Treść opublikowana przez dawis112
-
[e34] M20B25 ogrzewanie nie działa
tak mam inst LPG
-
[e34] M20B25 ogrzewanie nie działa
pompe zmieniałem dla pewności ostatnio, chyba że obie są niesprawne. a jak to z tym parownikiem i zaworami dokładnie ma być? może to da efekty :)
-
[e34] M20B25 ogrzewanie nie działa
witam oto problem: na obrotach jałowych z nawiewu leci tylko zimne powietrze ale gdy obroty przekroczą 1,5 tys leci ciepłe, układ solidnie i dokładnie odpowietrzony elektrozawory sprawne i czyste nie mam pomysłu gdzie szukać winnego? może być winny parownik u jego ogrzewanie zamontowane że tak powiem szeregowo z ogrzewaniem kabiny i tam ucieka ciepło zamiast pchać w kabine?
-
E34 Tnie tylne opony od środka
u mnie jak koła stały jak ty to pokazałeś to były do wymiany "lornetki" lub "ósemki" fachowa nazwa to chyba łączniki stabilizatora ale ręki nie dam uciąć sobie ;)
-
e34 b20 po swapie na m20b25 wolne obroty szaleją
winnym był silnikczek krokowy, czyszczenie pomogło :D
-
e34 520i `89 nie wchodzi na obroty + problem ze skrzynią
co do obrotów też bym obstawiał przepływkę, miałem podobne problemy kiedyś z wkręcaniem się na obroty i pomogła wymiana przepływki. a skoro na PB i LPG jest to samo to jeszcze bardziej prawdopodobne że to coś z dolotem powietrza
-
Moje E34 525i lpg ( i nie konczaca sie lista problemow )
nie martw się nie jesteś sam co do okazyjnych zakupów. ja moją ukochaną Beti też kupiłem okazyjnie pod wpływem zauroczenia i przez pół roku przez które ją mam wciąga każdą kwote jaką mam w portfelu nawet drugi silnik musiałem wkładać :D ale kocham ją i za nic jej nikomu nie sprzedam :D dźwięk silnika R6, wzrok innych jak nią jadę i to że jestem w rodzinie Bawarczyków jest warte każdej kasy:D tak że powodzenia w waszym związku i szczęścia na nowej wspólnej drodze życia:D pasja to pasja:D
-
e34 m20b25 strzały LPG w wydech na wolnych
sprawdzę kable, świece, palec itd i dam znać co do instalacji to planuje jak tylko portfel pozwoli sekwencje założyć bo ta ins to jest masakra ma humory jak kobieta w ciąży
-
e34 m20b25 strzały LPG w wydech na wolnych
zmniejszenie dawki nic nie pomogło :( zmniejszałem nawet do momentu aż silnik gasł a dalej strzelał
-
e34 m20b25 strzały LPG w wydech na wolnych
chodzi o tą na parowniku od dawki podstawowej czy tej dużej co jest na tym wężu co idzie przed przed przepływke?
-
e34 m20b25 strzały LPG w wydech na wolnych
witam Panów pacjent to e34 m20b25 z LPG "na śrubę" objawy to strzały w wydech na LPG (na PB nie strzela) na wolnych obrotach i podczas hamowania silnikiem, do tego czasem szarpie podczas jazdy i wolniej się auto zbiera ogólnie. po dwóch godzinach rozmyśleń nad silnikiem nic mi do głowy nie przyszło bo wydaje się że wszystko jest ok. czy ktoś z Was miał taki problem? i jak go rozwiązał?
-
e34 b20 po swapie na m20b25 wolne obroty szaleją
witam, jest taka sytuacja: zmieniłem m20b20 na m20b25, b25 był tylko goły słupek bez osprzętu, osprzęt zostawiłem od b20, problemy mam taki że na starym silniku wolne obroty były na benz i lpg dobre a teraz na benz troszkę szaleją a na gazie to jest meksyk, albo obroty na lpg są na poziomie 500 albo wcale, powyżej 2 tys idzie normalnie, kto ma jakiś pomysł czego to wina? dodam że lpg mam to lipne zwykłe tzn parownik a od parownika wąż z pokrętłem do regulacji idzie przed przepływkę.
-
E34 2.0 12V 89r. 129KM grzeje się na postoju
a może to być wina złego odpowietrzenia układu?
-
E34 2.0 12V 89r. 129KM grzeje się na postoju
jak sprawdzić visco czy dobrze działa?
-
E34 2.0 12V 89r. 129KM grzeje się na postoju
Witam, problem wygląda tak, w czasie jazdy temperatura silnika (m20b20) w normie normalnie lalunia, na postoju rośnie aż zamyka skale chyba że się trzyma na obrotach powyżej 2.5 tys. układ "niby" nie jest zapowietrzony. do tego ogrzewanie jest tragedia, niby ten typ tak ma ale aż tak źle nie może być(wykluczyłem usterkę elektrozaworów). jakieś pomysły co jest nie tak?
-
E34 2.0 12V 89r. 129KM tarcie przy ruszaniu
Witam, właściwie to proszę o pomoc w dwóch sprawach, mianowicie: - podczas ruszania i gwałtownego przyśpieszania słychać w okolicy tylnego prawego koła coś jak by tarcie, na oko nic tam nie widać co mogło by wydawać takie odgłosy. Czy ktoś z Was miał taki problem? proszę o jakieś info - tylne lewe koło stoi pod kątem, prawe normalnie trzyma pion a lewe ewidentnie jest pod skosem, co może to powodować?
-
E34 2.0 12V 89r. 129KM
Moja Betka zaraz po zakupie:) plan: zrobić blacharkę, odnowić lakier i może swap na m20b25:) http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/547088_430471343665881_2075288578_n.jpg
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam:) WBAHB11030BB46138 z góry wielkie dzięki :D