Treść opublikowana przez Marco
-
Jak przekrecam kluczyk to nie robie takie ptynk ?
no właśnie też o tym myślałem. Jak brzmi ten sygnał u Ciebie Damian, jak gong?
-
Co to jest ???
pod deklem jest jakby duży korek od baku, jak odkręcisz ten dekiel to będziesz miał dwa gumowe węże i taki duży odkręcany kapsel. Żeby dostać się do pompy musisz wsadzić rękę i wymacać :)
-
Co to jest na osłonce akumulatora??
naciśnij i zobacz co się stanie :) Może to jest przycisk od zdejmowania tej osłonki?
-
ZOBACZCIE-NIEZŁE AUTKO??!!
a ja stanę dokładnie po środku i powiem Wam, że: Palenie gumy, czyli samochód stojący w miejscu i zdzierający opony to jest głupia sprawa. Wheelspin, czyli pisk opon przy starcie lub poślizg na zakręcie to jest frajda, ale pod warunkiem że mamy stosowną moc pod maską, stać nas na naprawy wynikające z ew. przeciążeń i przede wszystkim - NA TORZE. Nawet moja 518 ciężka jak diabli, z silnikiem z kosiarki daje super radość z jazdy, ale jak jadę sobie po pustym lotnisku i jedyne o co się martwię to to czy zgubiłem już silnik czy nie :) Na drodze takie zachowania to czysta głupota. Przez brawurę na drodze i głupotę zginęło wielu bogu ducha winnych osób. Kochajmy jazdę w naszych Bumeczkach i wykorzystujmy w pełni ich możliwości, ale róbmy to w odpowiednich warunkach i z rozwagą. Pozdrówki for all
-
ZOBACZCIE-NIEZŁE AUTKO??!!
no, to na szczęście facet jest w porządku. Tylko jak ma wyglądać normalna jazda takim potworem?:)
-
ZOBACZCIE-NIEZŁE AUTKO??!!
oj ciiicho bo się wyda :)
-
ZOBACZCIE-NIEZŁE AUTKO??!!
wklej tą odpowiedź na forum to się wszyscy pośmiejemy :wink:
-
ZOBACZCIE-NIEZŁE AUTKO??!!
cytat: "Samochód nie katowany w trasie, nie jeżdzony w mieście, zaliczył kilka lokalnych zlotów i brał udział w następujących konkurencjach: - stawiane zasłony dymnej na czas (palenie gumy) - wpędzanie w kompleksy (sprint na 400 m) - straszenie publiczności (drift)" nie był katowany w trasie, za to zajeżdżony na miejscu. Elwis, masz rację, to jest piekiełko :evil: Biedna becia podejrzewam w stanie agonalnym jest. A poza tym to wolę nie myśleć co może z tym wozem dziać się w deszczu albo w zimie :)
-
Czy e36 z 95rok-1.8m43 i e36 z 92 m40 to podobne auta
jak masz 1,6 m40 to może lepiej żebyś zmienił na 1,8 M40?
-
ZOBACZCIE-NIEZŁE AUTKO??!!
ciekawe czy były alpiny B10 biturbo w wersji kombi - 360 koników w takiej budzie, mniam
-
ZOBACZCIE-NIEZŁE AUTKO??!!
a ja nie pogardziłbym takim autkiem: http://tinyurl.com/4ae36 taki typowo rodzinny wóz, do ospałego przemieszczania się, z naklejką tds... :)
-
ZOBACZCIE-NIEZŁE AUTKO??!!
ostatnio widziałem peżota coś tam coś SW. To w na klapie to było odwrócone M...
-
ZOBACZCIE-NIEZŁE AUTKO??!!
nie wiem, ale nie jest nadzwyczajnie wypieszczona. Poza tym coś mi się widzi że miała dokładaną elektrykę szyb.
-
Kłopoty przy zbieraniu się silnika na niskich obrotach
zobacz czy kolektor wydechowy nie jest popękany, czy nie ma jakichś przedmuchów przy uszczelkach zanim sprawdzisz sondę, bo samo sprawdzenie sondy nic nie da jeśli nie będzie odczytywała właściwych danych.
-
Pytanie o tylne głośniki w podsufitce TOURING E34
te trójkąty to ja dostałem ze złomowanej bumci, jeszcze czekają na wstawienie do mojej. Jak okaże się że będą jakieś problemy to będzie można kupić je u mnie ;) http://tinyurl.com/5oam8 - w sumie 60-70 dolarów, dość sporo, zwłaszcza że za jedną stronę, ale może u nas taniej jest.
-
Pytanie o tylne głośniki w podsufitce TOURING E34
w desce rozdzielczej zamiast tweeterów można wsadzić średniotonowe, a tweetery to jak ktoś ma odpowiednie "trójkąty" to można wsadzić w trójkąty od lusterek, zrobię fotki i za parę dni wrzucę. Ogólnie to chce całe audio zmienić, ale w miejsca fabryczne wszystko powtykam, zrobię fotki żeby łatwo było potomności zobaczyć jak się wszystko rozkręca, skręca :) Pozdrówki BTW: komp mi się spalił jak to rano pisałem :)
-
Pytanie o tylne głośniki w podsufitce TOURING E34
firmowo to 13tki ale na 100promili pewien nie jestem bo maskownice mi zasłaniają :)
-
Kłopoty przy zbieraniu się silnika na niskich obrotach
po pierwsze tytułuj posty jak trza :) a po drugie to czy masz wrażenie że ci ją trochę tak jakby dławi/dusi?
-
Wyposażenie - ciekawostka
masz rację, dobra instalacja gazowa może być plusem, ale jeszcze niewiele aut jeździ na najnowszych rozwiązaniach, często starają się przyoszczędzić maksymalnie i instalują tanie i awaryjne ustrojstwa. A wracając do tematu, to to TV mogło być dołożone później.
-
Wyposażenie - ciekawostka
każdy niby ma w wozie to co chciał, przynajmniej w takim jak 7ka. To tak jak z gazem - co kto lubi/chce/na co go stać, ale w limuzynach tej klasy to się kłóci - taka jest moja subiektywna opinia. A co do wyposażenia to może pierwszy właściciel lubi bajerki typu TV, ale nie stać było go na klimatronic? Nie wiadomo
-
Wyposażenie - ciekawostka
najlepszy myk to był e38 - nie wiem jak wyposażony, ale za to na gaz...
-
Pytanie dzwignia pod kierownicą
u mnie to jest regulacja odległości kierownicy od fotela. Pociągnij tą dźwignię do siebie i pociągnij albo popchnij kierownicę.
-
[E39] przyspieszenie - KULAWO
ooo, to ja mam baaaaardzo luksusowy samochód :)
-
Pytanie o tylne głośniki w podsufitce TOURING E34
człowieku, jakiego ogrzewanego garażu? :) wbiłem się na chama do parkingu podziemnego pod osiedlem :)
-
Wycieraczka (jedna) ;)
w MB wycieraczka robi takie jakby M na szybie, więc czyści sporą powierzchnię.