Treść opublikowana przez bbartekk2
-
[E92] 335d SpaceGrau 330KM/650Nm| Wyniki z Racelogic s10
Miejmy tylko nadzieję, że wracałeś przez Niemcy taką prędkością ;) Rewelacyjnie idzie :cool2: :cool2:
-
[E92] 335d SpaceGrau 330KM/650Nm| Wyniki z Racelogic s10
Nie za duży przyrost samym softem ?
-
E90 318d niepokojący dźwięk przy gaszeniu
Rozumiem, musze zbadać dokładnie temat i jak trzeba wymienic.
-
E90 318d niepokojący dźwięk przy gaszeniu
Brak jakichkolwiek innych objawów? Bo mnie tylko zaniepokoil ten dźwięk, zadnego telepania, zero problemów w trakcie jazdy.
-
E90 318d niepokojący dźwięk przy gaszeniu
Od czasu jak tylko go kupilem czyli powiedzmy 17tys km temu był taki sam dźwięk tylko, ze teraz sie nasila. Przy odpalaniu nic nie slychac podobnego, przy jeździe rowniez. Co to moze byc???
-
Rolka przy alternatorze / zdjecia
Czy przy gaszeniu słyszałeś jakies dziwne dźwięki? Bo u mnie jest cos takiego i zastanawiam sie czy to wlasnie nie któraś rolka/pasek, jak nagram to wrzuce filmik.
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Dzieki za informacje. Jak narazie troche zmieniam plany i wrzucam RFT, musze sie przekonać na własnej skórze czy da sie jezdzic czy nie. Takze beda Bridgestone Potenza RFT, a jak bedzie tragedia to po tygodniu zmieniam na zwykle :D
-
Jaki zestaw hamulcowy do BMW 330XD lepszy od fabrycznego
Trzeba w takim razie hurtowo brać ;D Coraz bardziej sie zastanawiam nad tymi hamulcami Performance, ale najchętniej jezeli już bym sie zabrał to przód i tył.
-
Jaki zestaw hamulcowy do BMW 330XD lepszy od fabrycznego
Według tej strony wszystko będzie pasowało: http://www.leebmann24.de/bmw-performance-bremsanlage-vorder-und-hinterachse-e90-e91-e92-e93.html http://realoem.com/bmw/partxref.do?part=34110444769 Natomiast według realoem nie będą pasowały. Kto ma rację i ewentualnie co zrobić żeby tył podpasował do 318d, bo to na pewno o to się rozchodzi.
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Najprawdopodobniej przy nakładaniu użyłeś zbyt niskiej temperatury.
-
E91, Jak sprawdzić stopień zapchania filtra dpf??
A u mnie przy 159tys się zapchał na amen. Po czyszczeniu chemicznym jak narazie odpukać w niemalowane wszystko jest ok. Chociaż po kosztach które poniosłem, uważam że są dwie opcje - wycięcie lub wymiana na nowy.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Jakie wymagania :D Z oryginałów to chyba będzie ciężko. 220 od M3 niby podobne, ale mała wklęsłość, 313 całkiem niezła wklęsłość, ale wyglądają niezbyt podobnie. Przód od M6 nie wszedł czy tył też ? Wrzućcie zdjęcia.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Chodzi Ci o wklęsłość czy kształt felgi ?
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
http://img248.imageshack.us/img248/7636/zdjcie1b.jpg Nowe koła na wiosnę :) Teraz tylko znaleźć jakieś ciekawe opony i wypatrywać wyższych temperatur, dzisiaj we Wrocławiu było rano -10 :/
-
Dolnośląskie
Polecacie jakiś zakład który zajmuje się polerowaniem/odświeżaniem felg we Wrocławiu ?
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Mówisz o 3M Carbon Di-noc? Bo jest w wersji połysk i mat. połysk - http://allegro.pl/3m-folia-carbon-3d-czarny-polysk-di-noc-szer-122cm-i3101861872.html mat - http://allegro.pl/folia-3m-carbon-czarny-3d-di-noc-ca-421-rozmiary-i3107711060.html I zastanawiam się który kupić A więc tak, zamówiłem od nich próbki: CA-421 - najmniejszy połysk, najlepsza w dotyku CA-1170 - pośrednia CF12 - największy połysk, najsłabsza w dotyku Wszystkie są to folie 3M. http://imageshack.us/a/img856/6919/zdjcie2fm.jpg http://imageshack.us/a/img194/2262/zdjcie1l.jpg Od lewej CA-421, CA-1170, CF12. Mam nadzieję, że pomogłem.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Dzięki! Szkoda, że po Wrocławiu mi wychodzi średnia prędkość 20-22km/h średnia i spalanie w okolicach 9l/100km :mad2:
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Auto: E90 318D 173KM 6M Ogumienie: 205/55/16 zima Dystans: 1020 km Rodzaj trasy: 75% trasa, 25% miasto Zużyte paliwo: 59,5 l Rodzaj paliwa: Verva ON Średnie spalanie wyliczone: 5,83 l/100km Średnie spalanie BC: 5,7 l/100km Średnia prędkość BC: 46 km/h Auto: E90 318D 173KM 6M Ogumienie: 205/55/16 zima Dystans: 999 km Rodzaj trasy: 85% trasa, 15% miasto Zużyte paliwo: 49 l Rodzaj paliwa: Verva ON Średnie spalanie wyliczone: 4,9 l/100km Średnie spalanie BC: 4,7 l/100km Średnia prędkość BC: 79,7 km/h
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Jakie masz u siebie sprężyny? Szukam czegoś do siebie i jeżeli to jest Pro kit to chyba trochę za nisko jak dla mnie ;)
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Zamówiłem nawet próbki 3M carbon, wyglądają sto razy lepiej niż czarny połysk, są grubsze i mają wyczuwalną strukturę.
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Zamówiłem folie 3M, po jakimś tam czasie porobiły się na niej skazy i wyglądała niezbyt dobrze. Mat będzie się zlewał z deską. Ja pomalowałem listwy a'la carbon z M-Pakietu Plasti Dipem i całkowicie zginęły na desce. Chyba jakieś zdjęcia mam nawet w galerii. Może carbon/szczotkowane aluminium? Albo hydrografika?
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Możesz rozwinąć swoją myśl ? Mi w sumie nie zależy jakoś bardzo na komforcie, przy 19 zwykłych oby był zbliżony jak przy 18 RFT. Mi bardzo odpowiadały Bridgestone Potenza, po zakupie Dunlopów na zimę byłem przerażony, że opony mogą być aż tak głośne. Ktoś ma konkretnie te Vredestein Ultrac Sessanta? Vredestein zawsze mi się wydawały jako jedne z najdroższych opon, ale te wyglądają cenowo bardzo przyzwoicie.
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Ja miałem i szczerze mówiąc po kilku tygodniach średnio to wyglądało :/
-
E90 320d LCI 3-city
Takze chyba nie jest tak złe, chociaż fakt ze okoliczności robienia były dosyć dziwne ale to raczej wina oddziału V-Tech Szczecin.
-
E90 320d LCI 3-city
dokładnie :!: mojemu kuzynowi skończyli vw borę :cry2: Aż tak? :( Ja robiłem u nich tylko, ze w Szczecinie i odpukac po 15tys jest wszystko w porządku.