Skocz do zawartości

wojtekk1981

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekk1981

  1. wojtekk1981 odpowiedział(a) na Greeeg temat w E60, E61
    Sprawdzanie amorkow na stacji tez nie jest tak dokladne bo nikt nie ustawia wielkosci,szerokosci i profilu kola, a wysokosc opony ma znaczenie przy pomiarze
  2. Poltorej roku dzialalo bez problemu. Musze sprawdzic czy dochodzi napiecie.
  3. Ewidentnie szyba nie grzała bo komp odciął. U mnie byl problem z ladowaniem i szyba dzialala po dluzszej jezdzie. Alternator zregenerowany i juz nie ma problemu. Lusterko nie dziala bo mam kiepski zamiennik (fotochromy ukradli) , prawe dziala normalnie
  4. wojtekk1981 odpowiedział(a) na yeero temat w E60, E61
    Numer czesci bmw to znam, a chodzi o numer valeo zeby dobrac regulator
  5. wojtekk1981 odpowiedział(a) na yeero temat w E60, E61
    Czy ktos moze mi pomoc z doborem regulatora do mojego auta, bylem dzisiaj w sklepie i pani powiedziala mi ze sa dwa rodzaje i musialbym podac numer TG, ale nie moge go zlokalizowac. Dzisiaj jechalem i wszystko bylo ok, przed zjazdem na stacje sprawdzilem napiecie i bylo troche ponad 11v. Zgasilem i juz nie odpalil, rozruch na kable i znowu w menu pokazuje 14.4v. Chcialbym to ogarnac bo strach jezdzic, przewody rozruchowe mam juz na stanie w bagazniku
  6. Szukam kogoś kto mi zakoduje aux i obniży tył w inpie
  7. Dokladnie tak jest u mnie i dlatego czekam wlasnie na kleme a potem biore aie za alternator
  8. CY klema może mieć wpływ na uciekające napięcie? Rano miałem problem z odpaleniem ( ibs odłączony) w ukrytym menu kontrolowałem napięcie, wahało się od 11,3-14,8v, przejechałem kawałek i podpiąłem ibs, zaczęło skakać nawet do 15,5v. Po godzinnej jeździe napięcie w menu pokazuje 14,7 +- 0,2v. Nie wiem czy to problem z klemą czy alternator
  9. Szukam dobrego speca od alternatorów żeby zdiagnozował i ewentualnie zregenerował co trzeba
  10. Wejdz sobie np na bmwstore.pl i wpisz siedem ostatnich cyfr vinu. Tam ci sie otworzy wszystko co masz do swojego auta, otworz elektryke i poszukaj klemy ibs, moze tak byc ze numer bedzie inny bo czesc zostala zastapiona inna " lepsza " . Do tego kabel adaptacyjny i adapter. Dzisiaj bylem w aso i pytalem, koszt klemy 690, adapter jakies 80 i kabel cos kolo 160zl. Masakra
  11. wojtekk1981 odpowiedział(a) na bartekb79 temat w E60, E61
    Wejdz sobie na bmwstore.pl wpisz swoj vin i znadziesz ta czesc
  12. Jutro zczytam błędy, inpa jest więc sprawdze. Błędy prześle do analizy. Dzięki
  13. Czyli odłączony IBS też może mieć wpływ?
  14. Wykończy mnie ten samochód ;-) bez kompa się nie obejdzie
  15. Panowie, przestało mi działać grzanie tylnej szyby ( wiązka robiona kilka miesięcy temu ) i lewe lusterko, czy te elemenry mają coś ze sobą wspólnego czy tylko zbieg okoliczności?
  16. wojtekk1981 odpowiedział(a) na krzychusss temat w E60, E61
    Na allegro znalazlem firme Mototech, zajmuja sie tylko kompresorami do aut, szybka akcja, koszt 650zl. Ja osobiscie polecam. Przed naprawa warto zadzwonic i powiedziec co sie dzieje to doradzi co trzeba zrobic
  17. wojtekk1981 odpowiedział(a) na krzychusss temat w E60, E61
    Skonczylo sie regeneracja kompresora, efekt jest nieziemski :-D
  18. O aku sie nie martwie bo ma dopiero pol roku, stawiam na brak mozliwosci naladowania sie z alternatora przez krotkie przebiegi. Do bagaznika dostalem sie od strony pasazerskiej, na srodku jest otwor i tam sie otwiera klape. Egr ogarne w wolnej chwili, narazie czekam na kompresor bo jest w regeneracji (skonczyl zywot). Wczoraj jak odpalilem to bledu nie bylo, ale i tak wyczyszcze. W inpie sprawdze ladowanie, bo wiem ze jest napiecie na akumulatorze?
  19. Aku wlozone do auta, odpalil bez problemu. Teraz tylko znalesc chwile czasu i ogarnac agr :-) check nadal sie swieci
  20. Tak wlasnie slyszalem ze trzeba go w kompie przeprogramowac, najpierw go wyczyszcze. Najpierw to musze odpalic auto :-D dzieki za pomoc
  21. Akumulator sie laduje, klapa sie zamknela, niestety jest luzna bo nie dociagnieta. Sprawdzilem napiecie i bylo 11.48V ale nie wiem jaki amperaz. Jakby bylo dobrze to prostownik by nie ladowal (najprostszy prostownik) a od poltorej godziny sie laduje, jak skonczy to bedzie wiadomo. Ogarne to i kompresor to wezme sie za egr. Zastanawiam sie czy czyscic czy zaslepic ?
  22. Nie no mam sprzet do ladowania, akumulator jest zwykly. Niestety musze wyciagnac aku a potem jakos zamknac bagaznik. Moge tak zrobic ze wyciagne baterie, podlacze na kable od przodu i zamkne bagaznik?
  23. Do dzisiaj nie bylo zadnego problemu z ladowaniem, zastanawia mnie tylko czy skoro auto bylo odpalone to przy rozladowanym aku moze zgasnac i nie chciec zakrecic?
  24. Jak odebralem z warsztatu to w drodze przez chwile zapalily sie wszystkie zolte kontrolki. Jezdzilem przez kilka dni ale tylko po miescie i to krotkie odcinki, aku nie mial szansy sie doladowac a wczesniej kompresor ciagle pompowal. Dzisiaj podlaczylem kompa i nagle zaczelo spadac napiecie, kontrolki sie zapalaly, wylaczyl sie monitor i po chwili auto zgaslo
  25. Pokazał się błąd 4501. Podczas sprawdzania bledow spadlo napiecie aku i juz nie moge odpalic :-( dziwne, wykonczy mnie to auto, ciagle jakis problem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.