Treść opublikowana przez jacek2144
-
Dziwne komunikaty
i znowu dziśiaj mi te same komunikaty wyskoczyły. Po włączeniu i włączeniu samochodu wszystko znikło i nie było błędów
-
Aktywacja mp3
okolice zakopanego Aktywacja mp3 w bmw e90
-
Dziwne komunikaty
jadąc normalnie drogą po mokrej nawierzchni coś takiego wyskoczyło mi.A to wiem od opon sprawdziłem opony i wszystko jest ok no i zresetowałem czujnik ciśnienia opon. A ta druga kontrolka to co to? Widzę ze nie tylko mi takie komunikaty pojawiają się
-
Dziwne komunikaty
Witam. Dziś jadąc pojawiły mi sie 2 komunikaty po ponownym uruchomieniu auta te błędy znikły i nie wiem co jest grane może mi ktoś pomoże http://www.fotosik.pl/zdjecie/aa021689ded426c6 http://www.fotosik.pl/zdjecie/7b646f2f89d493cc
-
Ładowanie akumulatora / wyjęcie akumulatora
http://www.varta-automotive.pl/pl-pl/products/start-stop/silver-dynamic-agm/
-
Ładowanie akumulatora / wyjęcie akumulatora
Najlepiej kupić akumulator żelowy. Ja mam założony akumulator 85 AH 760a
-
Ciężko zapala
U mnie padł sterownik świec żarowych i ciężko zapalał. Ale dałem do regeneracji sterownik i już wszystko ok jest może zawaliłem że nowego sterownika nie kupiłem jak coś zawsze zmienic można
-
Ciężko zapala
Te świece sie nagrzewają w parę sekund a kontrolka od świec wogule nie świeci ci ?
-
Ciężko zapala
- Ciężko zapala
jak jest padnięty sterownik świec to jak jak odpalam samochód gdy jest minusowa temperatura to nie wyświetlało by że świece są podgrzewane przy rozruchu- Ciężko zapala
puzniej sie dziwimy dlaczego auto nie zapala w zimie. A jak akumulator jest już do wymiany to zapala sie na wyświetlaczu ikonka akumulatora?- Ciężko zapala
przypomniałem sobie miałem bmw e46 i to samo paliwo tankowałem co teraz do e90 tankuje, e46 szybciej mi zapalała przy podobnych mrozach tylko to było 2 lata temu mogło paliwo sie pogorszyć dodam że na tej samej stacji paliw tankowałem na orlenie- Ciężko zapala
sprawdzałem aku dziś i jest dobre. Ja myśle że to wina paliwa bo wlewam zwykłe ON. Wyjezdzę to co mam w baku i wleje na statoil i zobacze wtedy czy sie poprawiło.- Ciężko zapala
W aucie nie pokazuje mi żadnych błędów A stan akumulatora jak sprawdzę ? Znaczy jak wymieniał mi świece na nowe to usunoł stare zużyte świece z systemu auta- Ciężko zapala
włączam zapłon to parę sekund podgrzewa świece resztę kręci rozrusznik dosyć długo aż odpali- Ciężko zapala
Witam wszystkich. Mam kłopot z zapalaniem samochodu jak jest mróz. Spadła temperatura poniżej -10 i ciężko zapalić moją bmw e90 dodam że świece żarowe BERU zostały wymienione bo były spalone i komputer był podpinany by zaprogramować świece.- Mokra podłoga
wczoraj myłem myjką ciśnieniową samochód po umyciu patrzałem do środka i sucho więc nie mam pojęcia z kont ta woda. W e46 miałem taki sam przypadek ale tam nie miałem wygłuszenia w drzwiach, jak zamontowałem wygłuszenie to woda przestała sie lać do środka- Nawiew
za jakiś czas poszedłem do samochodu zapalam go i chodzi normalnie pewnie sie coś zawieśiło cos co steruje otwieraniem powietrza na szybe lub pasażera lub na nogi.- Nawiew
dzięki za pomoc :P już sie naprawiło- Nawiew
Witam proszę o pomoc. Nie działa mi nawiew znaczy tylko na szybę przednią nie dmucha mi reszta jest ok na nogi i na pasażerów dmucha.- Mokra podłoga
dzis rozbierałem drzwi i pianka tylko w jednym miejscu odeszła lewy górny róg tk z 10cm ale temu to raczej nie lało by sie do środka.- Mokra podłoga
ja przypuszczam że to wygłuszenie w drzwiach sie odkleiło ale jeśli nie to to je nie mam pojęcia co może być- Mokra podłoga
dokładnie panie kolego to jest model przedliftowy sedan- Mokra podłoga
???????????????????????????????????????????????????/- Mokra podłoga
Otuż mam mokrą podłogę lewy tył za kierowcą. Spotkał sie już ktoś z czymś takim? Sprawdzę jutro wygłuszenie drzwi tylnych może sie odkleiło a jak nie to gdzie szukać? - Ciężko zapala
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.