Treść opublikowana przez adalbert
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Dlaczego kondolencje, przecież ten samochód poszedł w takie same ręce z jakich wyszedł. :D
-
BMW 325i 2006r - BRZEZINY - WBAVB135X6PT26124 - UWAGA
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wierze żeby nie interesował się historią samochodu przed kupnem, a tym bardziej nie sprawdził stanu karoserii i innych elementów.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Czyli wartosc włożonych gratów, przekracza cene samochodu. Czysta desperacja sprzedającego.
-
BMW 325i 2006r - BRZEZINY - WBAVB135X6PT26124 - UWAGA
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU tego kryminalisty nawet bok jest z przodu. I oczywiscie szafa też do tyłu. Nie ma chyba w języku polskim słów, którymi można określić dobitniej, tego bandytę.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Stan idealny tylko skrzyneczka biegów zaczyna zdychać :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jeżeli chodzi o opis to były już kiedyś lepsze.
-
BMW 320d e46 2000r - Kielce - nr rej: ZS33698 [KOREKTA]
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZauważyliscie, że na forum pojawia się coraz więcej gosci? Może niektórzy z nich to ci goscie. Skutek był niemal natychmiastowy, i tak ma być.
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
adalbert odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneKolega Megapol założył temat, a następnie w tajemniczych okolicznosciach zniknął z forum. :mrgreen:
-
BMW 330d 2000r, Gniezno rej: CBY 3A4, VIN: WBAAP91040JH85832
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłomczyn, Piaseczno, Gniezno ile jeszcze. Najwyższy czas uruchomić oddzielny dział w tym temacie. Argamedon, to się chyba nigdy nie skończy.
-
BMW 316ti Compact 2002r, Wojkowice, VIN: WBAAT51080FW32276
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze jeden przykład, że cena jest wykładnikiem, stanu auta wraz z jego przeszłoscią.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
U nas za coś takiego do 5 lat. Ciekawe jakby oznaczyli Polskę.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ciekawe jaki ma samochód-samochody. Trzeba zapamiętac ten nick, może niedługo coś wypłynie.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:cool2: :cool2:
-
Uwaga!!! e39 525iT 2003r. Kokoszkowy
adalbert odpowiedział(a) na PadreMercante temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli ma się takie dowody jak przedstawione powyżej, można spokojnie złożyć zawiadomienie do prokuratury. Pytanie- kto to ma zrobić. Otóż np. ta osoba która kupiła taki samochód, a o przekręconym liczniku dowiedziała sie po fakcie. Tu może nie chodzi o to, czy takiej k..... udowodnią przekręt, chodzi o fakt, że przy takim zawiadomieniu jest wzywany w celu złożenia wyjasnien, a to już studzi jego zapędy przy następnej takiej próbie. Ponieważ jest to poważny problem, to może założyć osobny temat w tej kwestii. Niech każdy wpisze tam swoje pomysły jak z tym walczyć, nagłosnić itp. Może wspólnymi siłami, chociaż po częsci wyeliminujemy ten proceder. Przynajmiej jeśli chodzi o markę BMW.
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
adalbert odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneDlatego dziwię się, że niektórzy tak beztrosko podchodzą do tematu.
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
adalbert odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNo własnie, ale kogo ? Obecnego własciciela czy tego co sciągał auto, rejestrował na siebie i odsprzedawał ( w tym przypadku na F-V z pełnym odliczeniam vat bo auto miało homologację ). Z tego co mi mówił to On ma problemy, auto kupił jeszcze na celnych blaszkach i rejestrował na siebie. Może będę sie z nim widział w najbliższych dniach to zagadam jak sprawa się potoczyła :wink: Tak jak napisałeś, daj znać co się wydarzyło w sprawie. Zal mi trochę człowieka, bo to zawsze tarapaty finansowe.
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
adalbert odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneBardziej chodzi mi o jakieś specyficzne różnice w wyglądzie, pomijając okleiny, bo z tego wynika że kupujący nie zauważył nic w wyglądzie a dopiero w papierach.
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
adalbert odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneA tak na marginesie, jak wygląda BMW- pomoc drogowa. Chyba nigdy w życiu nie widziałem.
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
adalbert odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnePrzy zmianie przeznaczenia samochodu, płaci ten co zmienia. Człowiek, który sprowadził auto jest w tym przypadku w porządku, on tu nic nie kombinował, a kupujący mógł dokładnie czytać kwity. Tam było wszystko napisane.
-
Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
adalbert odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJak będziesz zmieniał przeznaczenie auta, to wtedy wszystko może się wysypać.
-
[e39] 540i 2000 Radom WBADN61080GG86302
adalbert odpowiedział(a) na Kalus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko zadzwoń do pierwszego i ostatniego serwisanta, bo z tego co widzę to jest ich trzech. Jeżeli dobrze szprechasz, to powinni podać co się z samochodem działo.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
W otoczeniu brakuje jeszcze psiej budy i stodoły.
-
BMW 535d 2006r - Łódź - VIN: WBANC91060CU77561 KOREKTA
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzadko spotykana kultura. Można było spodziewać się raczej bardziej nerwowych zachowań.
-
chlopaki sie posmiali
adalbert odpowiedział(a) na zalew temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyMyślałem, że szybciej się wysypią ci filmowani.
-
Krętacze liczników z komisu pod sąd
Jeszcze kilkaset takich komisów i może będzie trochę lepiej. Jakiś początek już jest.