Treść opublikowana przez Michał , Michu
-
e34, problem z alarmem obudził się z zimowego snu
Witam :D ,a przy syrenie nie ma żadnego przełącznika , wejścia na kluczyk, czy coś w tym rodzaju :?: .Bo u mojego znajomego w bmw e32 tam gdzie była syrena jest wejście na mały kluczyk i tam można było wyłączyć alarm pozdrawiam
-
Jaki olej do silnika ?
Witam,oto link http://www.castrol.com/castrol/sectionbodycopy.do?categoryId=9040701&contentId=7074467 tam możesz dobrać sobie olej firmy Castrol pozdrawiam
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
Jak dla mnie są ok,wiadomo nie są wysokiej jakości ale za tą cenę są super :cool2: ja jestem zadowolony pozdrawiam
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
Ja już ramki mam u siebie :norty: he he teraz tylko je zamontować :D
-
Uklad chlodzenia
Witam,spróbuj odpowietrzyć układ ,tak jak wspomniał już kolega KOZIOL :D
-
E39 [528i] - wspomaganie, alternator
Witaj,jeśli chodzi o alternator to proponował bym naciągnąć pasek ,i sprawdzić czy coś się zmieniło ,jeśli tak to dobrze byłoby jak byś go wymienił ,ze względu na jego pęknięcie ,druga przyczyna to szczotki alternatora,ja ostatnio u siebie wymieniałem :D i jak na razie jest ok
-
Jakie Opony ?
Witam,a ile kolega chce poświęcić pieniędzy na te oponki :?:
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
Nie ma sprawy cała przyjemność po mojej stronie :D pozdrawiam
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
Podają link koledze http://pl.wikipedia.org/wiki/Michelin_TRX,a jeśli chodzi o rodzaj bieżnika to najlepiej na allegro wpisać michelin trx to wyświetli się kilka pozdrawiam
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
To fajnie ,w poniedziałek zrobię przelew pozdrawiam
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
Super :D ,po zazdrościć takiej kolekcji ,same wypasione wersje :cool2: ,coś pięknego :D
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
Nie miałem jeszcze możliwości jeździć na takich oponach,ale tak myślałem ze jazda na takich oponach się różni od innych opon bo są twarde i to bardzo :? ,a pozwolę sobie zapytać,bo widzę ze kolega ma lub posiadał bmw E24 635 CSiA ,jak mi się ten model podoba :D
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
Witam, czy ramki są nadal dostępne?
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
Dzięki za odpowiedź :) ,szkoda ze takie oponki tyle kasy kosztują ,a używanie nie łatwo jest znaleźć pozdrawiam
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
Witam,jestem nowym użytkownikiem na tym forum :D , na początku chciałbym powiedzieć ze bardzo mi pomogły wasze wypowiedzi i wskazówki za co bardzo dziękuję wszystkim :D .A teraz chciałbym zapytać tak jak w temacie"jak prawidłowo powinna być założona opona Michelin z serii TRX "z takim bieżnikiem http://allegro.pl/240-55vr415-michelin-trx-type-metric-i2952468865.html, pytam bo nie dawno byłem u wulkanizatora i pewien Pan zakładał takie opony i mówił ze to jest bez różnicy ,ale moim zdanie nie, bo przecież z jednej strony opony jest rocznik i inne dane więc powinna ta strona znajdować się od prawej strony felgi.Jeśli ktoś kiedyś miał z tym styczność proszę o wypowiedź pozdrawiam