Treść opublikowana przez jacek2144
-
Nawiew
miał ktoś takie obawy w swej e90???
-
Nawiew
Witam i dalej to samo i nie wiem co jest. Mianowicie włączę nawiew np na pasażera na szybę i mało co dmucha to powietrze mimo że jest na maxa ustawione czy to może być jeż czyba nie? Wyłącze auto i włącze go po 10 minutach np wraca wszystko do normy
-
Przełącznik szyb lusterek
czy to znaczy że muszę te przełączniki zmienić ?
-
Przełącznik szyb lusterek
dokładnie śroedek. Nie wystarczy kabelki zmienić ? tylko które
-
Przełącznik szyb lusterek
Dzień Dobry. Po wymianie tej części http://allegro.pl/bmw-e90-e91-lift-przelacznik-szyb-lusterek-europa-i5994726375.html z wersji angielskiej lusterka zle mi sie przełączają. Jak dam prawe lusterko to ustawia się lewe z drugim lusterkiem też odwrotnie. Wiem wystarczy polaryzacje lusterek zmienić tylko jak?
-
dziwne falowanie
zamykam sprawę nic nie naprawiałem poprostu samo znikło niema już zadnego falowania śilnika. Do końca sam nie wiem co mojej bmw dolegało
-
dziwne falowanie
no oki ale jak jest +10 to świece sie uruchomiają ? tak samo jak jest np -10 ?
-
dziwne falowanie
tak tylko jak ja wymieniałem świece w lutym 2015 to ja komplet świec włożyłem firmy beru a sterownik świec 2 miesiące temu robiłem lepiej było kupić nowy bo te robione to nie wiadomo jak długo pociagną. Nie rusza mi az budą po prostu przez pare sekunt może 10 nie równo pracuje mi nie za leżnie od tego czy rano zapale czy przejade pare km i zapale go ponownie. Ja wiem że jak nie podepnę pod kąpa to nie dojde do tego co to może być ja przypuszczam że świece lub sterownik świeć żarowych takie objawy
-
dziwne falowanie
bez diagnostyki to takiw wymienianie w ciemno częsci. Przypuszczam że świeca któraś padła ale po tak krótkim czasie
-
dziwne falowanie
M47/T2 taki silnik
-
dziwne falowanie
silnik 2 litrowy dizel 163km przebieg 240 tyś km diagnostyka nie była robiona a w komputerze pokładowym nie ma żadnego błędu
-
dziwne falowanie
nie miał nikt takiego przypadku w swojej bmw??
-
dziwne falowanie
Witam zakładam nowy temat bo nie znalazłem podobnego.. Zauważyłem że jak odpale moją e90 to prawie zawsze jest nie równa praca śilnika przez jakieś 10 sekund puzniej jest wszystko ok W lutym 2015 wymieniłem świece żarowe 2 miesiące temu zregenerowałem sterownik świec żarowych więc nie wiem co jest . Od tygodnia mi tak falują obroty przy starcie
-
Czujnik deszczu zawieszanie się z
a jaka wymiana pomogła?? czego wymiana?. Nie miałem wymienianej szyby patrzałem na ten czujnik i nic tam nie widzę
-
Czujnik deszczu zawieszanie się z
u mnie nie pomoże wymiana przekaznika bo jeżeli jest wyłączony czujnik deszczu a same wycieraczki chodzą to ciągle chodzą nic nie zawiesza sie. Co innego jak jest mocny deszcz i włączę czujnik deszczu po pewnej chwili zawieszają sie wycieraczki
-
Czujnik deszczu zawieszanie się z
tak a ja nie znalazłem. No dzięki spróbuje go zresetować może akurat pomoże
-
Czujnik deszczu zawieszanie się z
Hej.. Czy jest możliwe by czujnik deszczu zawieszał sie ? Czasem tak mam jak pada włączę czujnik to po pewnym czasie wycieraczki wogule nie reagują mimo że pada deszcz dopiero muszę wyłączyć samochód i włączyć i już wszystko okej jest.A jak bez czujnika włączę wycieraczki to normalnie jest wszystko.
-
nawi
no i nic nie znalazłem. Chyba by warto było założyć antyradar do samochodu
-
nawi
są ale to chyba nie orginalne mapy bmw? Ja mam orginały i nic niema o fotoradarach
-
nawi
Hej. Mam pytanie czy do bmw e90 są jakieś mapy z fotoradarami ?
-
E90 Mata zajętości pasażera, czujnik zapięcia pasów,emulator
Witam w klubie:) Ja to samo mam ale tylko tak szwankuje fotel pasażera. Przypuszczam że to wina maty ale nie jestem tego pewien
-
Dziwne komunikaty
może i tak ale ja sprawdzam od czasu do czasu płyny i nic mi nie ubywa a komunikaty sie czasem pojawiają takie jak na obrazku
-
Dziwne komunikaty
no ja wiem wiem :) a jak to nie pomoże to ja nie wiem. Ale widzę że nie tylko mi takie komunikaty wyskakują :)
-
Dziwne komunikaty
Właśnie ostatnio myłem nadkola ale umyję jeszcze raz i te gniazda gdzie te czujniki są zamontowane może pomoże. Najlepiej jak by ciągle świeciły te błędy było by łatwiej wyeliminować je niż zaświecą uruchomię auto od nowa i niema żadnego błędu
-
Dziwne komunikaty
aku sprawdzałem i mam sprawdzałem nie dawno u mechanika. A mam te same błędy co ty kolego DSC failure! Drive moderately DBC failure! Drive moderately Run Flat indicator failure ty naprawiłeś to w swojej bmw ? czy tak jak mi samo znikło od czasu do czasu mignie