Treść opublikowana przez Sebmon6666
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Witam. Dzisiaj mam obejrzeć f10. Sprzedawca poinformował mnie ze ma na drzwiach pasażera głębszą 15 cm rysę. Jak wyglada sprawa lakierowania - tylko drzwi ? czy cały bok? Jaki bedze koszt? Czarny metalik. Auto za 35000€ wiec prawie nowe. Dzieki. Pozdrawiam. Juz sie wyjaśnilo , właściciel zrobi na własny koszt .
-
[e61] Jakie klocki do tarczy Zimmermann Sport
Witam. Ja korzystam z tej firmy w dwóch samochodach.Klocki i tarcze są tej samej firmy. Wsumie to nie rozumię dlaczego ludzie kupują z dwóch firm :D ( nie jestem mechanikiem ). Mam zimmermann od lat nic nie piszczy nic nie bije. Pozdrawiam.
-
f11 3.0D VIn: WBAMW910X0DV14074 czy warta swojej ceny?
Sebmon6666 odpowiedział(a) na kamil.nav temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiedem lat temu jak ją kupiłem miała 55643 km przejechane. To fakt. Nie wiem , nie pisałem nic o " latach " :D Ja kiedyś kupiłem czterolatka z km jak wyżej .
-
f11 3.0D VIn: WBAMW910X0DV14074 czy warta swojej ceny?
Sebmon6666 odpowiedział(a) na kamil.nav temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHm Nie chcę być złośliwy ale nie bardzo rozumiem takich klientów .152000km przejechane i 140000 zł :mad2: .To auto przejedzie jeszcze trochę i jest dla mnie wyjeżdżone tzn uważam iż samochody które mają więcej niż 180000km są "stare". :D Pozdrawiam.
-
E60 A boczny wiatr
Myśle ze rozmiar opon nie powinien mieć nic wspólnego z " wiatrem" natomiast na niskobieznikowych jest twardziej ,zdecydowanie lepiej w zakrętach ale szybciej leci zawieszenie :) Ja w zimę jeżdzę na 16 a w lecie na 18 calowych.
-
[e60] limuzyna - doposazenie w worek na narty
Ja zrobiłem sobie skisack na narty w kanapie nieskladanej już dawno temu.Nie lube mieć czegoś na dachu a lubię jeździć na nartach. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia na meila bo tu ze zdjęciami cieżko . Poz.
-
E60 A boczny wiatr
Jakiej firmy masz nowe tuleje na wachaczach ? Ja wymieniłem wachacze ,stabilizatory i gumy stabilzatora z przodu bo mi coś stukalo.Zamontowalem zamienik firmy meyle.Dwa razy byłem na geometrii tez mam problem z lataniem auta.Moim zdaniem ten zamiennik co ja mam to jakieś chińskie gówno poprostu tuleje w nich są za miękkie . Niedawno kolega z forum tez to opisywał w (e60) znajdź sobie linka.Wymienił tuleje na loemforder i po problemie. Poz.
-
Chiptuning e60 N47
W sumie to tylko jestem ciekaw czy w Polsce przy przeglądzie samochodu jest wykonany pomiar co2 ?::))) Pewnie jest tylko czym , jestem pełen podziwu.:))) Pozdrawiam wszystkich bez ...... :shock:
-
520d Problem z blokadą kierownicy: CAS A119, DDE 4A27
Cóż czasem samemu niewarto. ....
-
E60 525i Bluetooth
Bardzo proste ktoś wymienił ci napęd cd ! W tym urządzeniu zapisane są funkcje które wyswietlaja się na ekranie ale niekoniecznie musisz je mieć fizycznie w twoim samochodzie ! Np : nawigacja , BT , PDC itd Pozdrawiam. :D
-
pomoc kod do radia
Ponawiam prośbę . Dzięki .
-
pomoc kod do radia
Witam w okresie świątecznym :D :D :D Będę wymieniał radio w swoim BMW e 60 ponieważ nie odtwarza cd. Kupiłem używek z numerami 65.12-6 955 347 i jeszcze numer hs 652147711591 radio harman becker.Bardzo proszę o kod jeśli taki będę potrzebował lub informacje czy radio odpali jak zrobię wymianę . Dziękuje Życzę wszystkim miłych , udanych ....
-
Klapki kolektora ssacego 2.0d
Witam To jest tylko info dla posiadaczy 2.0d 163 km.Dzisiaj poraz pierwszy zdecydowałem się na czyszczenie egr.Po jego ściągnięciu zaniepokoił mnie nalot na wejściu do kolektora soncego wiec ściągnąłem kolektor .Wsumie nie było tak złe przy klapkach.Klapki były ok zadnych luzow.Jedyne luzy były przy klapce pierwszei i czwartej na zewnątrz przy drucie który nimi steruje.mysle ze tak ma być. Auto 2006 , 214000 przejechane nigdy tego wcześniej nie robiłem nie jestem mechanikiem . myśle ze przy 200000 km każdy powinien wyczyścić egr i zerknąć na klapki.U mnie wyszło 4 godziny pracy na luzie. Pozdrawiam.
-
jak wymienic naped cd ?
witam Mam 2.0d 2006 rok (przed lift) .Chce wymienic naped cd poniewaz ten ktory mam odtwarza tylko od czasu do czasu plyty cd.Czyli mam cos takiego : http://allegro.pl/czytnik-plyt-radio-odtwarzacz-cd-bmw-e60-e61-i5706145435.html Moje pytanie to czy przy wymianie , potrzebny jest kod nowego radia ?lub czy musi byc kodowane w jakims salonie BMW? Moze ktos z kolegow ma do odsprzedania taki naped w dobrym stanie ? to prosze na pw. dziekuje. pozdrawiam.
-
BMW E60 530D JAKIE TARCZE HAMULCOWE??
http://www.ebay.at/itm/BMW-5ER-E60-ZIMMERMANN-BREMSEN-KIT-4-BREMSSCHEIBEN-8-BELAGE-KONTAKT-VO-HI-/291206078073?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item43cd3c1e79 520d Kupilem tutaj, zamontowalem sam, smigam juz 6 miesiecy i jest malina jestem zadowolony. (zadnego bicia i szumu) . Cenna 1000zl za wszystko bez recznego.
-
E60 520d szarpanie na niskich obrotach
Kurrr.. Ostatni post .wtyczka napewno nic. Gdy wtyczka jest wyciągnięta z przepływki samochód przechodzi w tryb awaryjny i nie bierze wartości podawanych przez przepływomierz. Jeśli pojeździsz właśnie tak czyli z wyciągniętą wtyczką i samochód nie szarpie tzn. że przepływomierz jest do wymiany bo podawał złe wartości . Ja tak miałem tez szarpało i u mnie był zepsuty przepływomierz silnik 163 km.
-
E60 520d szarpanie na niskich obrotach
Wyciągnąłeś wtyczkę z przepływomierza? Pojezdziłeś z wyciągnietą ? I co jest poprawa ? Nie szarpie już?
-
520d 163KM poszarpywanie w przedziale obrotów 1500-2000
Mam ten sam silnik i miałem ten problem .u mnie to był przeplywomierz. Wyciąg wtyczkę i pojeździe trochę jak będzie ok to jest do wymiany.