Treść opublikowana przez pani_E
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Haha, dokładnie tak. I lustro paruje. :P :mad2:
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
Mnie w grudniu siadła pompa wspomagania i jeździłam tak przez 3 miesiące. :mrgreen: Bardzo ładny turasek! :cool2: Mnie też się wydaję, że z wycieraczką jest coś nie tak. :roll:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Muszę mieć krótkie ze względu na dyżury w szpitalu ;) Szaleństw nie planuję. Ogólnie auto mi się podoba. Wprowadzę tylko delikatne zmiany. W najbliższym czasie dojdzie grill Performance. Uważam, że mody muszą być jak makijaż - mają podkreślić urodę, a nie ją zamaskować, haha. :mrgreen: Haha. :) Żadnych rozwodów nie będzie. :cool2: Czekam na lepszą pogodę. Wtedy zrobię jakieś świeże fotki. :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Obiecany mod w wersji na szybko, bo spadam poprawić sobie humor do jakiejś knajpy :mrgreen: http://imageshack.us/a/img341/1963/img1757xi.jpg
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Autko super :cool2: Kupiłeś w takiej wersji, że właściwie nie wymaga żadnych modów. Aczkolwiek ja na Twoim miejscu kupiłabym welurowe dywaniki. Nienawidzę gumowych. Życzę zadowolenia z jazdy i oczywiście żadnych awarii :cool2: :)
-
Jakie grille?
Mam znajomych w obu salonach w Łodzi i jest różnica 60 złotych, więc myśle, ze spora. :) Kupuję za 380. Dzięki za rady. Myśle, ze będę zadowolonam z OEM. :cool2:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Z tego, co mi wiadomo, to większość teledysków w Polsce kreconych jest lustrzanką. Ja tez uważam, że to rozwiązanie daje więcej możliwości :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Panooowie! :mrgreen: Do ładnego auta pasują ładne dodatki :D
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
kamil20011 O kurde, mega perełkę znalazłeś! :cool2: Zabiorę czerwone szpilki na spot to zrobi się takie samo, haha :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
No proszę, proszę. Trafiłeś w samo sedno. Tekst właśnie z tego kawałka! :mrgreen: To super - od mojej strony jadąc mam blisko :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
W tym kraju tylko nienawiść jest za darmo :mrgreen: Przyzwyczaiłam się :mrgreen: Kolega Cheeroki już podrzucił mi link. Trochę tego tam jest :shock: Na pewno pojawię się na jakimś spocie. Pewnie dopiero pod koniec maja, to i zostanę na weekendowe zakupy w Wawie :mrgreen: Będę śledzić temat. Spotykacie się przed Wola Park, tak?
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Mega filmik :cool2: :cool2: :cool2: Mnie się bardzo podoba, szczególnie to ujęcie wolno toczącej się felgi. Pięknie. :lol: Masz talent. Czekam na więcej! :mrgreen:
-
Jakie grille?
No i pewnie się nie skończy :D Miałam na myśli to, żeby grille zrobić raz, a porządnie. :) kamil20011 Dzięki za radę. Masz rację. A co do splitterów to chyba muszę to na spokojnie przemyśleć, bo jeżdżę sporo, łódzkie drogi :mad2: :mad2:, zimą też jeżdżę, więc nie wiem, czy to dobry pomysł. Ale z drugiej strony strasznie mi się podobają..
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Nie mam pojęcia. Podejrzewam, że poprzedni właściciel musiał wymieniać przedni zderzak, bo innego wytłumaczenia na to chyba nie ma. Nie wiem, czy dużo zachodu jest z założeniem spryskiwaczy.. Na razie nie widzę większej potrzeby :D Już pisałam wcześniej, wszędzie jestem pod tym samym nickiem - ebarylska. :) Na instagramie i fejsie też, aczkolwiek z uwagi na zazdrosnych znajomych ze studiów nie szaleję z fotami Beemki. Bardzo chętnie wybiorę się na spot, jeśli tylko czasowo będzie mi odpowiadał. A tak przy okazji - gdzie pojawiają się jakieś informacje o tym? :) Z silnikiem się okaże. Mam nadzieję, że będzie dobrze. NIe ma co martwić się na zapas :cool2:
-
Jakie grille?
Hmmm, ilu ludzi, tyle opinii. Zmieniam koncepcję już setny raz (ale wolno mi - w końcu jestem kobietą :P). A tak poważnie to zawsze preferowałam oryginalne części i jedyne, co za mną przemawia, to cena. Zorientuję się u znajomego, który pracuje w salonie, za ile mógłby mi to załatwić po obniżkach. Może jednak jedna, a porządna inwestycja.. :)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Jest ok :cool2: :cool2: Ciekawe co na to wszystko fatgrandma :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Bez przesady, aż tak wiele ich tam nie mam, ale bardzo proszę - nich taki sam. Sporo moich ostatnio bmwpolska dodało na fejsa i pewnie tam widzieliście ;) Dziewczyny tez mogą mieć niezłe auto i coś z nim robić :cool2: :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Zależy od warunków, w jakich robi się zdjęcia. Np. do robienia podczas imprezy w klubie zupełnie się nie nadaje, ale przy dobrym oświetleniu czasem się uda :cool2: Moje 3 ostatnie zdjęcia tutaj są via iP5 + pokrywa silnika. Myślę, że tragedii nie ma. Na pewno to telefon jest najczęściej pod ręką (ja większość zdjęć robię w taki sposób), ale nie można zapominać, że to telefon + aparat, a nie aparat z funkcją dzwonienia :mrgreen: To taki mały offtop. Zdjęcie zrobione jeszcze iP4 i obrobione Instagramie. :) http://imageshack.us/a/img441/9131/img2007hn.jpg
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Ja jestem za! :mrgreen: Myślę, że nadałby się kawałek SAIL- AWOLNATION. Szczególnie, że był kiedyś wykorzystany w reklamie BMW. :8)
-
E90 335i--->str.12 zimowy filmik! i jakis balwan mi na siedz
Nie byłabym tego taka pewna. Kobiety są podstępne i złośliwe :P Dlatego czasem lepiej trzymać się z (niektórymi) facetami :cool2: Ale wracając do zdjęcia to była szczera i subiektywna opinia. :D
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Dzięki. A bardzo możliwe. Często gęsto pstrykam jej zdjęcia. Aparat w iP5 daje radę to się później bawię w instagram na wykładach :mrgreen:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Autko super :cool2: Świetne masz to zdjęcie w podpisie. Bardzo mi się podoba :)
-
BMW E90 LCI 320d ED by Karol211 - Potrzebna opinia str. 4
Felgi super :cool2: Oklepane, czy nie - mnie się ten wzór podoba. :)
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
Auto przepiękne! :cool2: :cool2: :cool2: Przede wszystkim NIEPOWTARZALNE. I tak trzymać! Jestem ciekawa kolejnych zmian, na pewno będę tu zaglądać. :) Pozdrawiam :D
-
[E90] 320d arktis by ardin DUŻE ZMIANY profesjonalna sesja
Blackline :cool2: A jak te kierunki? Bo też się zastanawiam nad zmianą, a zawsze sceptycznie podchodzę do zamienników i nie wiem, czy warto. :)