Skocz do zawartości

faraon72

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez faraon72

  1. jesli chodzi o mnie to o nowych
  2. orkwisz ......wlasnie tak to zabrzmialo.Bylem przekonany ze kluczyk ma zamontowany akumulator ktory laduje sie w czasie jazdy. Instrukcja to potwierdza.Jesli jednak jego wymiana moze poprawic dzialanie kluczyka,moze warto sprobowac.Tylko czy mozna go kupic w ASO?
  3. Moje piloty chodza oki.Zonie w jednym siadlo zamykanie.ASO tego nie chce naprawiac twierdzac ze sa nierozbieralne :mad2: Za wymiane 200euro.
  4. wymiana plynu hamulcowego niestety.BMW zaleca co dwa lata
  5. faraon72 odpowiedział(a) na faraon72 temat w E39
    jesli ktos wypatrzy przyzwoity orginal prsze o kontakt.Cena nie istotna.Wazna dobra jakosc.dzieki
  6. faraon72 odpowiedział(a) na faraon72 temat w E39
    dla mnie temat CHWILOWO zamkniety http://autoswiat.redakcja.pl/poradnik/artykuly/artykul.asp?Artykul=15991
  7. nie wiem czy to w czyms pomoze.Sprawdzilem ze u mnie wlaczone wyciezaczki reaguja na kilkukrotne pukniecie w szybe w miejscu gdzie znajduje sie detektor deszczu.jesli to zadziala to pewnie winna jest szyba.albo jej niewlasciwy montaz. pozdrawiam
  8. faraon72 odpowiedział(a) na asia8ampdarek temat w E39
    zarowka w stopie pod szyba byla felerna albo nie miala "kontaktu" wymienilem i u mnie pomoglo.Komunikat zgasl. pozdowienia
  9. faraon72 odpowiedział(a) na asia8ampdarek temat w E39
    chyba zle zrozumialem bo np u mnie po ustawieniu 90km/h kiedy dodaje gazu np przy wyprzedzaniu auto przyspiesza a kiedy puszczam gaz auto wraca do 90 chyba ze wcisne + wtedy zapamietuje predkosc z jaka sie w tym czasie porusza,i ja utrzymuje.Podobnie jest natomiast z hamulcem.Jego uzycie "zawiesza"dzialanie tempomatu.Przycisk na kierownicy powoduje powrot do ostatniego ustawienia
  10. Jesli chodzi o telefon pewnie to Ci pomoze http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=46065&highlight=jaka+karta+telefonu
  11. "nie zaluje choc powiem ze pare koni by sie wiecej przydało" Wlasnie.Spotkalem sie juz kilka razy ze koledzy po zakupie e39 z malym silnikiem byli zadowoleni ale stwierdzali po pewnym czasie ze "przydalo by sie wiecej"Przy duzym aucie tych konikow troche potrzeba.A tych nigdy dosc.pozdro :)
  12. Bono.fakt przegiecie.Mam nadzieje ze tylko Ty tak to odczytalec.Pogratulowac czujnosciTo moglo byc grozne dla "oszczednych"pozdro
  13. wiele zalezy od oleju.Zobacz co na to fachowcy http://www.flpoland.pl/chwiedzwiecej/ch_wiecej_interspec_specinter.htm
  14. Witam.moja bunia to 530d.Jezdze glownie autostradami i ostatnia zielona zgasla mi po ok 17tys.pozdro
  15. szukalem kiedys odpowiedzi na podobny temat.Najczesciej padala odpowiedz ze taki ich urok i juz.Tym z tylu to nie przeszkadza.Dasz buta to dlugo na Ciebie nie popatrza :D
  16. Mi sie trafilo ze komp wskazywal ze moge przejechac 76 km.a tu stop.silnik zgasl wyskoczyl komunikat ze trzeba sprawdzic uklad zasilania.okazalo sie ze trzeba tankowac.Od tej pory staram sie trzymac wskazowke poziomu paliwa po stronie max...to zdrowo dla pompy nerwow i mozna zaoszczedzic pare euro bo mandat za brak paliwa na autostradzie to chyba 90 euro.
  17. latwo sprawdzic dzialanie czujnika.Czujnik jest zainstalowany w lusterku wewnatrz(TAKA MALA KROPOKA)wystarczy go oswietlic mocnym swiatlem a nastepnie zakryc.Sciemni sie w 2-3sec.a rozjasnia nieco wolniej.U mnie wystarczy ze po otwarciu drzwi wlaczy sie oswietlenie wnetrza i wszystkie lusterka ciemnieja.POZDRO.
  18. faraon72 odpowiedział(a) na kajko temat w E39
    16 miesiecy jezdze 530d automat.Od dluzszego czasu w Polsce jest duzy wybor aut.jesli jazda ma ci dac przyjemnosc wyprobuj i porownaj obie wersje bo to kwestia gustu.Moja bunia ma 180 tys i chodzi jak zloto a opcja sekwencyjna daje namiastke manuala.Nie mam problemow ale z tego co slyszalem jest to auto wymagajace rozsadnego traktowanie.Czyli czipowanie 3/4mili raczej dla manuala,choc kilka razy dalem sie sprowokowac i chlopcy grzali tyly nawet w dobrych autach.Raczej nie wroce do manuala.Cenie wygode i konfort.pozdrowienia
  19. faraon72 opublikował(a) temat w E39
    Witam wszystkich.Czytalem wiele postow na temat zarowek postojowych led i o klopotach po i ch zalozeniu.swiecace kierunki,wyswietlany komunikat na kompie itp.Moja becia to 530d 2000r.moze znacie dobre zarowki ktore potrafia oszukac kompa.Unikam polsrodkow takich jak oporniki,dodatkowe zarowki pod maska itp.Widzialem ledy przy xenonach na fotkach klubowiczow.Efekt super.Prosze o pomoc.Pozdrawiam wielbicieli bawarek

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.