałoby to sens z wydaniem 200 zł .

Co do zdjęć ,to może jak zrobię w wolnej chwili z fona i będę umiał tu wstawić :) to zaprezentuję je wam.

Reasumując ,troche wtopiłem ,ale tak jest jak chce się tanio .

Gdyby ktoś chciał więcej wiadomości to nie ma problemu, zdjęcia mogę udostępnić na meila.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś propozycje Pany do reflektorów halogenowych po lifcie z 2009 co można byłoby wsadzić ? Chciałbym uzyskać mocny biały kolor na ringach . Czy jest u mnie taka możliwość z takimi reflektorami , bez xenonów ?

Na chwilę obecną tak się to prezentuje http://tinypic.com/view.php?pic=11caavp&s=9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania. Chciałbym uzyskać solidny efekt pozwalający używać Angel Eyes jako świateł do jazdy dziennej. Obawiam się, że popularne zestawy za 200zł/komplet mogą rozczarować. Pytanie czy droższe zestawy oferują lepszy efekt czy tylko markę na pudełeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mma zamiar kupic biale markery , ale takie zeby wygladalo to jak w nowoczesnych autach wiec nie wiem jaka ma byc tam biala barwa 5k czy 7k . Nie chce czegos takiego http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=826013&stc=1&d=1362249672 tu wygladao jakos tak grubo? Moze juz ktos zamawial jakies ledy i moze mi doradzic jakie brac , z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A jaka masz wersję auta? Przed czy po liftingu?

 

To i to ringi ale inaczej zrobione.

Stąd te w lci świeca wystarczająco na dzienne

A te w prelci będą jedynie maksymalnie pozycyjnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.