Treść opublikowana przez bbartekk2
-
Parujące reflektory
Mi akurat w E90 reflektory nie paruja, ale zwracam na to uwagę caly czas ponieważ w E46 tylne reflektory oryginalne ledowe tak parowaly ze po jakims czasie czesc ledow przestała działać. Wtedy zaprzyjazniony mechanik polecil wyjecie i uszczelnienie swiatla silikonem albo czyms silikonopodobnym.
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Tak, dyfuzor Pre-LCI.
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
http://imageshack.us/a/img255/249/zdjcie12k.jpghttp://imageshack.us/a/img33/8783/zdjcie21w.jpg
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Tak, fotele wymienione wraz z boczkami. W najbliższym czasie postaram się zrobić jakieś lepsze zdjęcia.
-
Plasti Dip - mój pierwszy raz.
Akurat felg plastidipem bym nie robił. Po pierwsze dosyć wysoki koszt, po drugie wytrzymałość średnia a jak przedyskutować to według mnie trzeba od nowa felge robic. Chyba, ze chcesz sprawdzic jak bedzie wygladac, ale tak to tylko malowanie.
-
[E90] CAR AUDIO do oceny patrz strona 3
No tak, tylko ze hifi to jest 1/5 zakupu logic7 i dlatego zastanawiam sie nad hifi. A jak wypada porównanie tego zestawu gladen one i logic7? Czy do E90 mozna wlozyc logic7 od E92 czy czyms on sie rozni?
-
[E90] CAR AUDIO do oceny patrz strona 3
Tez zastanawiam sie nad wymiana glosnikow na HIFi tylko dodatkowo wzmacniacz od HIFI, czy to jest duży problem dołożyć go do nawigacji buisness? Prosze o wskazowki.
-
[E9x] fotele sportowe - jak podłączyć pompowane boczki?
Z tym kablem to niestety nie jestem w stanie pomoc, ja mam lcI i u mnie pasował. Za to nie mam podgrzewania wiec problem większy;) Pompowanie po przekladce dziala normalnie prawda? U mnie zaglowek tez nie jest pochylany, chyba ze jest na to jakis sposob ktorego nie znam.
-
Dolnośląskie
Ja zdecydowanie NIE POLECAM. Wiecej informacji wysłałem Ci PW.
-
Plasti Dip - mój pierwszy raz.
Mi od 2 miesiecy absolutnie nic się z tym nie stało.
-
Montaż foteli m-pakiet
Chyba o 30 sekund za mało :D Nie ma tutaj przycisku PDC.
-
Montaż foteli m-pakiet
Pasować jeżeli chodzi o wymiary to na moje tak. Ale jak to będzie wszystko działać to nie mam pojęcia. Jest to wersja jaka występowała od 2009/2010. Wcześniej obok PDC i reszty.
-
Montaż foteli m-pakiet
Każde N47 ma ? W takim razie będzie bardzo ciężko znaleźć panel z przyciskami - PDC, podgrzewanie i Start/stop, bynajmniej ja od 3 czy 4 miesięcy takiego nie widziałem.
-
Montaż foteli m-pakiet
A Ty masz Start/stop ?
-
Montaż foteli m-pakiet
Prędzej odwrotnie ponieważ przy ogrzewaniu foteli nad przyciskiem są trzy diody, które pokazują poziom ogrzewania foteli. To tak teraz zastanawiam się, jak wygląda ten zestaw w ASO, przecież chyba nie ma tam kilkunastu opcji z diodami itd, a sprzedawca powiedział, że jest to komplet. Przy okazji dopytam.
-
Montaż foteli m-pakiet
Jeżeli chcesz od razu podłączyć pompowanie i ogrzewanie to wydaje mi się, że podłączenie elektrycznej regulacji niewiele tu zmienia i utrudnia (pewnie trzeba kodować). Jak dla mnie największy problem jest ze znalezieniem panelu. Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro w ASO są zestawy w których sam dokładasz przyciski itd to może można je przekładać ? Wie ktoś może ?
-
320d 163km klapki zawirowań
Czyli zadne stuki, spadek mocy, od razu sie urywaja? A jakie sa koszta zdemontowania tych klapek, duzo to jest roboty?
-
320d 163km klapki zawirowań
A da się jakoś zauważyć bez rozbierania kolektora że klapki są w złej formie ? Ja mam 163tys przebiegu i zacząłem się zastanawiać nad tym tematem.
-
Montaż foteli m-pakiet
Zakup foteli i montaż który można spokojnie wykonać samemu (też nie jest to takie łatwe) to jest według mnie połowa kosztów jakie trzeba wydać. Drugie tyle to zakup wiązek w ASO (wątpię, żeby dało się gdzieś znaleźć takie), panel (tak jak pisałem w aso to 700-800zł, na allegro 300) no i podłączenie z kodowaniem koszt rzędu 350-450zł. Także tak tanio to nie wychodzi jak by się chciało, chociaż niektórzy lubią grzanie foteli. Ja mam w E46 i nigdy nie używałem, dlatego nie mam ciśnienia żeby je podłączyć, wole się pobawić w inne rzeczy.
-
Montaż foteli m-pakiet
Nie da sie ręcznie przesuwać foteli elektrycznych. Jezeli chodzi o dostanie panelu z pdc i podgrzewaniem i dodatkowo start/stopem to według mnie misja nierealna. Ja szukam od 3 miesiecy na allegro i nic sie nie pojawia.
-
Montaż foteli m-pakiet
Ja montowałem fotele, aczkolwiek od 3 miesięcy jeszcze nie zabrałem się za samo podłączenie. Wiem, że trzeba ogarnąć ten panel, w ASO proponują panel w zestawie z którego możesz sobie zmontować wszystkie przyciski łącznie z roletami itd który kosztuje w okolicach 700-800 zł z tego co pamiętam. Na pewno trzeba dokupić jeszcze wiązki w okolicach 300 zł za sztukę, a reszta to jakieś głupoty.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
No więc właśnie i jesteś z Krakowa. Mi teraz przy mniejszym ruchu pali 7,4-7,7, ale normalnie to są większe wartości. W dużym mieście przy korkach może być nawet przy małym dieslu pewnie i dużo ponad 9 litrów.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
To jest jednorazowy wyczyn. Wcześniej przy trasie na 18 calowych felgach 5,5-6,0. Najciekawsze jest to ze w mieście spala w okolicach 9,0. Ostatnio średnia na 700km po Wroclawiu wyszła bodajże 9,1. Co masz na myśli jeżeli chodzi o silnik?
-
Oświetlenie tylnej kanapy
Nie wystarczy ponieważ w podstawowej jest jedna wtyczka a w tej z trzema zarowkami są trzy wtyczki.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Auto: E90 318d N47 po chipie 175km Ogumienie: zimowe 205/55 R16 Dystans: 1266km Rodzaj trasy: trasa Wroclaw -> Wieden -> Katowice -> Wroclaw czyli 75% autostrady, 20% jednopasmowki i 5% miasto Zużyte paliwo: 60,56l Rodzaj paliwa: Verva ON Średnie spalanie wyliczone: 4,78l/100km Średnie spalanie BC: 4,9l/100km