Skocz do zawartości

Felgi do F10


SJ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktoś rozpozna ze zdjęć jaki to model felgi i czy byl przeznaczony do F10/11 ?

 

http://images76.fotosik.pl/374/bfda61420f92b0afmed.jpg

http://images75.fotosik.pl/374/7d7eecaf4f5bfe8cmed.jpg

 

zastanawiam się czy założyć kółka 18" czy 19" . Komfort jazdy spada sporo przy 19" ? Większość będę jeździł po mieście.

Będziesz Miał Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki , dokładnie o to mi chodziło . W takim razie jest to model z f12 . Chce mieć coś oryginał co pierwotnie leżało na f10. Z tego co wyczytałem po większości opini forumowiczów 19" sprawdza się bardzo dobrze w f10 i nie ma jakiegoś koszmarnego odstępstwa od komfortu. Zaczynam szukac 19" , na pewno wizualnie bedzie o niebo lepiej . Pewnie wybór padnie na 351M , może ktoś ma na sprzedaż ?
Będziesz Miał Wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony masz dobre, tylko felgi na przód masz za szerokie, będzie wyglądała trochę jak pokraka. Przednia felga będzie wystawała jakieś 5mm poza nadkole.

Patrząc na ET zapewne kupiłeś zestaw zimowy od M5 408M który od pewnego czasu jest na allegro w dobrych cenach. Tylko kupując 408M trzeba brać 4xtył, dawałem link na poprzedniej stronie do tematu o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do wyboru 4x takie same z tym samym et

 

ale rozmawiałem dziś z sprzedawcą akurat sprzedaje części oryg. nie jakiś Janusz i 2 razy mówił że nic nie będzie wystawać po za błotnik a 9 cali na przód czemu bedą za szerokie bedą obcierały o np nadkole ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciut wystawać za obrys, przód nigdy nie obciera! Chodzi o to, że 8,5J ET25 jest idealnie (równo z nadkolem) więc wyglada na to, że 9J ciut wyjdzie na zewnątrz!

Dodatkowo tył wpadnie bardziej niż przód dlatego może wyglądać gorzej!

Jeśli przód po założeniu będzie tobie odpowiadał możesz zastosować dystans na tył i wyrównać, lecz nie za mocno ponieważ tył może ocierać i dobijać kiedy za bardzo wysuniesz.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Rafal1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam musze sie pochwalic kupilem komplet felg 19 tylko tyl et32 a przod et25 planuje zalozyc opony 245/40 bedzie dobrze czy lepiej inny rozmiar

 

9cali przod i tyl

 

Wszystko będzie super jak założysz ET32 z przodu a ET25 z tyłu .

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, oczywiście tak będzie lepiej niż zakładać ET25 na przód. Ale jednak tak agresywne ET dobrze wygląda jak zakładasz 20"/21", jest dobry naciąg i gleba. A tak będzie widać, że coś było kombinowane ale wyszło nie bardzo. Lepiej wziąć 4xet32, zwlaszcza że dałem temat gdzie już ktoś przerabiał temat więc po co wyważać otwarte drzwi.

 

Wszystkim którzy nie potrafią liczyć ET w pamięci i nie ogarniają tematu do końca polecam:

1. Założyć oryginalne koła

2. Postawić przy kole deskę pionowo tak by dotykała nadkola (koła prosto!).

3. Zmierzyć odległość od górnej krawędzi felgi do deski - to będzie odległość felga-nadkole

4. Wejść na stronę http://www.willtheyfit.com/ , wpisać dane ori koła i tego które chcemy założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, oczywiście tak będzie lepiej niż zakładać ET25 na przód. Ale jednak tak agresywne ET dobrze wygląda jak zakładasz 20"/21", jest dobry naciąg i gleba. A tak będzie widać, że coś było kombinowane ale wyszło nie bardzo. Lepiej wziąć 4xet32, zwlaszcza że dałem temat gdzie już ktoś przerabiał temat więc po co wyważać otwarte drzwi.

 

Wszystkim którzy nie potrafią liczyć ET w pamięci i nie ogarniają tematu do końca polecam:

1. Założyć oryginalne koła

2. Postawić przy kole deskę pionowo tak by dotykała nadkola (koła prosto!).

3. Zmierzyć odległość od górnej krawędzi felgi do deski - to będzie odległość felga-nadkole

4. Wejść na stronę http://www.willtheyfit.com/ , wpisać dane ori koła i tego które chcemy założyć

Zamiast deski pewniejsza jest poziomica ale z reszta sie zgodzę;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć, chciałbym Was prosić o poradę w wyborze felg do mojej f10 520d. Chciałbym wybrać komplet 20", raczej oryginalnych felg Mpakietowych. Zastanawiam się pomiędzy modelami m464, 343, 409, 373. Podobają mi się również felgi w stylu ZP 07 albo Vertini Magic. Moja f10 jest w pakiecie Luxury Line i kolorze biel mineralna. Bardzo ciężko mi się zdecydować na jakieś felgi bo ciężko mi podejrzeć w internecie felgi tego typu na f10 bez mpakietu. Podpowiecie, doradzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.