Treść opublikowana przez bbartekk2
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Dzięki. Ja tylko widziałem wcześniej u forumowicza tgorka kiedy sprzedawał kierownice Individual, z czarną wstawką piano black na forum. Mi efekt się bardzo podoba, listwy ładnie się odcinają od całej deski a o to właśnie mi chodziło. To trzeci komplet i w końcu jestem zadowolony :D Jedyny minus to na pewno utrzymanie listew piano black w ładnym stanie.
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
W końcu mi się udało. Po polerce, dzięki ogromnej pomocy forumowicza tgorka, udało mi się zamontować listwy Piano black individual. http://imageshack.us/a/img801/1089/zdjcie3e.jpg http://imageshack.us/a/img189/1536/zdjcie2l.jpg http://imageshack.us/a/img717/2484/zdjcie1qe.jpg
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Przykręcone ma. Zgadza sie, sa przykrecone.
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Narazie nie mam podlaczonego niczego :) panel z wiazka w drodze a potem zostaje kodowanie i beda pompowane i grzane :) Nie bede spal przez te listwy ... :duh: Gdzie złapałeś panel z wiązką !? Normalnie kosztuje jakieś kosmiczne pieniądze, jak na parę kabli :evil:
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
A mi sie podoba polysk, fajnie załamuje deske. Ja niedlugo rowniez zakładam swoje;)
-
malowanie kratek i grila
Albo Plastidip i masz czarny mat :) U mnie po trzech miesiącach bodajże żadnych odpryskow ani nic takiego.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
:cool2: 45sek a cieszy ;) Dużo lepiej wyglada ten przycisk LCI.
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Widział ktoś może kolor Titansilber z elementami carbonowymi np lotka, dyfuzor czy tez nakładki lusterek? Ja niestety nie mogę nic znaleźć a zastanawia mnie jak by to wyglądało.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Juz ciekawi mnie jak bedzie sie prezentowała E92 na 20;) Wyślij mi PW ile chciałbyś za 313.
-
Plasti Dip - mój pierwszy raz.
Ja mam juz 3 miesiące na nerkach i nawet jednego odprysku nie zauważyłem.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Na 20 efekt bedzie kosmiczny. Nad jakim kolorem sie zastanawiasz jezeli chodzi o pomalowanie? 313 zostawiasz czy juz sie pozbyles?
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
W końcu Ci się udało. Kiedy montujesz ?
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Spokojnie, pracuje nad tym ;)
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
http://imageshack.us/a/img191/6493/e902e.jpg http://imageshack.us/a/img855/8208/e901.jpg http://imageshack.us/a/img689/5318/e904.jpg http://imageshack.us/a/img833/4811/e903o.jpg Tak spojrzałem, że nie mam żadnych ładniejszych zdjęć w Galerii, dlatego wrzucam trochę lepsze. Na profesjonalną sesję czekam na wiosnę...
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Auto: E90 LCI 318D Manual Ogumienie: 205/55/R16 Dystans: 656KM Rodzaj trasy: 100% po Wrocławiu, w tym trochę zabawy na śniegu Zużyte paliwo: 58,5 Rodzaj paliwa: Verva ON Średnie spalanie wyliczone: 8,9 Średnie spalanie BC: 8,9 Średnia prędkość BC: 22,5 km/h
-
e92 335i problem skrzynia/engine check/doswietlanie zakretow
U kogo w końcu robisz we Wrocławiu ?
-
Listwy ozdobne
Wszystkie listwy piano black w ASO to koszt koło 1300-1400 takze wszystkie inne metody wychodzą zdecydowanie taniej. Folia Carbon jest zdecydowanie najlepszym wyjściem jezeli chodzi o oklejanie, jest gruba i ma fajna fakturę.
-
E53 X5 4.4i Chojnice VIN: WBAFB335X1LH17602
bbartekk2 odpowiedział(a) na coobah temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż12 letnie auta a przebiegi oczywiescie w okolicach 200tys, na pewno nie są kręcone :cool2: Jeżeli liczysz sie z kosztami napraw na wstępie i w niedalekiej przyszłości przy V8 to próbować zawsze mozna...
-
BMW e60 535d M-pakiet WBANC91000CU78981
bbartekk2 odpowiedział(a) na Łapek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe ile właściciel miał ten samochód bo jak dlugo to bym sobie odpuścił. Jeżeli zdjęcia są po doprowadzeniu go do jakiegoś tam stanu(chyba ze nie są) to samochód może być strasznie niezadbany nie tylko wizualnie ale rownież mechanicznie.
-
Listwy ozdobne
Ja tez szukałem, w końcu okleilem ale efekt niestety nie jest jakiś super. Folia niestety szybko sie niszczy, ale przy bezbarwnym lakierze może być lepiej.
-
Spoiler BMW
Plastik w Clio nie jest taki sam jak w BMW 7, stad tez moje pytanie. Jak pasuje do auta? Mógłbyś zrobić zdjęcie z przylozonym spoilerem do auta?
-
Spoiler BMW
Jak jakość i wykonanie tego spojlera ? Zdecydowanie najlepiej polakierować w kolorze auta :cool2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Rewelacja :cool2: Performance w środku robi niesamowitą robotę, fajnie że nitka na fotelach jest identyczna jak na mieszku, super się to zgrywa :cool2:
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
U nas adapter koło 55zl więc tez jakoś nie ma tragedii. Słuszna uwaga na temat tego mocowania halogenu, szczerze mówiąc wcześniej zupełnie na to nie zwróciłem uwagi.
-
Wymiana sprzęgła(LUK) WROCŁAW M47 163KM
viewtopic.php?f=10&t=5740 Ja uważam ze nigdzie, ale może jestem zbyt wybredny. Zadzwoń ASO/Stando pozniej ew.Autochip zorientujesz sie ile chcą.