Treść opublikowana przez pani_E
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Na widok tych zdjęć ciśnie mi się tylko jedno słowo na usta.. :oops: Mega, mega! A synuś przesłodki. :lol:
-
E91 318i LCI - czarna pasja - SPRZEDANA
No jak dojdą nerki performance to będzie czarnula pełną gębą. :mrgreen:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Joozek dobry pomysł :cool2: Myślę, że razem można coś zarezewować. Pod warunkiem, że każdy się określi, ile czasu spędzi. Żebyśmy dali radę to ogarnąć. :P
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Naprawdę agresywna wygląda! Nie sądziłam, że kiedykolwiek powiem to o jedynce, bo kiedyś ta seria strasznie mi się nie podobała. :P Dokładka i czarna nerka - duży plus :cool2:
-
F20 - drugi 116i - Kamazzi
Ładne te Twoje jedyneczki :cool2: Zdecydowanie lepiej po założeniu mpaka i nerek performance. Zgadzam się, że brakuje tylko ładnej czarnej felgi i będzie idealnie. :mrgreen:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
19-21 będzie ok! :D
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Ja zaznaczylam 5-7, ale następny weekend też może być. Nawet bardziej mi pasuje ;)
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
A może by tak zrobić ankietę (gdzieś widziałam taka przypiętą do tematu), podać w niej kilka terminów i wtedy ustalimy najlepszy? ;)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Mody :cool2: Wszyscy się ucieszą z tej ściągniętej folii :P
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Ok! Możesz od razu wybrać sobie jakiegoś kolegę do towarzystwa. :mrgreen: I proponuję się nad tym zbytnio nie rozwodzić, bo znowu będzie OT. :P
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Fajnie, ze coś ruszyło w tej sprawie! Ja oczywiście się na to piszę! Może byc jak dla mnie nawet od piątku wieczorem. :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Taki konkret lubię. :mrgreen: :cool2: Koniec OT, proponuję założyć jakiś temat w odpowiednim miejscu na forum i ogarnąć sprawę. :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Wybaczam, wybaczam ten OT. :mrgreen: Z tego, co widzę, to znajdą się chętni na spota w Łodzi, więc musimy coś pomyśleć na poważnie. Ogarniemy jakąś miejscówkę i zaprosimy w nasze skromne progi. :norty:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dobry mod :cool2: :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Dziękuję. :) Dzięki! :) To może zawitacie do Łodzi? Wszyscy by mieli podobną odległość. :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Dorzucam i do swojej galerii lekko stuningowane foty ze spota. Dzięki fatgrandma i Kurzu :cool2: :cool2: http://imageshack.us/a/img18/9034/ce2n0k7dqyr2s9kxq.jpg http://imageshack.us/a/img839/7479/dsc4616v3kopia.jpg
-
F10 530i M-Performance
Dzięki. :) To dla mnie coś więcej niż auto. :D :cool2:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Genialny jest ten filmik! Na pewno przejrzę sobie pozostałe. No i.. laski za kierownicą. :mrgreen: Przynajmniej w niektórych momentach :mrgreen:
-
BMW E46 COUPE 325 03r czarnuch
Ładne autko, gratuluję :cool2:
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Super, super, super :cool2: :cool2: Towarzystwo też ma niezłe. Dobrze jej bez tej rejestracji :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Haha! :duh: Dzięki :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Mam takie nakładki na śruby, z czego jedną jak zauważyłam na zdjęciach, zgubiłam. A drugiej nie ma, bo jest antykradzieżowa (?) Nie ma pojęcia jak to się nazywa. :D
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
A tak w ogóle to dopiero teraz skojarzyłam - tekst w Twoim podpisie jest z "let her go" Passanger? :D
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Świetny! Sama bym taki chciała :D Na pewno w przyszłości sprawie synkowi taka furę (w sumie córce też by mozna) :mrgreen:
-
e91 lci sprzedane
Jest fajnie :cool2: