Treść opublikowana przez Driver805
-
e39 525i wymiana sondy
Może napisać coś więcej o tej uniwersalnej
-
e39 525i wymiana sondy
O kurde to mnie pocieszyłes . Nowa ok 200zł chyba
-
e39 525i wymiana sondy
Mam do wymiany drugą sondę lambda więc gdzie tam są jakieś numery żebym wiedział jaką drugą kupić? Odkrece ją kluczem nasadowym z góry czy jak? Mogę dobrą używaną czy trzeba nową? sorki za takie pytania proste ale chce wiedziec co i jak.
-
320d pogorszony poranny rozruch
A niby dlaczego? Rano też ciężko pali nie ma różnicy. Wtryski puszczają na przelewach . Oczywiście mówimy o CR
-
320d pogorszony poranny rozruch
Najprawdopodobniej słabe ciśnienie na listwie. Zrobić test przelewowy koniecznie. Prosty i tani zabieg. Miałem to samo. Padły wtryski .
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Bierz benzynę i wrzuć gaz będziesz miał tanio. Nie pisze złośliwie. Dużą benzynę tylko. Opłaty przy rejestracji większe a spalanie i utrzymanie takie jak w mniejszej. Miałem tego diesla co chcesz. Już w serii 150koni i 330moment robi wrażenie i jedzie to dobrze ale.... warunek jeden auto musi być zdrowe. Będziesz szukał długo to znajdziesz takie i nie tanie napewno. Problemy w tym dieslu prawie jak w każdym, turbo, klapki kolektora i puszczające wtryski na przelewie co skutkuje ciężkim paleniem. Ogólnie fajnie jedzie. Mi paliła ok.. 7 miasto,. 5,6trasa. Jak kupisz dobrego diesla to będziesz jeździł i będziesz zadowolony z tym, że ciężko będzie znaleźć. Za to benzynę szybciej kupisz nie zmęczoną i z mniejszym przebiegiem.
-
320d M47n - radio tylko w trybie AM... co jest nie tak?
Dziwna sprawa. Nie myślałeś o zmianie radia seryjnego na inne nie seryjne. Zobaczysz jak te głośniki odżyja
-
M54 generator dźwięku silnika
Nikt nie słyszał nic?
-
Ile pali twoja bemka
O to mi chodziło czy BC widzi obciążenie na klimie. To, że pali więcej wiem.
-
Ile pali twoja bemka
Raczej BC zaniża spalanie niż zawyża. Możliwe że przez klime ?
-
m54 odmulone po ostrej jeżdzie
Nie sprawdzałem niestety ale auto wyraźniej lepiej chodzi. Oby tak zostało. Myślałem że to elektronika. Z reguły jeżdżę normalnie i auto w miarę ciągnie ładnie ale teraz to dopiero jedzie.
-
m54 odmulone po ostrej jeżdzie
Przegoniłem auto tak konkretnie na odcinku kilku km i zupełnie inaczej teraz chodzi,jakby dostał pare koni więcej,Czy to normalne? Pozmieniały się parametry elektroniki na ostrzejszą jazdę?Jak długo taki stan się utrzymuje?
-
Ile pali twoja bemka
525i e39 Jazda w te upały teraz cały czas na klimie pali i pokazuje na BC więcej o prawie 1.5litra. Jest to możliwe? Miasto 11.7
-
M54 generator dźwięku silnika
Czy ktoś przerabiał taki temat i próbował założyć ? Dźwięk silnika bardzo ciekawy :-)http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... fg=15&hl=7
-
M54B25 - minimalnie opóźniona reakcja na gaz.
Śledzę wątek ale już się pogubilem pomału robi się dla mnie czarna magia :-) jak na dzień dzisiejszy panowie jest jakieś rozwiązanie problemu bo tu cała Polska czeka na was. Zaszliście tak daleko więc dobrze by było znaleźć przyczynę. Pozdrawiam
-
E39 m54 opóźniona reakcja na gaz
Na biegu jałowym jak chodzi i nagle dodasz gaz to jest takie zassanie powietrza i po chwili wchodzi na obroty. Podobno to jest problem silników m54 przez elektroniczną przepustnice. Wiem że jakiś czas temu tu na forum walczyli z tym problemem ale bez rozwiązania zdaje się, dlatego pytam jak sprawa wygląda na dziś. Mi aż tak bardzo to nie przeszkadza ale skoro można to poprawić to trzeba szukać rozwiązania.
-
E39 m54 opóźniona reakcja na gaz
Czy ktoś rozwiązał ten problem tzn z lekkim przyduszeniem się i dopiero po czasie wchodzenie na obroty?
-
O instalacjach gazowych
Panowie instalacja KME sterownik KME jakiś nano pro, wtryski baracuda, i albo reduktor shark albo już kme gold, przewód 8mm. Taki zestaw poleca mi gazownik i mówi że to dobra instalacja. Auto e39 , m54 b25, 192km. Będzie ok?
-
E39 czym zabezpieczyc kierownicę przed wytarciem?
Dzięki za rady. Swoją drogą kiere mam w świetnym stanie dlatego narazie nie potrzebuje obszywac tylko jak to się mówi zapobiegać :-) Znajomy coś mi mówił o samym lakierze do skór z allegro coś wiecie o tym?
-
E39 czym zabezpieczyc kierownicę przed wytarciem?
Witam. Pytanie jak w temacia czy znacia jakieś środki które ograniczą wycieranie kierownicy?
-
e39 czy felgi 17 et13 zmieszcza się w nadkola?
17x9,5" et 20 na tył wejdą bez problemu?
-
e39 czy felgi 17 et13 zmieszcza się w nadkola?
Witam. Czy zmieszcze felgi 8.5x17'' et 13. Czy nie będą tarły o błotniki ze względu na małe et? Czy da się naciągnąc na te felgi opony 225x55? Sedan zawieszenie standard
-
525i pękła chłodnica
Widzę kolegę z tego samego miasta Głogów ;) W sklepie zamawiać chłodnice i korek ? Sorki za banalne pytania.
-
525i pękła chłodnica
Po ostrej jeździe w plastikowej części chłodnicy przy wężu z prawej stronyu góry zrobiła się nieszczelność. Czy to normalne? Auto mam od 2m-cy. Kleić czy nową kupić i jakiej firmy. Auto nigdy się nie grzało choć wcześniej lekko ubywał płyn i nie mogąc znaleźć nieszczelności wlałem środek uszczelnieniający i był spokój do dzisiaj.
-
e39 felgi 17"
Czyli co autko będzie się źle prowadzić? 225opona nie może być na 7ce feldze?