Treść opublikowana przez adalbert
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiech Pan, panie Jaworski zgadnie kogo to obchodzi, ile pan włożył kasy w ten samochód. Przestań pan płakać nad swoją handlową niedolą, bo wzbudza pan, najpierw podziw, póżniej śmiech, a na końcu litość. Panie Jaworski, niech pan nie straszy prokuratorem, bo nie ma pan do czynienia z przestępcami. I na koniec radzę zapoznać się ze znaczeniem słowa FORUM iwtedy zorientuje się pan do czego ono służy. :oops:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Trzeba uważać żeby sobie czegoś nie obciąć.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nawet sympatyczna stronka.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nowy nabywca uzupełni wygląd wiejskim tunningiem, zaliczy kilka lachonów sprzed dyskoteki, a następnie wystawi do ponownej sprzedaży. Tylko patrzec jak auto wypłynie na jakiejś aukcjii :8)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Cały czas się zastanawiam, co te zasciankowe wsiury chcą osiągnąc przez tego typu prezentacje. Nawet połówka z gwinta mi nie pomaga.
-
BMW e90 335i 2007r. - Warszawa - nr VIN: WBAWB735X7P031744
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle powiedziałeś co wiesz na temat wypadkowosci tego samochodu? Myślę, że gosciu wie co kupił i wie co sprzedaje i to chyba od początku.
-
BMW e90 335i 2007r. - Warszawa - nr VIN: WBAWB735X7P031744
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa Reymonta nie jedz sam.
-
BMW e90 335i 2007r. - Warszawa - nr VIN: WBAWB735X7P031744
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże do niego zadzwonić i podać mu link do tej aukcji. Ciekawe co zrobi.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nieważne skąd pochodzi własciciel takiej bardachy. Tak się składa, że większosc tu przedstawianych samochodów pochodzi z wiosek. W miastach też się zdarzają, ale większosc z nich już powoli zaczyna rozumieć, że to obciach i takim autem furory nie zrobi. Na pewno puchną im uszy od tekstów jakie słyszą na swój temat.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Widzę jak najbardziej. Myślę, że ci ludzie nie zdają sobie w ogóle sprawy, myślą że pokazują samochody piękne, użyteczne, na które można wyrwać lachona spod dyskoteki. Bo tym zakutym łbom, świat kończy się 10km od miejsca gdzie mieszkają i nikt im nie wytłumaczył, że czynią zło marce, czego dowodem są opisy wystawionych samochodów. Zadnej żenady, wstydu, wręcz przeciwnie... muszę zwilżyć gardło.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Powinni walnąć się drzwiami od stodoły w łeb.
-
Uwaga!!! BMW 320d 2000r. Częstochowa - WBAAL71010KG56408
adalbert odpowiedział(a) na PadreMercante temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBakukamil, zanim coś napiszesz to pomyśl. W dziale "samochody" opisujesz Forda Transita, który przejechał rzekomo 720tys bez wymiany paska rozrządu, auto oczywiscie sąsiada. Teraz znów sąsiad / ten sam?/ cofa szafę z 980tyś, podobno samochód robi 340tyś rocznie, ale mimo pytania nie odpisałeś który to rocznik., łatwiej byłoby w to uwierzyć. To nie jest tak, żebym się czepiał, bo cuda podobno się zdaezają, ale w Twoim wykonaniu to już drugi.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nazwa wsi jest adekwatna do obrazka. Wystarczy spojrzeć w jakim otoczeniu stoi. To wiele, a własciwie wszystko wyjasnia.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Na takich przykładach można się doktoryzować, alenie z powodu wyglądu tych samochodów, tylko ze stanu psychicznego ich włascicieli.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Zamkneli ostatnią dyskotekę w okolicy więc trzeba sprzedać.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jak widać na zdjęciach sprawny - dowcipniś
-
Jazda na zamek błyskawiczny
adalbert odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyNiektórz nawet nadinterpretują tą możliwośc. Oto przykład dwa pasy dla skręcających w prawo i dwa do jazdy na wprost, jedno od drugiego oddzielone linią ciągłą. Stoję w korku dla tych co w prawo, więc bydło chcące sobie skrócic z pasa na wprost wciskają się na siłe blokując permanentnie pas do jazdy prosto. Oto jazda polska na suwak.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Burak cukrowy zainwestował 22tys, ale mu się wesela w okolicy skończyły.
-
Szkolenie punkty karne 22.07... kto się wybiera?
adalbert odpowiedział(a) na W5UNLTD temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyZ tego co wiem, to punkty masz obligatoryjnie, nawet jak odmawiasz przyjęcia mandatu. Sprawa w sądzie dotyczy wyłącznie zasadnosci jego nałożenia, no chyba, że wniosek o ukaranie nie jest odpowiednio udokumentowany. Ale to się raczej rzadko zdarza. W Szwajcarii np. za przekroczenie w miescie prędkosci o 50km/h to grzywna od 3 do 7 tys CHF od 1 do 3 m-cy aresztu, albo jedno i drugie. I nikt tam nie robi z tego problem.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ledwo okopcony.
-
Umyślnie rozbił nowe BMW X5 - krew mnie zalewa!!! WIDEO
Ludzie nie będą mieli prądu.
-
nie klikac podczas jedzenia
Ta Wołga jest super.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Albo pozamykali dyskoteki w tych wsiach, albo już się tak opatrzyły, że żaden lachon juz do nich nie wsiądzie.
-
Pozdrowienia i See You!
Powiedz mi Slavo dlaczego rozstałeś się z 525d. Przecież ten silnik to mistrzostwo świata. Czyżby chodziło tylko o fotele.
-
Pozdrowienia i See You!
Wszystki ok dopóki nic się nie dzieje. W skrócie, Audi A8 2,5 TDI. Sama wymiana paska rozrządu wymaga rozebrania całego przodu, i to dosłownie, plus częsci= prawie 4 tyś w tym połowa to robocizna. Nie daj boże walnie skrzynia automat. Remont ok 8-10tyś. O zawieszeniu nie wspomnę. Super się tym jezdzi, ale dlaczego Audi nie wprowadziło łancucha rozrządu, marka zobowiązuje. Sprawdzone i potwierdzone, najdroższy w utrzymaniu samochód ze średnio wyższej półki.Kto raz miał ten model to wie o co chodzi.