Treść opublikowana przez jacek2144
-
Wymiania aku
Szukam jakoś nie moge znaleść
-
Wymiania aku
Witam. Chcę wymienić akumulator ale nie wiem do końca jaki wsadzić Mam bmw e90 320d 163km . Jaki polecaćie? I jak wymienię aku czy muszę podłączać komputer ?
-
przełącznik szyb-lusterek
co to nikt nie zna odpowiedzi? na moje pytanie
-
przełącznik szyb-lusterek
no a mi szyby działają poprawnie tylko te przełączniki stronne lusterka nie dzialają jak włącze że chce ustawić prawe lusterko to lewe mi sie ustawia
-
przełącznik szyb-lusterek
Witam. Zakupiłem http://allegro.pl/bmw-e90-e91-przelacznik-podnoszenia-szyby-lusterek-i5677033709.html Bo nie działała mi regulacja lusterek jak dawałem do góry. Moje pytanie brzmi zakupiłem te przełączniki z ANGLIKA i lusterka działają tylko jak na tym przełączniku przełącze na prawe lusterko to reguluje mi sie lewe i nie wiem jak to zmienić.. Ktoś miał podobny problem?
-
Separator oleju:>
oczywiście że jestem w stanie to tak wyczyścić a uszczelki one sie nie niszczą nie zużywają. A mechanik mi powiedział ze sie nie zmienia i że niema potrzeby tam rozbierać jej. Jęsli posiadacz bmw e90 by co wymianę mył odme tak jak ja to zrobiłem to niema potrzeby kupować nową odme za np 200 zł. Sam widzisz kolego zdania są podzielone co do odmy ale ja myślę że to zbędny wydatek co do odmy
-
Separator oleju:>
czemu zmienić? Moim zdaniem tą odme należ solidnie wymyć jakąś hemią tak rozebraną jak ja ją rozebrałem i tyle nie potrzebnie zmieniać na nową
-
Separator oleju:>
dziś dzwoniłem do mechanika który zajmuje sie tylko samochodami bmw. Mówi mi że sie nie wymienia tych filtrów odmy.Niewiem co o tym myśleć zdania są podzielone o filtrach odmy
-
Separator oleju:>
No więc tak moja stara odma nie była tragicznie zanieczyszczona jak ją rozebrałem w drobny mak. Ale jak ją umyłem poskładałem i nie widzę potrzeby by wydawać pieniądze na nową . Co innego w bmw e46 bo tam jest filterek mały który należy wymieniać. Ja nie dawno temu założyłem nową odme ale przekonałem sie by nie kupować nową mam starą wyczyszczoną wygląda jak nówka a uszczelki przecież sie uszczelki nie niszczą więc załoze stare
-
Separator oleju:>
Witam. Ostatnio wymieniłem filtr odmy na nowy. Stary wziąłem rozebrałem wymyłem i jest jak nowy.Mam pytanie po co wymieniać filtr odmy płacić ponad 200 zł jak wystarczy rozebrać filtr w drobny mak wymyć wysuszyć i jest jak nowy :> http://www.fotosik.pl/zdjecie/2db9d5c543e6ebe1 http://www.fotosik.pl/zdjecie/f8d6efe0af23221d http://www.fotosik.pl/zdjecie/d768832e6d7c6b6c http://www.fotosik.pl/zdjecie/dd452134d1552e74 http://www.fotosik.pl/zdjecie/ec6274a16b816737 http://www.fotosik.pl/zdjecie/1796e531295e6828 http://www.fotosik.pl/zdjecie/d22cba2399de2722 http://www.fotosik.pl/zdjecie/6d78e830b3c75203
-
Aktywacja mp3
Witam czy ktoś z województwa zachodniopomorskiego może mi aktywować mp3 w moim bmw e90?
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
http://allegro.pl/listing/listing.php?category=620&personal_rec=0&pay=0&buyNew=0&buyUsed=0&order=m&string=h10W&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-aut-1-2-0629 czy te żarówki podejdą do ringó do bmw e90?
-
[e90] Jaki olej?
Czy ktoś mi powie jaki olej wlać przy następnej wymianie oleju ? mam przebieg delikatnie ponad 200tyś. Obecnie mam zalany Castrol Edge 0w40
-
Kłopot z kurtyną
zawsze jak wymieniałem podzespoły w samochodzie to mechanik mi je tylko wymieniał a komputerowo nie usuwał usterki fachowcy za czasów poloneza i dużego fiata
-
Kłopot z kurtyną
i samochodzik naprawiony dziś byłem u elektro mechanika u takiego co wie co robi bo niestety w tej małopolsce takich nie ma mechaników.
-
Kłopot z kurtyną
poducha miała 11 ohm tak mi ten elektromechanik powiedział więc pewnie do wymiany
-
Kłopot z kurtyną
Witam :> Mam problem z kurtyną prawą w moim bmw za dużą opornosć pokazuje na kurtynie. Mam pytanie czy jest możliwe by kurtyna padła? A na liczniku wyświetla mi napinacz pasów i poduszke kontrolki takie świecą. Komputerowo sprawdzałem i pokazało prawą kurtyne. Z wymianą duzo roboty niema ale czy błąd zniknie ?
-
airbag
Witam :> Mam problem z kurtyną prawą w moim bmw za dużą opornosć pokazuje na kurtynie. Mam pytanie czy jest możliwe by kurtyna padła? A na liczniku wyświetla mi napinacz pasów i poduszke kontrolki takie świecą
-
filtr odmy
czy ten filtr odmy wystarczy umyć ? a nie wymieniać? Wymienia sie go co 1000ty km ?
-
filtr odmy
http://allegro.pl/filtr-odmy-separator-odma-bmw-x3-x5-x6-e90-e60-30d-i5054893776.html cos takiego znalazlem ale niema samego filtra bez obudowy ? to głupie żeby filtr z obudową zmienic
-
filtr odmy
Witam mam bmw e90 z 2005 silnik dizla chciałem dowiedzieć sie czy idzie tam filtr odmy jak do e46 http://allegro.pl/filtr-odmy-separator-odma-bmw-e46-e39-e38-x3-x5-i5090107863.html
-
coś na masce
wiec co malowanie elementu ? bo pewnie tego nie spoleruje niczym
-
coś na masce
kolego miałem bmw u lakiernika do polerki kolor czarna perła i żałuje że go dałem tak mi wypolerował że pełno hologramów więc dzięki za takich specjalistów
-
coś na masce
:O ptasie odchody tak potrafią zrobić z lakierem. Polerowałem sam maszynowo pastami i nie było tak widać nie rzucało sie w oczy ale po pewnym czasie to powróciło
-
coś na masce
nie mam możliwości zrobienia lepszego zdjęcia. To co trzeba malować ?