Treść opublikowana przez 0okm
-
[E90] Zmiana napięcia na żarówkach
Dzięki! Udało się NCSem.
-
E91 320d N47 Częstotliwość wypalania DPF
Komputer decydujący o tym kiedy wypalać DPF bierze pod uwagę o wiele więcej czynników niż tylko ciśnienie i "przebieg" filtra.
-
E91 320d N47 Częstotliwość wypalania DPF
Senderow, jaki masz problem? Chciałbyś rzadziej wypalać DPF czy wywołać świadomie zapchanie?
-
[E90] Zmiana napięcia na żarówkach
Możesz napisać w jaki sposób?
-
E87 118d Tomek
http://www.ijdmtoy.com/ebay/SKUS21/BMW-F10-Style-LED-Side-Markers-23.jpg Wciąż uważam, że odwrotnie. Nie przekonałeś mnie. ;) Ewentualnie po prostu nie pasują do E87.
-
E87 118d Tomek
Wydaje mi się, że odwrotnie zamontowałeś sobie te kierunkowskazy. Poza tym istnieją dymione w kształcie oryginału.
-
[E90] Zmiana napięcia na żarówkach
Wiem że jest możliwość kontrolowania, przez NCS, napięcia jakie idzie do ringów. Poszukuję natomiast informacji czy można kontrolować napięcie do innych żarówek - np. tych od rejestracji albo od tylnych mijania. Ktoś coś widział?
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Ten model to mi się z E36 i E46 kojarzy. :) Może coś z gamy F20? Przykład: http://i978.photobucket.com/albums/ae261/billl3/IMG-20131112-WA0000_zps1d19969d.jpg
-
PRElci ->E90 Sparkling Graphite
Od samego wyświetlania tych listew na ekranie komputera zebrało mi się tyle brudu i odcisków paców... :mrgreen: Ale wyglądają mega!
-
E91 320D NCRM
Nie działa.
-
E90 320d 2005
Można coś w Polsce posłuchać przez DAB?
-
BMW E92 325i
Możesz to zrobić sam, bez problemu (na YT jest milion DIY), ale specjalista nałoży Ci na koniec jakąś lepszą powłokę to wytrzyma nieco dłużej zanim znów zacznie matowieć.
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
193 są mega popularne na E9x. Wystarczy wejść w galerie tu na forum a zobaczysz, że co drugi z 18" ma właśnie ten model. Są ludzie co nawet te same szerokości sobie wkładają na przód i tył. Musisz się tylko wystrzegać bo na aukcjach jest bardzo dużo podróbek. I oczywiście zweryfikuj czy oryginalne ET podejdzie, bo jak się orientuję to felgi dla E8x mają inne.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Wiem że to kwestia gustu, ale przemyśl jeszcze ten ACS...
-
CCC Professional 2017
Do tej pory nie przypominam sobie by aktualizowali CCC częsciej niż raz na rok.
-
Układ dolotowy powietrza ? BMW e90 318LCI n47
W tym miejscu, zaklejonym ze zdjęcia, nie ma u mnie żadnej dodatkowej uszczelki. Plastik wchodzi w plastik. Szczelność tego połączenia nie powinna mieć większego znaczenia Byleby wpadało powietrze. Inna sprawa za filtrem. Tam już powinno być tylko czyste powietrze.
-
BMW E81 118d by Luki
WTF tam wisi pod kierownicą? :lol:
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się, że te poduszki to jest całość. Chcesz rozebrać i przełożyć? Co do silikonu to pomyśl nad klejem do szyb. Nieporównywalnie mocniejszy i będzie prawdopodobnie mniej elastyczny.
-
Pompa wody n47
A jakieś opinie na temat Ruville, Airtex lub Metelli?
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Znam znam oczywiście ale jest zbędnie rozbudowany jak na takie potrzeby. Plus co najważniejsze - płatny. VBox jest darmowy. :)
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Zrobiłem sobie wirtualkę na VirtualBOX (za free od Oracle) z Windowsem 7. Na nim mam wszystko do kodowania Exx i Fxx. Do tego INPA D i P. Plus jakieś przydatne programy jak ETK czy NCSDummy.
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
macOS w niczym nie przeszkadza. Sam wszystko działam na Maku bez problemu.
-
Pompa wody n47
Odkopię starocia żeby nie zakładać nowego tematu. Czeka na mnie wymiana pompy wody w N47. Rolka zaczęła stukać. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat firm jakie je produkują? Jaka najlepsza? A jaka dobra i nie przesadnie droga? Dodatkowo czy wymiana jest skomplikowana?
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Oj chyba wiem co masz na myśli. :) http://www.bimmerfest.com/forums/attachment.php?attachmentid=357679&d=1358193579 Gdzie to kupiłeś?!
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Jak z huczeniem tych bagażników BMW? Mam Thule w podobnym kształcie i powyżej 70km/h są wyraźnie słyszalne.