Skocz do zawartości

Planowany zakup prośba o pomoc


Rabol

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu oględzinach modelu e39 stwierdzam wszem i wobec, że rezygnuje z zakupu BMW e39 :( niestety modele, które oglądałem zawsze miały albo coś z silnikiem albo elektryką albo z zawieszeniem do remontu, widać takie moje szczęście :) Chciałem podziękować użytkowniką modelu e39 za pomoc ! teraz nie pozostaje mi nic innego jak przeniść się do działu e46 ;p bo prawdopodobnie takim będę jeździł ! silnik nie 3.0D a 2.0D 150KM nawet daje rade :) także do zobaczenia w dziale bmw e46.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Coś czuje,że E46 będą w podobnym stanie :? i też zrezygnujesz z jego zakupu.

Bądź co bądź te auta są już stare,a od 10 latka niestety cudów już się nie wymaga.Nie można żądać od auta w wieku >10 tego co od nówki z salonu.Są trupy ale i są auta którymi jeszcze można pojeździć przy odrobinie wkładu (zależy jak kto pojmuje "odrobinę") i własnej inwencji twórczej posłużą jeszcze długo.

Życzę udanych poszukiwań.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie będe pluł w brode ale 320d kupuje na góra rok :) później przesiadka na e60 535d obecne auto ma być " wołem roboczym " więc mam nadzieje, że BMW da rade :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 530d teraz 320d. Między silnikami jest przepaść. Na spokojnie podejmij decyzję.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego zmieniłeś na model 320d ? przecież odbyłeś jazdę testową więc wiedziałeś na co się piszesz :) ja obecnie mam silnik 1.6 w benzynie więc dla mnie i tak będzie różnica ;p poza tym zawsze można chipa wrzucić i już będzie klasa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest bardzo prosta. "Odmłodziłem" auto o 4 lata i około 120 tys. km w ramach posiadanego budżetu. Co nie zmienia faktu kolosalnej różnicy pomiędzy silnikami :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.