Treść opublikowana przez kris-krak
-
Przyciemnianie szyb
Koledzy a jak to wyglada od strony prawnej- mozna to robic czy jak sie trafi jakis meczybuła na kontroli drogowej to moze zabrac dowód, słyszałem o takich przypadkach? Czy to tylko w przypdku wszystkich szyb ? Kiedys o to pytałem w jakimś zakładzie i spec powiedział że daje jakis papierek ze folia ma atest to tak dziala czy to tylko sciema? A tak przy okazji ma moze ktos jakieś doswiadczenie dobre w tym temacie w Krakowie ? Dzieki
-
E9x Automat - Olej w skrzyni. Wymieniać czy nie?
A Ty możesz mi rozkodować tę tuleję? pozdrawiam, domenicus tuleja to taki element przez który często wycieka olej a nie zawsze o nim pamiętają... tuleja wyglada jak taki kawałek rurki ;-) mam moze 4 cm jest troche elastyczna taka przelotka do złacza przy skrzyni ;-) Ale CI wytłumaczyłem ale cóż po kilku dniowej imprezie cieżko sie myśli ....;-)
-
BMW E91 320d - filtr DPF. Specyfik Wurtha.
Daj znac jak poszło z tym pdf-em moze tez sie pobawie
-
E9x Automat - Olej w skrzyni. Wymieniać czy nie?
Witam Czy mozesz rozszyfrować mi to co napisałeś " separator + tloczki i okular" co to za elementy ? ja wymieniłem olej miske i tuleje- ale tłoczki i separator i okular? o co chodzi ?
-
Reset komputera przy pomocy akumulatora
tez tak mam i tez szukam informacji jak to spowrotem właczyć
-
odma
Witam Tym razem chciałem sie Was poradzić gdzie i jak moge przeczyścić albo wymienic odme w moim autku E90 320d z 2006 czy sa jakieś róznice w tym modelu na które powinienem zwrócić uwage? Moze ktos zrobl fotki z takiej wymiany - jakie powinienem posiadac narzedzia do tej czynnosci . Pozdrawiam
-
LEDY W KLAMKACH NIE ŚWIECĄ
- E90 Światła do jazdy dziennej
Szukam osoby z krakowa -która pomoże mi z zakodowaniem swiateł dziennych ?- E90 dorobienie zasilania USB
Jak bedziesz dodawac fotki to moze opisz tez jak to podłączyłes ;-) Tez sobie tak zrobie ;-)- DVD FREE CIC
no to skoro mnie to jak to sie robi u mnie ;-)?- DVD FREE CIC
Dziqsek piszac Ty kogo masz na mysli ? autora postu czy mnie ?- DVD FREE CIC
to sie da czy nie ?- pytanie o spalanie w 320d z 2006 automat
czyli cos takiego ? http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-usb-bmw-gt1-dis-inpa-i3782890548.html myslisz że to sie połączy zgadza sie ilość pinów ?- pytanie o spalanie w 320d z 2006 automat
- pytanie o spalanie w 320d z 2006 automat
ok to co sugerujecie sprawdzić ? Mi przyszedł jako pierwszy filtr powietrza .- pytanie o spalanie w 320d z 2006 automat
ostatnie notawania ;-) zmieniłem filtr powietrza i test na naszej gównianej A4 kraków katowice i spowrotem 150km- około 8l 120km okolo 7 l 100km 6,9l zobaczymy co bedzie jutro w miescie :)- [E90/91] 318d/320d - Wymiana filtrów
A nie mysleliscie o wymianie na filtr spotrowy było by może łatwiej go utrzymac w czystosci ?- pytanie o spalanie w 320d z 2006 automat
a moze to przez to że ,te auta dzieli ponad 20 lat myśli technicznej ;-)- Ładowanie indukcyjne kluczyka. Rozładowana bateria kluczyka.
A jak mogę sprawdzć czy moge sobie uruchomić Comfort ? Czy mam taka popcię ?- pytanie o spalanie w 320d z 2006 automat
ALe tak czy inaczej to straszne żeby tak trzeba było kombinować żeby choć o litr spalanie zmniejszyc .Jak to kupowalem to bylem przekonany że 10 to max w koncu to diesel myślałem..... A tak przy okażji moja mama jeżdzi do tej pory moim pierwszym autem Toyotą Corollą i to jest fenomen auto jest poprostu idealnie utrzymane zapala na dotyk przy -30C pali nie wiecej jak 6l/100km i sie nie psuje. Trzeba tylko olej zmieniać. Dziś już sie takich aut nie robi :(- pytanie o spalanie w 320d z 2006 automat
dzieki- [E90/91] 318d/320d - Wymiana filtrów
Ja wczoraj bawiłem sie chyba ze 2h z wymiana filtra powietrza - co to za chory pomysł zeby to tak upchać . Rozumiem że serwisy muszą zarabiać ale to część którą powinien każdy bez problemu wymieniać. Jak już pisałem w poście o spalaniu wcześniej zawsze miałem różne Audi i wiekszość rzeczy jest tam pod ręką- np filtry :D Aha żeby nie było ułamałem kawałek obudowy taki ząbek z przodu po prawej - w sunie to nawet nie widać :D- pytanie o spalanie w 320d z 2006 automat
Jak dostać sie do tego menu ? Strasznie mieli kiepski pomysł z tą temperaturą że ją tak zakamuflowali :mad2: Bardzo Wszystki dziękuję za odpowiedz :8)- pytanie o spalanie w 320d z 2006 automat
W zasadzie wszystko napisałem w tytule jednak chciałem sie troche usprawiedliwić że zakładam taki błachy temat ale troche byłem zaskoczony jak tak przez przypadek zobaczylem spalani i wyszło że 11l/100km . Troche dużo chyba co myślicie -automat może troche więcej ale żeby 11 po mieście to troche sporo. Jak miałem A3 też w automacie to 8l/100km nie przekraczlo po miescie z kimą i dynamiczną jazdą .A teraz raczej spokojnie staram sie jezdzić a tu taki wynik :shock: Moze jestem w błędzie i to normalne ?- E90- Wymiana gałki zmiany biegów. Pomocy!
A jak wydobyc gałkę przy automacie tez do góry? - E90 Światła do jazdy dziennej
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.