Treść opublikowana przez szczurek_15
-
UWAGA NA OSZUSTA WIN WBAVT91040KT85905 ZĘBOWICE
szczurek_15 odpowiedział(a) na Technik8 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo często robie tak, że umawiam się ze sprzedawca w połowie drogi, przeważnie jak nie ma nic do ukrycia to przyjedzie.
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
szczurek_15 odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażToż to chyba oczywiste że nie lakierowane pod kolor, napisałem ze czarne bo np. VW ma grafitowe, wszystko zależy od producenta jaki podkład daje
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
szczurek_15 odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo nie widzę albo zmienili licznik na europejski ciekawe po co? z ASO przychodzą przeważnie czarne elementy
-
E60 WBANV9C53AC136431
szczurek_15 odpowiedział(a) na Adam 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, jest to przykre co Pana spotkało, na szczęście teraz ma Pan auto na lata niektóre naprawy należałoby zrobić prędzej czy później. Co do Pana Artura z Konstancina to prawda najlepszy fachowiec od bmw pracuje w rękawiczkach lekarskich taki jego znak rozpoznawczy pracowałem z nim. Komis auto auto również dzwonił do mnie wysyłali zapytania ze maja klientów na moje bmw itp itd tak samo im odpowiedziałem ze mogę puścić taniej, szybciej a oni sobie poczekają jak dadzą mi kasę. Pani przestała dzwonić jak dodałem info w ogłoszeniu o szkodzie mojego auta. Panie Piotrze życzę szerokości i niezawodności autka. Pozdrawiam
-
E60 WBANV9C53AC136431
szczurek_15 odpowiedział(a) na Adam 535 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO masakra:) jeśli sprzedany jako bezwypadkowy nadaje się do TVN turbo:)
-
E90 Poznań vin WBAVB31000PP95359
szczurek_15 odpowiedział(a) na plasteryzator1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPlaster, szczerze powiedziawszy to jak by ktoś do mnie powiedział ze oczerniony albo coś to bym powiedział żeby pierdolnal się w czoło a jak mu coś nie pasuje niech nie czyta. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, i tak samo każdy ma swój rozum i wybierze takie auto jakie mu odpowiada czyt. Najtańsze. Szgoda ze jeden fajny post skasowane bo była fajna dyskusja. Ja szanuje każdego decyzję jeśli będziesz zainteresowany moja e90 pisz napewno się dogadamy. Pozdrawiam
-
E90 Poznań vin WBAVB31000PP95359
szczurek_15 odpowiedział(a) na plasteryzator1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPlaster nie możesz dać się zastraszyć, gdyby tak każdy miał robić to już dawno napisał bym do administratora ze na moje auto mówią ulep a ja bronić się nie umiem. I prawda w oczy kole. Po to jest forum żeby się wypowiadać.
-
BMW E90 WBAVU310X0KY24616
szczurek_15 odpowiedział(a) na wukashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, ogólnie autko wygląda ładnie widać ślady normalnego użytkowania zderzak tył zadrapania. Jedyne na co możesz zwrócić uwagę to lewą stronę auta. strasznie kiepsko z polerowana co może świadczyć o tym ze ktoś mógł próbować zrobić stan oryginalny na malowany elemencie. Ale zaznaczam że mógł ale nie musiał. Pozdrawiam
-
Jaki silnik do e90?
Witam, jak dla mnie autko uszkodzone prawa strona, poproś o vin bo samochód jest ze stanów będziesz wiedzial
-
E90 Poznań vin WBAVB31000PP95359
szczurek_15 odpowiedział(a) na plasteryzator1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, dach napewno szpachlowany, słupek przy szybie przedniej jest uszkodzony jak i na środku samochodu. Dziwnie koleś zagrał robiąc dach a nie naprawiają słupka miał wycięta szybę a tak to trzeba będzie ja znowu wycinać chyba że z kilo szpachlowany pójdzie. Tak naprawdę 6 elementów masz do lakierowania dwa do cieniowania. Idąc po najmniejszej linii oporu to błotnik wymienisz resztę poszpachlujesz ale wtedy będzie ulep. Według mnie patrząc na mocowania lampy może być połamane a to Xenon tanio nie będzie.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szczurek_15 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMówiąc szczerze takie coś powinno być karane bo to wypacza rynek, podejrzewam ze przy takim zapotrzebowaniu na bezwypadkowe i salonowe dodając informacje o przeszłości auta pogrzebalem szanse na sprzedaż. :) . Swoją drogą dodam jako ciekawostkę ze ostatnio kolega miał ukruczony szybę w swoim aucie na sprzedaż a ze szyba droga to za szpachlowal róg i pomalowal primerEm. Tak więc uważajcie na szyby przyglądać się bo można się oszukać.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szczurek_15 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, faktycznie za jaja powiesić, ale taki przynajmniej będzie miał zainteresowanie i pewnie sprzeda. A mi się nóż w kieszeni otwiera ze mowie prawdę. Polska specyfika ASO, bezwypadkowy, garażowany, i nawet książkę zalatwili
-
[mazowieckie] e46 330d wbaer91060kg82756
szczurek_15 odpowiedział(a) na yamakashi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, ogólnie całkiem ładnie wygląda, jedyne co zauważyłem to listew ki pod lampami mają ciemniejszy odcień i strasznie pordzewiale śrubki pod maską jak i mocowania. pozdrawiam
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szczurek_15 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, co racja to racja w mojej kategorii jest kilka aut droższych tańszych większość ze Stanów albo przez Niemcy przejeżdżał za to wszystkie serwisowane w ASO i bezwypadkowe. Nawet kiedy mówi się gościowi ze jego samochód ze Stanów był walony w zawarte idzie ze vin sciemnial albo że błąd. Dodałem link do przeszłości mojego auta po uwagach kolegów ale uważam że wolę trafić na takiego właśnie kumatego kupca, który przyjedzie pomierzy sprawdzi, zobaczy ze prawidłowo naprawiony i przebieg nie kręcony. Nawet jeśli nie sprzedam mówi się trudno narzeczoną z musze do jeżdżenia nią ;)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szczurek_15 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, na zdjęciu nie widać podłużnicy a belkę zderzaka która posiada swoją strefę zgniotu, jakieś 30 cm. Element nośny nie został na ruszony w tym przypadku, natomiast została wymieniona belka ze wzmocnieniem. Po waszych uwagach dodałem informacje do ogłoszenia. Wole dłużej ja sprzedawać albo wcale niż oszukiwać i potem ciągać się po sądach.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szczurek_15 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFelg nie transportowalem tylko kupiłem w Polsce, jeszcze nie zdążyłeś odpisać a dodałem taka informacje w ogłoszeniu. Akurat ja staram się być uczciwy można zapytać się paru osób z forum które pisały do mnie w sprawie Bmw. Wartość rynkowa to wartość rynkowa. Ja swoje auto wyceniam na tyle na ile uważam. Oczywiście ze niektórzy wolą kupować taniej. Ale znam stan auta i na tyle go wyceniam. Jeżeli kogoś nie stać albo uważa że za drogo to nie kupi pójdzie do komisu kupi taniej.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szczurek_15 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, serdecznie widać w ogłoszeniu nie napisałem ze bity aczkolwiek zastanawiałem się nad tym, natomiast każdemu zainteresowane mu przekazuje link do passion cars. Czemu napisałem ze w idealnym stanie, bo tak jest jak miałbyś kolego trochę pojęcia o blacharce to zauważył byś ze podłużnice nie mogłyby być spawane ponieważ nie zostały naruszone. Jak byś przyjrzał się troszeczkę ślepej zdjęcią zauważył byś ze było to uderzenie górne. Kolego yampik musisz czytać ze zrozumieniem, wyraźnie jest napisane w ogłoszeniu ze jeżeli informacje podane przeze mnie przez telefon potwierdza się z ASO płAci kupiec, mówiąc po chłopsku. Potencjalnemu kupcowi zamierzam powiedzieć wszystko na temat samochodu. Zresztą był na forum Pan któremu sam podałem link. Stan auta jest idealny ponieważ: Blacharsko nie jest szpachlowany, spawanych itp itd są wymienione elementy na nowe czyli podkład i lakier, a nie używka czyli lakier na lakier. Mechanicznie: nie posiada żadnych wycieków, problemów w sumie ma przejechane 114tys km czego nie jestem w stanie sprawdzić w 100% ale może w USA nie kręcą tak licznikow jak w Europie, sprowadzony był przy 98 tyś km. Zawieszenie: zaraz po zakupie zrobiłem mu serwis bo autko mialobyc dla narzeczonej. Cena adekwatna do stanu zrobiony normalnie, same felgi to spory koszt plus zabezpieczenie powłoki ceramika przyciemnione szyby. Jeśli nie sprzedam nie będę płakał. Ja przynajmniej nie napisałem ze bezwypadkowy, serwisowany w ASO itp itd. U mnie informacja jest prawdziwa garażowany. Zresztą na otomoto podałem vin każdy może sobie sprawdzic sam to powiedziałeś boss jest internet. Pozdrawiam
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szczurek_15 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBuuhaha cytuje sprzedajacego pierwsze z 3 samochodow ktore znalazles: Zgadzam się na sprawdzenie samochodu w każdym serwisie, jeżeli przedstawione przeze mnie informacje pokryją się z ASO płaci za usługę kupujący. Jeśli będzie coś nie tak zapłacę ja. No to niech lepiej przygotuje kase na to sprawdzenie hehe 2007 BMW 328i WBAVA33527PG39834 http://postimg.org/gallery/2bmiz6g8y/ Widzę ze śmieszy cie to ze ktoś sprzedając samochód mówi wszystko co potwierdzić może serwis, rozumiem że wolisz być nabijany w butelkę przez sprzedającego ale ja nie mam nic do ukrycia wiec taka informacje podałem w ogłoszeniu. Natomiast co do ceny to każdy sprzedaje za taką za jaka uważa za stosowną, nie spieszy mi się juz ze sprzedaża wiec może wisieć na ogłoszeniu. Natomiast to ze samochód był bity to nie znaczy ze za grosze naprawiony stąd też ta cena. Ponieważ jestem pewny autka, i możesz przyjeżdżać z miernik ami, blacharz ami czy też mechanika mi ale szykuje 200 zł za sprawdzenie w ASO i 150ZŁ za sprawdzenie płyty podłogowej. Pozdrawiam
-
Jaki silnik do e90?
Chyba trudno będzie cię znaleźć takie auto, sam teraz sprzedaje e90 328i 2007 za ponad 45tys zł, a nie jest to salon Pl
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szczurek_15 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW szoku dopiero byś był ile w Polsce jeździ aut z salonu które były po wypadkach a sprzedawane są jako nowe. :)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
szczurek_15 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, ja znalazłem tylko linka: http://www.mercedessalvagecars.info/mercedes-for-sale/lot-2006_NISSAN_MURANO_19640133/c-1/g-19640133/ może się przyda. Pozdrawiam
-
BMW E90 328i, 2007r 3000cm3, 232km WBAVA33527PG39834
szczurek_15 odpowiedział(a) na mdor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam serdecznie, Faktycznie nie potrzebne jest bicie piany, w tamtej sytuacji którą Panu opisałem Panie Macieju podczas rozmowy telefonicznej, nie potrzebnie skupiłem się na głupich szczegółach wydawały mi się wtedy ważne jak to że sam poinformowałem Pana o tym że samochód jest na Passioncars i przesłałem Panu link. Nie potrzebnie również najechałem na Pana w końcu po to jest forum aby dyskutować. Za co z mojej strony przepraszam, ponieważ nie ważne jest że jest to forum liczy się zachowanie. Teoretycznie dzięki Panu trafiłem na te forum, i zamiast bić piane mogłem podzielić przez 3 opinie niektórych forumowych specjalistów, ponieważ dzięki temu że zacząłem tu zaglądać zobaczyłem, że niektórzy piszą po to aby tylko nabijać posty. Tak naprawdę nic konstruktywnego nie wnosząc do rozmowy. Żeby nie robić off-topic-u Autka jestem pewien i każdemu powiem prawdę zarówno przez telefon jak i w cztery oczy. W ogłoszeniu również zamieściłem podobną informacje, że jeżeli stan auta nie będzie zgadzał się z tym co przedstawiłem poniosę koszty przeglądu w ASO. Pozdrawiam
-
E39 530i 2000r Kalawria Zebrzydowska WBADT510X0CE71088
szczurek_15 odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli chodzi o zgrzewy to musisz porostu porównać czy z lewej strony jest tak samo jak z prawej strony, np pod uszczelka wiadomo ze zgrzewana blachę roboty to nie robią z lewej strony tak a z prawej inaczej. Często zdarza się że blacharz nie rozwierca oryginalnych zgrzewów tylko raz dwa przecinakiem a później spawa gdzie popadnie. 3 mm to tolerancja w której może być odchylka od fabrycznych punktów pomiarowych. Każdy samochód fabrycznie ma punkty pomiarowe, na podłużnicy pod nadwoziem np tam gdzie są w sadzone zaślepki gumowe. W uproszczeniu. Lapiesz z miarke najlepiej sztywna przykładasz np. Do srodka śruby pod maską najbliżej kabiny, następnie miezysz przekątna łapiąc wymiar np. Do otworu bądź środka śruby we wzmocnieniu. I później odwrotnie od prawej po przekątnej do lewej. Jeżeli wyjdzie ci różnica więcej niż 3-5 mm to jest coś nie tak. Śruby i otwory nie mają regulacji, regulacja jest na błotnik ach, lampach, wzmocnieniu ale śruba ma sztywny otwór
-
E39 530i 2000r Kalawria Zebrzydowska WBADT510X0CE71088
szczurek_15 odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, napewno możesz pojechać na pomiar płyty podłogowej, będziesz wiedział ze nawet jak był naprawiany a tolerancja pomiaru jest do 3 mm to jest dobrze zrobiony. Ogólnie uznaje się ze fabryka ma tolerancję 5 mm. Druga sprawa ze 4 00 mikronów to sporo jeżeli miejscowo to szpachlowany, jak po całości to z pierniczyli i musieli malować jeszcze raz. Sprawdź zgrzewy czy się zgadzają po obu stronach. Otwórz drzwi i zobacz czy śruby od błotnik ów mają inny kolor, bardzo często nie malują tam gdzie nie widać. Jeszcze taka pierdoła zobacz czy działa klakson. Może to głupota ale dużo ludzi nie patrzy a później okazuje się ze nie ma poduchy.
-
E46 316i 2005r Gniezno vin: WBAEX31040PP64987
szczurek_15 odpowiedział(a) na xkrafft temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, jeżeli chodzi o auto, że zdjęć mało widać, jednak wydaje mi się ze miał drzwi kierowcy robione jak by inny odcień. Co do ceny to nie jest okazyjna raczej normalna, opłacony jest nie zauwazylem;)