Treść opublikowana przez Lorn
-
E46 320D WBAAL71090CF42294
Lorn odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk, przepraszam, zwracam honor. Na początku utkwiła mi w pamięci tylko ta kierownica, a kierunki rzuciły się w oczy dopiero na zdjęciach, bo wygląda to bardzo "nietypowo" i nie wiem co auto miało zyskać przy wymianie kierunków na inny kolor przy lampach z przodu, a zostawieniu z tyłu i po bokach oryginałów.
-
E46 320D WBAAL71090CF42294
Lorn odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzyjrzyj się jeszcze raz ;)
-
e46 / Dewastacje BMW
Wolf, nic do Ciebie nie mam, ale weź się ogarnij człowieku. Piszesz najpierw: A później Dostrzegasz paradoks? Na prawdę, mniejsza o opinię o marce, ale zachowujmy się, byle jak, ale zachowujmy.
-
E46 lift Ringi Smd
Nie wiem o co wszyscy spinają pośladki, auto ma się podobać głównie właścicielowi, opinia innych choć wartościowa jest drugorzędna jeśli idzie o estetykę. Dla mnie na przykład powyższe 'ringi' to nie tylko agresywna ingerencja w klasyczny wygląd auta ale i przekroczenie granicy dobrego smaku i co z tego? To prywatna sprawa właściciela. Jak chce to może nawet wspomniane gdzieś ostatnio metalowe dywaniki wsadzić i obszyć kierownicę futerkiem.
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Przed chwilą miałem rozmowę z ASO w Katowicach. Termin na 6 marca... :P
-
Zakup wahaczy - BMW E46
IMO zakup używanych części typowo eksploatacyjnych to nigdy nie jest dobry pomysł, niezależnie od marki i ceny. To nie skrzynia biegów czy silnik żeby ryzykować takie numery.
-
BMW E46 320D WBAAS710X0FY30615
Lorn odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW drugim wątku, który założyłeś napisałeś, że odpuścisz to auto. Jakiś konkretny powód? Napisz, będzie ślad dla potomności, bo auto mimo ewidentnie skręconego przebiegu prezentuje się nieźle (IMO dużo lepiej i ładniej niż to które pokazałeś tutaj: viewtopic.php?f=44&t=265982 )
- Założenie ringów
-
BMW E90 330i 2007 wbavb31060pp97133 Kutno
Lorn odpowiedział(a) na krzychubyd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie znam się na e90, bo nigdy nie interesowałem się autami z tej serii, ale Niemcy to chyba bardzo nerwowy naród jest. U nas po "przygodzie parkingowej" jest obcierka na zderzaku, ewentualnie jeden element do lakierowania, a w Niemczech -pół auta. Może on parkował na parkingu dla czołgów? :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Zgadza się, ja nie stoję na straży opinii że za dobre 15-letnie auto trzeba dać 20-30 tysięcy, temat wałkowany milion razy i sprowadza się jak zwykle do rozsądku. Tak jak piszesz, po długim poszukiwaniu i sporej dozie szczęścia można pewnie trafić golasa 316i za te 6,5k. Dziwią mnie tylko takie "półprawdy" stworzone chyba tylko po to żeby wywołać sensację. Tylko po co w jednej wypowiedzi pisać, że można znaleźć auto już za 6,5k w polecanej wersji 2.5 R6/192 KM ? To tylko tworzy łowców okazji... "Nie no, to za 10k to już muszę kupić, bo za więcej to byłbym frajerem" :P
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
Lorn odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak chcesz się doczepiać to zapytaj czemu radio wymienił i skalał deskę tą szpetotą :P Poza tym (no i ringami :P) auto wygląda na prawdę ładnie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Na co 260 stron wywodów, całe forum pytań, skoro później jednego dnia pojawia się jeden materiał na "powszechnie poważanym" portalu i mówi żeby szukać auta już od 6,5k? http://www.auto-swiat.pl/uzywane/poradnik-kupujacego-uzywana-klasa-srednia-radzimy-ktore-auto-warto-kupic/2l7kj kogo oni tam trzymają...
-
Grubość listwy Chrom.
Nie spinaj się, zakładasz temat na forum maniaków marki, to nie oczekuj że wszyscy będą zachwyceni oryginalnymi pomysłami. Powiem Ci jeszcze tylko, że zastanawiałem się nie tak dawno temu nad wymianą listew na chromy bo sam mam czarne. Nawet znalazłem na alledrogo ori do sedana, ale przyjrzałem się autom z chromami i rzuciła mi się w oczy jeszcze jedna rzecz. Jak masz czarne listwy to zapewne (nie mówię że na 100%, to tylko moja obserwacja, nie wiem jakie były wszystkie opcje) i czarne klamki, a nie w kolorze karoserii. Chrom na listwach + czarne klamki i do tego jeszcze lakier np stahlgrau ... :cry2: Postanowiłem tego autu nie robić :P
-
E30 318i Automat Kraków WBAAF61010AC57666
Lorn odpowiedział(a) na Rembrand temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj gościa na którym to zdjęciu "widać VIN" i dodaj do opisu wątku, zanim zostanie zamknięty ;)
-
E46 316i touring WBAAX31040PG27226
Lorn odpowiedział(a) na lord_Simon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCóż, ameryki tu nikt nie odkryje, jak zwykle konieczna przejażdżka + solidny przegląd. Ja bym zaczął od tego żeby głęboko między bajki włożyć ten przebieg, skórzana gałka skrzyni biegów wygryziona do 'żywego' po 160k? :P
-
E46 316i touring WBAAX31040PG27226
Lorn odpowiedział(a) na lord_Simon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakie by to auto nie było, polift za 13k, przewiduję falę hejtu za 3... 2... 1... :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Dobrze powiedziane -warto zerkać na na prawdę prywatne aukcje. Jeśli aukcja nie jest "zrobiona" a auto na każdym zdjęciu nie pozuje lepiej niż w katalogu salonowym, to jeszcze nie znaczy, że jest nie do wzięcia. Czasem warto pojechać obejrzeć auto z takiego ogłoszenia.
-
BMW e46 320d FY30028
Lorn odpowiedział(a) na Gardor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle choinka zapachowa jest!
-
E46 Touring - doposażenie w worek na narty
Dobra, Panowie, a wracając do tematu :P -sprawdziłem, u mnie w sedanie za podłokietnikiem jest odpinany na rzep kawałek skóry i ta blacha do wypchnięcia. Od strony bagażnika trzeba by wyciąć dziurę w wykładzinie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tutaj wchodzimy na grząski grunt -widziałem przedlifta za 11 i widziałem za 15 i różnica była znaczna, mimo że ten pierwszy też był przygotowany na sprzedaż. Nie mówię, że jest tyle warty, czy że bym kupił, też mi to przyszło wtedy do głowy, dlatego poczekałem, dołożyłem, poszukałem i kupiłem młodszego polifta.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Dobrze, nie będę się spierał, nie o to chodzi. Każdy ma swoją wizję auta jakiego szuka i przy konkretnych ograniczeniach finansowych, każdy znajdzie coś dla siebie ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ile wg Ciebie powinno być wycenione 16 letnie 318i bez wyposażenia ?? Cóż z moich prywatnych obserwacji i poszukiwań, około 13k jeśli auto jest w dobrym stanie? Ale trzeba się wtedy dobrze przyglądać. Dobrze doposażone 15 i więcej? Cały czas mówimy o przedlifcie. Nie jestem wyrocznią, najeździłem się jednak na tyle za bawarką żeby nie wierzyć w żadne okazje. Nie wiem skąd we wszystkich kupujących poczucie, że może jednak znajdą ofertę, którą ktoś chce im zrobić prezent. W każdym razie jest to błąd z którego wszyscy szybko się leczymy, oby przed zakupem.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Grabarz1987, załóż temat w odpowiednim dziale, z VIN-em, wtedy łatwiej o pomoc ;) Tylko znajdź jakąś rozsądną ofertę przedtem. 10k za e46 to okazja, ale dla sprzedającego, bo chyba kupował go na wagę... Nie mówię, że się nie da, może akurat trafiłeś na tego jednego jedynego pasjonata, który sprzedaje swój zadbany, wychuchany samochód z małym przebiegiem, w cenie 12-letniego volvo, może... ;)
-
[E46 320d] Drążki Kierownicze
Dzięki wszystkim za pomoc, LEMFORDER-y już w drodze ;)
-
Ciekawe kierunkowskazy pod lusterkiem
Jak rejestrowałem się na forum to scrollowałem regulamin, jestem prawie pewien, że tam było coś o strzelaniu z wiatrówki do osób promujących wiejski tuning, ale mogę się mylić :P