Skocz do zawartości

Marco

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marco

  1. no właśnie też o tym myślałem. Jak brzmi ten sygnał u Ciebie Damian, jak gong?
  2. Marco odpowiedział(a) na saintman temat w E32
    pod deklem jest jakby duży korek od baku, jak odkręcisz ten dekiel to będziesz miał dwa gumowe węże i taki duży odkręcany kapsel. Żeby dostać się do pompy musisz wsadzić rękę i wymacać :)
  3. naciśnij i zobacz co się stanie :) Może to jest przycisk od zdejmowania tej osłonki?
  4. Marco odpowiedział(a) na Lady_BMW temat w E30
    a ja stanę dokładnie po środku i powiem Wam, że: Palenie gumy, czyli samochód stojący w miejscu i zdzierający opony to jest głupia sprawa. Wheelspin, czyli pisk opon przy starcie lub poślizg na zakręcie to jest frajda, ale pod warunkiem że mamy stosowną moc pod maską, stać nas na naprawy wynikające z ew. przeciążeń i przede wszystkim - NA TORZE. Nawet moja 518 ciężka jak diabli, z silnikiem z kosiarki daje super radość z jazdy, ale jak jadę sobie po pustym lotnisku i jedyne o co się martwię to to czy zgubiłem już silnik czy nie :) Na drodze takie zachowania to czysta głupota. Przez brawurę na drodze i głupotę zginęło wielu bogu ducha winnych osób. Kochajmy jazdę w naszych Bumeczkach i wykorzystujmy w pełni ich możliwości, ale róbmy to w odpowiednich warunkach i z rozwagą. Pozdrówki for all
  5. Marco odpowiedział(a) na Lady_BMW temat w E30
    no, to na szczęście facet jest w porządku. Tylko jak ma wyglądać normalna jazda takim potworem?:)
  6. Marco odpowiedział(a) na Lady_BMW temat w E30
    oj ciiicho bo się wyda :)
  7. Marco odpowiedział(a) na Lady_BMW temat w E30
    wklej tą odpowiedź na forum to się wszyscy pośmiejemy :wink:
  8. Marco odpowiedział(a) na Lady_BMW temat w E30
    cytat: "Samochód nie katowany w trasie, nie jeżdzony w mieście, zaliczył kilka lokalnych zlotów i brał udział w następujących konkurencjach: - stawiane zasłony dymnej na czas (palenie gumy) - wpędzanie w kompleksy (sprint na 400 m) - straszenie publiczności (drift)" nie był katowany w trasie, za to zajeżdżony na miejscu. Elwis, masz rację, to jest piekiełko :evil: Biedna becia podejrzewam w stanie agonalnym jest. A poza tym to wolę nie myśleć co może z tym wozem dziać się w deszczu albo w zimie :)
  9. jak masz 1,6 m40 to może lepiej żebyś zmienił na 1,8 M40?
  10. Marco odpowiedział(a) na Lady_BMW temat w E30
    ciekawe czy były alpiny B10 biturbo w wersji kombi - 360 koników w takiej budzie, mniam
  11. Marco odpowiedział(a) na Lady_BMW temat w E30
    a ja nie pogardziłbym takim autkiem: http://tinyurl.com/4ae36 taki typowo rodzinny wóz, do ospałego przemieszczania się, z naklejką tds... :)
  12. Marco odpowiedział(a) na Lady_BMW temat w E30
    ostatnio widziałem peżota coś tam coś SW. To w na klapie to było odwrócone M...
  13. Marco odpowiedział(a) na Lady_BMW temat w E30
    nie wiem, ale nie jest nadzwyczajnie wypieszczona. Poza tym coś mi się widzi że miała dokładaną elektrykę szyb.
  14. zobacz czy kolektor wydechowy nie jest popękany, czy nie ma jakichś przedmuchów przy uszczelkach zanim sprawdzisz sondę, bo samo sprawdzenie sondy nic nie da jeśli nie będzie odczytywała właściwych danych.
  15. te trójkąty to ja dostałem ze złomowanej bumci, jeszcze czekają na wstawienie do mojej. Jak okaże się że będą jakieś problemy to będzie można kupić je u mnie ;) http://tinyurl.com/5oam8 - w sumie 60-70 dolarów, dość sporo, zwłaszcza że za jedną stronę, ale może u nas taniej jest.
  16. w desce rozdzielczej zamiast tweeterów można wsadzić średniotonowe, a tweetery to jak ktoś ma odpowiednie "trójkąty" to można wsadzić w trójkąty od lusterek, zrobię fotki i za parę dni wrzucę. Ogólnie to chce całe audio zmienić, ale w miejsca fabryczne wszystko powtykam, zrobię fotki żeby łatwo było potomności zobaczyć jak się wszystko rozkręca, skręca :) Pozdrówki BTW: komp mi się spalił jak to rano pisałem :)
  17. firmowo to 13tki ale na 100promili pewien nie jestem bo maskownice mi zasłaniają :)
  18. po pierwsze tytułuj posty jak trza :) a po drugie to czy masz wrażenie że ci ją trochę tak jakby dławi/dusi?
  19. Marco odpowiedział(a) na Bartek temat w E38
    masz rację, dobra instalacja gazowa może być plusem, ale jeszcze niewiele aut jeździ na najnowszych rozwiązaniach, często starają się przyoszczędzić maksymalnie i instalują tanie i awaryjne ustrojstwa. A wracając do tematu, to to TV mogło być dołożone później.
  20. Marco odpowiedział(a) na Bartek temat w E38
    każdy niby ma w wozie to co chciał, przynajmniej w takim jak 7ka. To tak jak z gazem - co kto lubi/chce/na co go stać, ale w limuzynach tej klasy to się kłóci - taka jest moja subiektywna opinia. A co do wyposażenia to może pierwszy właściciel lubi bajerki typu TV, ale nie stać było go na klimatronic? Nie wiadomo
  21. Marco odpowiedział(a) na Bartek temat w E38
    najlepszy myk to był e38 - nie wiem jak wyposażony, ale za to na gaz...
  22. Marco odpowiedział(a) na rapa1959 temat w E34
    u mnie to jest regulacja odległości kierownicy od fotela. Pociągnij tą dźwignię do siebie i pociągnij albo popchnij kierownicę.
  23. Marco odpowiedział(a) na JOE temat w E39
    ooo, to ja mam baaaaardzo luksusowy samochód :)
  24. człowieku, jakiego ogrzewanego garażu? :) wbiłem się na chama do parkingu podziemnego pod osiedlem :)
  25. Marco odpowiedział(a) na jinos temat w E30
    w MB wycieraczka robi takie jakby M na szybie, więc czyści sporą powierzchnię.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.