Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów,

 

Proszę o zaopiniowanie samochodów z niżej wymienionych ogłoszeń:

 

1.) http://otomoto.pl/bmw-320-navi-serwisowana-idealna-C21721914.html

 

2.) http://allegro.pl/bmw-320d-sportpaket-skora-navi-szyberdach-i1979448557.html

 

3.) http://allegro.pl/bmw-320-d-e90-navi-dvd-dkora-i1990769283.html

 

Zastanawiam się nad zakupem E90 z navi, silnik w sumie bez znaczenia chociaż preferowałbym 320d.

Możliwości finansowe - 48k PLN ... myślicie, że jest szansa czy raczej ciężko będzie znaleźć coś przyzwoitego w krótkim czasie (2-3 tygodnie) ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

 

myślicie, że jest szansa czy raczej ciężko będzie znaleźć coś przyzwoitego w krótkim czasie (2-3 tygodnie) ?

 

to zależy czy masz konketne wymagania co do wyposażenia itp, ale ogólnie śledząc trochę ten temat ostatnio to jakiś perełek raczej nie ma, a co ciekawsze egzemplarze i tak na forum trafiają :D

 

ale z tych to tą czarną można by było się zainteresować i sprawdzić, już chyba wisi od jakiegoś czasu ale ciakawie wygląda :)

Edytowane przez wwo_j
wwo_j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr. 1 - jasna skóra to nie problem, mi się podoba. Tylko dojdą jeszcze koszty rejestracji, samochód na holenderskich tablicach. Ktoś orientuje się plus minus jaki to wydatek ? Rzeczywiście brak halogenów trochę zniechęca, do tego hak nie wiadomo co i jak często ciągnięto.

 

Nr. 2 najbardziej mi się podoba !

Przebieg 140k km jak na 2007 chyba wygląda realnie. Jeszcze takie pytanie - w jakich modelach lub od którego roku 3 mają ringi ?

Samochód jest sprowadzony ale nie pisze z jakiego kraju, czy po numerze VIN będzie można ustalić coś więcej o historii samochodu ?

 

Nr. 3 też wygląda ciekawie ale sprzedawca za wizytę w ASO chce by mu zapłacić dniówkę ! Nie wiem czy to teraz standard ale jak dla mnie trochę przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nr1 to sprytnie zakamuflowana 318d opisana jako 320d , tapicerka to welur a nie skóra, handlarzyk zastawił na Ciebie sidła a Ty jesteś na dobrej drodze by w nie wpaść! Nr2 to nie żadne 2007 tylko początek 2006, chińskie nerki i sprytnie (jak dla kogo!) włączone wszystkie światła a dlaczego ? :norty: Następny handlarzyk lejwoda ! Nr3 była już opisywana, poszukaj . Moim zdaniem nie kupisz uczciwego e90 diesel z cyfrą 4 z przodu ceny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz dużych wymagań co do wyposażenie i silnika to polecam moją 318d, przynajmniej nie wyjdą jakieś "kwiatki" jak do tych wyżej :norty: http://otomoto.pl/bmw-318-100-bezwyp-serwis-w-aso-C21944669.html Edytowane przez Greeg78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dojdą jeszcze koszty rejestracji, samochód na holenderskich tablicach. Ktoś orientuje się plus minus jaki to wydatek ?

 

 

Nr. 3 też wygląda ciekawie ale sprzedawca za wizytę w ASO chce by mu zapłacić dniówkę ! Nie wiem czy to teraz standard ale jak dla mnie trochę przegięcie.

 

 

w 2.300 się zmieścisz...

 

a z tym nr 3 i dniówką to chyba jakiś żart tak?? :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w 2.300 PLN to jeszcze przyzwoicie ale kolega wyżej napisał, że 318d więc automatycznie ją to dyskwalifikuje.

 

Jaki żart ? Na pytanie czy nie ma nic przeciwko sprawdzeniu w ASO - powiedział, że nie tylko samochód mam zatankować i zapłacić mu dniówkę ... ze strachu nie pytałem ile :wink:

 

Greeg78,

dzięki za info ale nastawiłem się na model z navi ... chociaż po Waszych opiniach nie wiem czy w ogóle nie dam sobie spokoju z szukaniem BMW.

Już nawet nie chodzi o to czy stuknięte (sam jeżdżę ACCORD'em sprowadzonym delikatnie stukniętym i w ogóle mi to nie przeszkadza) ale o przebiegi ocsylujące w granicach 200k km co uważam za dużo ... bardzo dużo ! ... no i do tego to podejście handlarzy, na każdym kroku chcą oszukać :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w 2.300 PLN to jeszcze przyzwoicie ale kolega wyżej napisał, że 318d więc automatycznie ją to dyskwalifikuje.

 

Jaki żart ? Na pytanie czy nie ma nic przeciwko sprawdzeniu w ASO - powiedział, że nie tylko samochód mam zatankować i zapłacić mu dniówkę ... ze strachu nie pytałem ile :wink:

 

Greeg78,

dzięki za info ale nastawiłem się na model z navi ... chociaż po Waszych opiniach nie wiem czy w ogóle nie dam sobie spokoju z szukaniem BMW.

Już nawet nie chodzi o to czy stuknięte (sam jeżdżę ACCORD'em sprowadzonym delikatnie stukniętym i w ogóle mi to nie przeszkadza) ale o przebiegi ocsylujące w granicach 200k km co uważam za dużo ... bardzo dużo ! ... no i do tego to podejście handlarzy, na każdym kroku chcą oszukać :mad2:

 

oszukują bo sam tego pragniesz ... 200k km to bardzo dużo :) nie szukaj diesla z zagranicy starszego niż 6 lat poniżej średniej giełdowej danego kraju :)

Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w 2.300 PLN to jeszcze przyzwoicie ale kolega wyżej napisał, że 318d więc automatycznie ją to dyskwalifikuje.

 

Jaki żart ? Na pytanie czy nie ma nic przeciwko sprawdzeniu w ASO - powiedział, że nie tylko samochód mam zatankować i zapłacić mu dniówkę ... ze strachu nie pytałem ile :wink:

 

Greeg78,

dzięki za info ale nastawiłem się na model z navi ... chociaż po Waszych opiniach nie wiem czy w ogóle nie dam sobie spokoju z szukaniem BMW.

Już nawet nie chodzi o to czy stuknięte (sam jeżdżę ACCORD'em sprowadzonym delikatnie stukniętym i w ogóle mi to nie przeszkadza) ale o przebiegi ocsylujące w granicach 200k km co uważam za dużo ... bardzo dużo ! ... no i do tego to podejście handlarzy, na każdym kroku chcą oszukać :mad2:

 

oszukują bo sam tego pragniesz ... 200k km to bardzo dużo :)

Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki żart ? Na pytanie czy nie ma nic przeciwko sprawdzeniu w ASO - powiedział, że nie tylko samochód mam zatankować i zapłacić mu dniówkę ... ze strachu nie pytałem ile :wink:

hahaha jutro zadzwonie i zapytam, jaką handlarz ma dniówkę :mad2: szkoda ze nie zapytałeś. Jak chcesz sie samochodem przejechać to teraz jeszcze z kanistrem trzeba jezdzic. Naprawde mają coraz lepsze poczucie humoru :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siemion z własnego doswiadczenia przygotuj sobie jakies 10-12k na tgz "pakiet startowo-serwisowy" -w koncu to używane 5cio letnie auta i nie wiesz jakie kwiatki wyjdą po zakupie, a sprzedawca może skwitowac Cie "przecież sprawdzał Pan auto przed zakupem?!" Mnie na szczęscie nikt nie kwitował, gdyz od razu powymieniałem co trzeba i czekam do wymiany kolejnych części az przyjdą objawy tym zyskałem pewność, ze auto mnie nie zawiedzie 2000km od domu.. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak w 2.300 PLN to jeszcze przyzwoicie ale kolega wyżej napisał, że 318d więc automatycznie ją to dyskwalifikuje.

 

Jaki żart ? Na pytanie czy nie ma nic przeciwko sprawdzeniu w ASO - powiedział, że nie tylko samochód mam zatankować i zapłacić mu dniówkę ... ze strachu nie pytałem ile :wink:

 

Greeg78,

dzięki za info ale nastawiłem się na model z navi ... chociaż po Waszych opiniach nie wiem czy w ogóle nie dam sobie spokoju z szukaniem BMW.

Już nawet nie chodzi o to czy stuknięte (sam jeżdżę ACCORD'em sprowadzonym delikatnie stukniętym i w ogóle mi to nie przeszkadza) ale o przebiegi ocsylujące w granicach 200k km co uważam za dużo ... bardzo dużo ! ... no i do tego to podejście handlarzy, na każdym kroku chcą oszukać :mad2:

Masz rację daj sobie spokój z szukaniem BMW, pisząc z przerażeniem o przebiegach w granicach 200tys km pokazałeś że nie masz bladego pojęcia o tej marce, trzymam kciuki abyś zrezygnował z kupna BMW i "wyrwał" coś innego ale ładnego z minimalnym przebiegiem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sincere,

Wiem tak też zakładam, nie lubię zostać na zero po zakupie i zawsze coś zostawiam na naprawy ... chociaż mam nadzieję, że będzie ich jak najmniej.

 

320SI,

Od kiedy to żeby jeździć jakimś samochodem trzeba mieć pojęcie o marce ?

Kupuję to co mi się najbardziej podoba w dostępnym dla mnie przedziale cenowym, nie muszę być fanem marki.

Napisałem, że 200k km to trochę dużo może dlatego, że mój obecny samochód z 2008 roku ma 56k km więc skala nie powiem - trochę mnie przestraszyła.

Dodam, że kilka lat temu miałem e46 z 1998 roku z przebiegiem 35k km ! i sprawowała się bardzo dobrze, a w tamtym roku służbowa 120i z 2009 roku, którą od czasu do czasu jeździłem padła przy 30k km.

 

vystelior,

Widziałem tą ofertę i właśnie się nad nią zastanawiam, chociaż przekracza ona trochę mój budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to go tam nie ma... :-)

 

Interesowałem się tym autem ale: nie stoi u Sikory tylko jeździ nią jeszcze właściciel w oczekiwaniu na nowy model. Właściciel jest nieuchwytny, ponieważ serwis nie posiada (lub zagubił) numer telefonu do właściciela...

 

Możesz próbować - mnie brakło cierpliwości.

 

Pozdrawiam,

 

Piotr

http://i983.photobucket.com/albums/ae312/piskozub/DSC_0947c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wklejałeś auta w cenie 41 tys zł i mialeś problem z dużym przebiegiem, dlatego napisałem że nie masz pojęcia o marce, teraz wklejają Ci auta z cenami podchodzącymi pod 60tys zł i jakoś tak dziwnie przebieg też zmalał, prawda ? :norty: Chodziło mi oto ze cena idzie w parze z przebiegiem, tyle i tylko tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, najlepiej szukać pięcioletniego diesela z przebiegiem poniżej 100 tys km.....Jak tu nie cofać liczników???? :mad2:

 

 

i super wyposażone w kwocie poniżej 50 t. :norty:

 

Z tego co zaobserwowałem sprzedając swój samochód to ludzie wolą mięć na liczniku przebieg nieudokumentowany poniżej 100tk niż udokumentowany powyżej 150 tk i łudzić się że to autentyczny – można przynajmniej sąsiadowi się pochwalić. :duh: U nas czy auto ma 3 czy 10 lat to i tak zawsze ma około 170 tk, ciężko znaleźć auto z przebiegiem powyżej 200 tk

:mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No co Wy?

Zenek ma zawsze pewne,z udokumentowanym przebiegiem potwierdzonym książką i dobre cenowo "okazje" :wink:

Pogadaj a może coś Ci wyklepie.

Może też nie będzie chciał na paliwo i zapłaty za "dniówkę".

:cool2:

No i można pochwalić się przed sąsiadem.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.