Treść opublikowana przez mariousz
-
e34 2.0 24V Wymiana mechanizmu wycieraczek
jeżeli dobrze kojarze odkręca się od zewnątrz ale nie dam sobie ręki uciąć. Poszukaj dokładnie, napewno dojdziesz z której strony ten wnetylator odkręcić
-
Polityka wymiany oleju w nowych BMW
no tak, masz racje z lekarzami tak samo. Ale chodzi tutaj o to, ze nie kazdy jest jednakowo wyksztalcony.
-
[E36 3xx]Jaki Olej?Płukanka?-Wszystko o olejach silnikowych.
niestety musisz zostać na mineralnym teraz, zlej, cały obecny i kup Amsoil lub Millers'a do tego filtr jak kolega napisał powyżej.
-
[e36] 316i m43b19 " LPG " ??
ja osobiscie nie posiadam takiego silnika al rowniez wiem, ze spokojnie mozesz zakladać instalację do niego, nie oszczedzaj jednak ani na instalacji ani na gazowniku bo to jest jak inwestycja, wiecej wydasz wiecej zyskasz
-
e36 1.8is. Stuki i nierówna praca silnika.
a powiedz, czy takie objawy wystepuja na zimnym, cieplym czy obojetnie jakim silniku? glownie chodzi mi o to szarpanie, bo pierwsze co mi przyszlo do glowy to krokowiec
-
Polityka wymiany oleju w nowych BMW
moge sie zalozyc, ze w zalezności od serwisu to i tam będą różne odpowiedzi na ten temat.
-
Jaki dodatek do oleju na zimę?
Mój wybór równie to http://www.zmienolej.pl/oferta/produkty/amsoil/amsoil-diesel-concentrate-performance-fuel-additive-adf-dod-detail poprawia ogólna kulturę pracy silnika, super oczyszcza, poprawia się dynami. Ogólnie Amsoil robi świetne produkty
-
Polityka wymiany oleju w nowych BMW
Ja dużo nie wiem na ten temat, jednak mam swoją filozofie. 23 tys wydaje mi się zbyt dużo. Szczerze to nigdy taka nową BMW'a nie jezdziłem ale gdybym miał wybierać zdecydowanie wymieniłbym co roku a nie co dwa.
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
U mnie to trochę trwało ale wkońcu zakupiłem i wlałem, z tydzień temu jakoś. Póki co wielkiej różnicy nie ma, wydaje mi się, że auto jakby ciszej troche zaczynało pracować, spytam potem kogoś obcego aby nie był to efekt placebo. W tym tygodniu mało jeździłem także nie mogę jeszcze ocenić, czeka mnie jednak w najbliższych dniach dłuższy wyjazd to wam wtedy opowiem czy autko się lepiej sprawdza po Ceramizerze.
-
zmiania silnika 1.6 na 1.8
Obiecaj informować nas o pracach jak będą postępować, sam kiedyś myślałem nad taką zmianą, zwątpiłem jednak bo nie miałem czasu...
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Jestem po kolejnym zakupie na stronie www.zmienolej.pl, juz pisałem Wam, że polecam ten sklep. Znowu jestem zadowolony, Pan własciciel jak zawsze kulturalnym z fachową wiedzą, zakupiłem Millersa i jestem znowu zadowolony. Więc gdybyście mieli kiedyś watpliwosci gdzie kupic olej to jedna z pewnych opcji wam przedstawiam :] pozdro
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Miałem Michelin Alpin A4. Bardzo dobre. Trzymały się drogi i nie szumiały :)
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
viadrus, jak u Ciebie? Ja niestety ostatnio narzekam na brak czasu i nie miałem nawet czasu tego ogarnąć. Porozmawiałem jednak z paroma znajomymi, którzy znają Ceramizer, część twierdzi, że spisuje się znakomicie a pozostali, że nie widać znaczącej różnicy. Najważniejsze, że nikt nie mówi o jakiś negatywnych skutkach.
-
E36 climatronic dmucha cały czas zimnem
Według mnie problem będzie z nagrzewnicą, próbowałeś podłączyć samochód do komputera?
-
[E36 320i M52] Lekko dymi na niebiesko.GAZ
No z tą odmą ciekawy pomysł ale jak kolego udało się ustalić co to było i ewentualnie to naprawić, bo jestem ciekaw co to mogło być?
-
O instalacjach gazowych
norbi_1221 Na czym wogole polega to wysychanie silnika od LPG? Wogóle wydaje mi się, że kolega z założenia nie lubi gazu i każdy wpis dowodzący, że nie robi on żadnych praktycznie szkód i tak nie zostanie zaakceptowany :]
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
powiem krótko: http://www.zmienolej.pl/oferta/filtry Mann albo Knecht na tej stronie duży wybór a jak nie będziesz umiał dobrać zapytaj właściciela strony to Ci napewno pomoże.
-
[E36 320i M52] Lekko dymi na niebiesko.GAZ
Czyli podsumowując można powiedzieć, że na gazie czasem występuje ten dymek na ciepłym silniku a na benzynie wogóle? Bo troszkę się pogubiłem już :]
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
No z tego co wyczyytałem przekroczenie zalecanych obrotu nie wiąże się z żadnym negatywnym skutkiem. Jedynie proces ceramizacrji bedzie trwal troche dłużej. Kurcze już piszesz, że całą, tak mnie nakręcisz zaraz a potem boje się, że będzie większe rozczarowanie. Ja też się zdecydowałem na Ceramizer.pl, w internecie mają najwięcej pozytywnych opinii. Niedługo zaaplikuje do silnika i zobaczymy...Najbardziej mi zależy na zmniejszeniu spalania, ale pozyjemy zobaczymy :]
-
E36 Compact M43 - leci olej.
Szczerze to nie bardzo widze na tym zdjeciu gdzie doklandie leci olej. Leci z jakiejs uszczelki czy ejst np pekniecie?
-
E46 320d 136km automat wysokie spalanie
Do tego problemu załóż osobny temat, weług mnie możliwe że dostaje gdzies ciepłe powietrze. Powiedz jak jeszcze na biegu jałowym czy wówczas po rozgrzaniu chodzi normalnie?
-
E36 Compact M43 - leci olej.
a długo już leci czy nie wiesz? Tak jak mowi kolega umyj i zobacz skad bedzie leciec chociaz jesli to taki minimalny wyciek to troszkę sobie poczekasz :]
-
[E36 320i M52] Lekko dymi na niebiesko.GAZ
Powiedz jeszcze czy objaw taki wystepuje na zimnym silniku czy na Ciepłym? Czy na obu? Pierwsze co mi na myśl przychodzi to usczelniacze niestety. Powiedz jednak czy cieply i czy zimny? I czy na Pb absolutnie nic sie nie dzieje.
-
ceramizer do silników ,skrzyni ,dyfrów i paliwa
Pisalem ostatnio w innym temacie, że przymierzam się do zakupu. Tata twierdzi, że na mój samochód właśnie powinno pomóc (raz jeździł i już mi każe zakupić). Osobiście uważam, że to może zadziałać. Jest dużo pochlebnym opinii w Internecie a te niepochlebne to głównie piszą ludzie, którzy nigdy tego nie używali, dlatego ja jestem powoli zdecydowany aby kupić i sprawdzić. Jak coś to będę was na bieżąco informował czy jest jakaś poprawa.
-
MOJE BMW NA ZIMNYM SILNIKU PRZERYWA
zacznij od przeczyszczenia albo wymiany filtru paliwa oraz powietrza. To chyba najłatwiej będzie zrobić a jak nie pomoże to będziemy dalej szukać.