Treść opublikowana przez Marco
-
fotoradar - niewskazanie sprawcy = mandat
Marco odpowiedział(a) na WujekDobraRada temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneW Koszalinie to miało miejsce? A słyszałem o takich sytuacjach, jeśli nie można rozpoznać prowadzącego to można powiedzieć, że auto prowadził ktoś i nie mamy na tego ktosia namiarów, w ten sposób unikamy dodatkowych punktów.
-
No i jestem szczeslimwym posiadaczem E39 ;)
Cieszymy się razem z Tobą :mrgreen: :cool2:
-
328i Coupe na takich felgach - oceńcie
Chodzi Ci o BBS RM? Dla mnie to najładniejszy model BBS, szkoda tylko, że nie ma w rozstawie śrub 5/120...
-
328i Coupe na takich felgach - oceńcie
Świetne są. Bardzo eleganckie. :cool2:
-
TVN Turbo - Zakup kontrolowany
Wracając do tematu Pana Kornackiego z TVN, to w ostatnim odcinku zakupu rolowanego :) ten wojskowy sprawiał wrażenie jakby znał się o wiele lepiej na samochodach od Kornackiego :)
-
jaki silnik w miejsce 1.6 M40 ?
Całkiem przyzwoicie, rakieta to to nie jest, ale też nie muł, no i do tego nie jest zabójcze dla studenta :)
-
jaki silnik w miejsce 1.6 M40 ?
W sumie racja, przecież możesz jeździć dopóki nie padnie i jednocześnie szukać jakiegoś ISa w dobrym stanie.
-
325i czy 318is co wybrać?
:search: A dane tech są na stronie głównej...
-
jaki silnik w miejsce 1.6 M40 ?
Poczytaj to: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2878&highlight=swap
-
jaki silnik w miejsce 1.6 M40 ?
Touringi w e30 były zdaje się właśnie do 1993 robione. Mocniejszy silnik bez przeróbek to M40B18, ew. IS, ale tu już trochę części powymieniasz.
-
Zna ktoś to BMW ?
hehehehehe :mrgreen: To trzeba ją z tego drzewa wyjąć :)
-
Oglądał ktoś to auto?
Jak w temacie, czy znacie ten wóz? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96025162 Wygląda ciekawie, tylko ta kierownica :duh: , ale w sumie to żaden problem ją zmienić ;)
-
Planuję zakup BMW. Będe wdzięczny za pomoc.
Tak jak Panfil napisał, przede wszystkim zwróć uwagę na bezwypadkowość i silnik. Warto też przeczytać ten temat.
-
Planuję zakup BMW. Będe wdzięczny za pomoc.
Bardzo dobry wybór :) Japończyki mają droższe części, poza tym teraz jest chyba jakaś moda na auta japońskie, koreańskie itd. Zarówno części używane, nówki oryginalne oraz nówki zamienniki są dostępne bez najmniejszego problemu. W rodzinie mieliśmy Toyotę Camry V6 w automacie. Silnikowo była ok, ale po niej nie było żadnych innych japończyków i chyba już nigdy nie będzie. Słaba jakość wykonania i niesamowicie denne prowadzenie. Do tego auto sprawiało jakby zamiast zawieszenia miało żelatynę (chociaż możliwe, że to tylko nasz egzemplarz był felerny) Jeśli Mka jest zajeżdżona to nie ma się co dziwić. Zresztą tyczy się to każdego auta, bez względu na wiek, moc, markę itd. Możliwe też, że trafił na taki egzemplarz... Jeśli chodzi o E39 Touring w dieslu to polecam silnik 3.0 :cool2:
-
E36 Czy zna ktoś ten samochód ??
Wrzuć może jakieś zdjęcia albo linka podaj bo nic nie widać...
-
Fotele + Kanapa z E39 do E34 (Touring) ??
A po co?? Ogólnie to da się, ale jedną małą przeróbkę musisz zrobić - kupić sobie E39 Touring i do niego te fotele włożyć
-
Rajd "Magnolii"
To może podrzuć chociaż linki do fotek, chociaż myślę, że jakaś fotorelacja z rajdu nikomu nie będzie przeszkadzać :wink:
-
Klasyki BMW. Gdzie kupić?
Kierownica siakoś niezbyt od tego modelu co trzeba. Ale ogólnie to ładne autko. Czerwona 635CSi ze skrzynią sportową ... mniammm. :)
-
Moje Pierwsze Auto (Moje Pierwsze BMW)
A ja dorzucę jeszcze 518i, tylko koniecznie silnik musi mieć dobry rozrząd (nie pasek i rolki tylko wałek, popychacze itd).
-
cykanie w silniku
A przy ilu obr/min masz odcinę? Dopóki odcięcie obrotów nie zacznie Ci schodzić poniżej fabrycznego (6200obr/min) to przymykaj na to ucho ;). Jak zacznie to znaczy, że remont rozrządu Cię czeka. Btw, najbardziej bolesne dla ucha jest odpalanie zimnego wozu w zimie... Straszliwy klekot przez kilka pierwszych sekund, zanim olej normalnie się rozprowadzi.
-
Dajcie namiar na sklep z łożyskami w Wawie PILNE!!!
Co do mechanika to polecam MCars na ul. Ostroroga w Warszawie (dokładny kontakt znajdziesz w dziale "Polecane Warsztaty"). Łożysko poza ASO, na pewno dostaniesz na ul. Narbutta, w Intercars, w Inter-team.
-
Moje Pierwsze Auto (Moje Pierwsze BMW)
Rozważasz LPG czy nie? Jeśli tak to polecam 735/535 z silnikiem M30, chociaż nie mam pojęcia ile teraz kosztują dobre egzemplarze (E32 można kupić za 5000pln, ale nie wiem czy to w ogóle bez lawety jeździ).
-
Przednia szyba sama pękła?
Jakiś czas temu wymieniałem w MB W124 przednią szybę, która pękła o tak o... Co najciekawsze - nic na auto nie spadło, sama konstrukcja wozu jest ok, buda nie jest krzywa itd. Po prostu szyba pękła i to było konkretne pęknięcie, bo przez 2/3 jej wysokości... Podobno takie coś, rzadko bo rzadko, ale potrafi się zdarzyć.
-
Bawarka w granicach 15tys
GP-1000 -> wychodzi na to, że bardzo mało jeździsz...
-
Warszawa 6.04.2006 r. godz. 18:30 spotkanie KLUBOWO-FORUMOWE
Y not? :wink: