Treść opublikowana przez faraon72
-
Uwaga na transpondery
jesli chodzi o mnie to o nowych
-
Uwaga na transpondery
orkwisz ......wlasnie tak to zabrzmialo.Bylem przekonany ze kluczyk ma zamontowany akumulator ktory laduje sie w czasie jazdy. Instrukcja to potwierdza.Jesli jednak jego wymiana moze poprawic dzialanie kluczyka,moze warto sprobowac.Tylko czy mozna go kupic w ASO?
-
Uwaga na transpondery
Moje piloty chodza oki.Zonie w jednym siadlo zamykanie.ASO tego nie chce naprawiac twierdzac ze sa nierozbieralne :mad2: Za wymiane 200euro.
-
zaświecił sie zegarek obok inspekcji oleju
wymiana plynu hamulcowego niestety.BMW zaleca co dwa lata
-
zarowki led
jesli ktos wypatrzy przyzwoity orginal prsze o kontakt.Cena nie istotna.Wazna dobra jakosc.dzieki
-
zarowki led
dla mnie temat CHWILOWO zamkniety http://autoswiat.redakcja.pl/poradnik/artykuly/artykul.asp?Artykul=15991
-
Przestał działać sensor deszczu.BMW 2000r
nie wiem czy to w czyms pomoze.Sprawdzilem ze u mnie wlaczone wyciezaczki reaguja na kilkukrotne pukniecie w szybe w miejscu gdzie znajduje sie detektor deszczu.jesli to zadziala to pewnie winna jest szyba.albo jej niewlasciwy montaz. pozdrawiam
-
Problem z tempomatem E39
zarowka w stopie pod szyba byla felerna albo nie miala "kontaktu" wymienilem i u mnie pomoglo.Komunikat zgasl. pozdowienia
-
Problem z tempomatem E39
chyba zle zrozumialem bo np u mnie po ustawieniu 90km/h kiedy dodaje gazu np przy wyprzedzaniu auto przyspiesza a kiedy puszczam gaz auto wraca do 90 chyba ze wcisne + wtedy zapamietuje predkosc z jaka sie w tym czasie porusza,i ja utrzymuje.Podobnie jest natomiast z hamulcem.Jego uzycie "zawiesza"dzialanie tempomatu.Przycisk na kierownicy powoduje powrot do ostatniego ustawienia
-
E 39 zanika mi licznik i komputer
Jesli chodzi o telefon pewnie to Ci pomoze http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=46065&highlight=jaka+karta+telefonu
-
DESPERACKO chcę kupić BMW - tylko nie wiem jakie - help
"nie zaluje choc powiem ze pare koni by sie wiecej przydało" Wlasnie.Spotkalem sie juz kilka razy ze koledzy po zakupie e39 z malym silnikiem byli zadowoleni ale stwierdzali po pewnym czasie ze "przydalo by sie wiecej"Przy duzym aucie tych konikow troche potrzeba.A tych nigdy dosc.pozdro :)
-
ile od wymiany do wymiany oleju ???
Bono.fakt przegiecie.Mam nadzieje ze tylko Ty tak to odczytalec.Pogratulowac czujnosciTo moglo byc grozne dla "oszczednych"pozdro
-
ile od wymiany do wymiany oleju ???
wiele zalezy od oleju.Zobacz co na to fachowcy http://www.flpoland.pl/chwiedzwiecej/ch_wiecej_interspec_specinter.htm
-
ile od wymiany do wymiany oleju ???
Witam.moja bunia to 530d.Jezdze glownie autostradami i ostatnia zielona zgasla mi po ok 17tys.pozdro
-
KOPCI NA CZARNO JAK WCISNE W PODŁOGE
szukalem kiedys odpowiedzi na podobny temat.Najczesciej padala odpowiedz ze taki ich urok i juz.Tym z tylu to nie przeszkadza.Dasz buta to dlugo na Ciebie nie popatrza :D
-
Jak zaświeci sie rezerwa to jak dlugo mozna jeszcze jechac??
Mi sie trafilo ze komp wskazywal ze moge przejechac 76 km.a tu stop.silnik zgasl wyskoczyl komunikat ze trzeba sprawdzic uklad zasilania.okazalo sie ze trzeba tankowac.Od tej pory staram sie trzymac wskazowke poziomu paliwa po stronie max...to zdrowo dla pompy nerwow i mozna zaoszczedzic pare euro bo mandat za brak paliwa na autostradzie to chyba 90 euro.
-
lusterka samosciemniające sie i czujnik zmierzchu - pytanie
latwo sprawdzic dzialanie czujnika.Czujnik jest zainstalowany w lusterku wewnatrz(TAKA MALA KROPOKA)wystarczy go oswietlic mocnym swiatlem a nastepnie zakryc.Sciemni sie w 2-3sec.a rozjasnia nieco wolniej.U mnie wystarczy ze po otwarciu drzwi wlaczy sie oswietlenie wnetrza i wszystkie lusterka ciemnieja.POZDRO.
-
Automat czy manual?
16 miesiecy jezdze 530d automat.Od dluzszego czasu w Polsce jest duzy wybor aut.jesli jazda ma ci dac przyjemnosc wyprobuj i porownaj obie wersje bo to kwestia gustu.Moja bunia ma 180 tys i chodzi jak zloto a opcja sekwencyjna daje namiastke manuala.Nie mam problemow ale z tego co slyszalem jest to auto wymagajace rozsadnego traktowanie.Czyli czipowanie 3/4mili raczej dla manuala,choc kilka razy dalem sie sprowokowac i chlopcy grzali tyly nawet w dobrych autach.Raczej nie wroce do manuala.Cenie wygode i konfort.pozdrowienia
-
zarowki led
Witam wszystkich.Czytalem wiele postow na temat zarowek postojowych led i o klopotach po i ch zalozeniu.swiecace kierunki,wyswietlany komunikat na kompie itp.Moja becia to 530d 2000r.moze znacie dobre zarowki ktore potrafia oszukac kompa.Unikam polsrodkow takich jak oporniki,dodatkowe zarowki pod maska itp.Widzialem ledy przy xenonach na fotkach klubowiczow.Efekt super.Prosze o pomoc.Pozdrawiam wielbicieli bawarek