Skocz do zawartości

e34, problem z alarmem obudził się z zimowego snu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Probowałem dziś podczepic pod modul komfortu centralny z pilota (stig) niestety nie udalo mi sie znalezc odpowiedniego miesjca do wpiecia modulu Na wszystkich stykach mialem caly czas takie same wartosci pradu nie ważne czy zamykalem auto czy zostawialem otwarte. Problem w tym, ze odkad kupilem auto (pol roku) to nie wiedziaelm ze mam fabryczny alarm, widzialem ze jest w vinie ale jak juz wspomnaielm nigdy nie udalo mi sie go uaktywnic i myslalem ze ktos go po prostu wydarl ... Rowniez nie dzialala mi opcja domykania szyb z kluczyka, dzis gdy wyjalem i wlozylem moduly pod kanapa domykanie szyb z kluczyka zaczelo dzialac, pozniej znow je wyjalem i dalej szukalem pradu dla stiga... Po dlugim czasie walki poddalem sie zlozylem wszystko do kupy zamykam auto i alarm zaczyna wyc ... Zaczela swiecic czerwona dioda na nadmuchu, nigdy wczesniej nie zaobserwowalem takiego zjawiska :D Alarm wyje po otawarciu obojetnie ktorych drzwi po jakims tam czasie przestaje... ale nic nie da sie zrobic, zamkniecie drzwi powoduje znow wlaczenie syreny. W czasie gdy wył odpalilem silnik bez problemu bo pomyslalaem sobie ze jak tak dalej pojdzie to mi aku rozladuje. Pytanie brzmi; jak rozbroic ten alarm bo gdy syrena przestaje wyc to widze ze czerwona dioda miga. Czytalem, ze mozna wyciagnac bezpiecznik alarmu tylko nie wiem dokladnie ktory to ciezko sie tam dostac obok modulow. Narazie odlaczylem aku i czekam na cud... btw. jak juz uda mi sie uporac z alarmem to moze zadziala mi wkoncu centralny z pilota ? : ) Poprzedni wlasciciel wspomnial ze jak wymienie baterie to bedzie dzialac, o alarmie nic nie mowil, pewnie sam nie wiedzial ze on działa.

 

pozdr

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/53/BMW_E34_Touring_Lazurblau_1993_4.jpg

 

cześć na moje ucho dzwiek tej trabki ktora rozwsciecza moich sasiadow do czerwonosci (dzialala moze z 3 minuty i zadzownili po policje) dochodzi z tej czarnej puchy w lewym dolnym rogu trzymaja ja pozadne wkrety 3 albo 4, nie odkrecalem jej jeszcze bo nie mialem wtedy srubokreta pod reka.

Mysle ze wyjme bezpiecznik od alarmu i na spokojnie sprobuje go wylaczyc, moze uda mi sie zaprogramowac kluczyk no bo jak kiedys probowalem to nie dzialal ale alarm tez nie, teraz gdy alarm zaczal dziaalc napawam sie optymizmem ze uda mi sie zaprogramowac kluczyk z pilota :D

Ok, ale czy jest jakas mozliwosc wylaczenia tego alarmu w inny sposob jak odlaczenie syreny lub wyciagniecie bezpiecznika? Lece teraz sprawdzic jeszcze glowny bezpiecznik przy + od AKU. Ale nie bede podlaczal aku bo sasiedzi mnie wyeksmituja ...; ]

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc tak znalazłem ten bezpiecznik od alarmu, wcześniej szukałem od strony kierowcy więc nie miałem zbyt dobrego dostepu tam i widziałem tylko puszke czarną. TEraz od drugiej strony idealnie po odchyleniu modułów ujrzałem bezpiecznik od alarmu wyjałem i po podłączeniu aku wszsytko ok jakby nigdy nic. Wszystkie kierunki działaja, wycieraczki szyby, MALO TEGO UDAŁO MI SIĘ ZAPROGRAMOWAĆ KLUCZYK FABRYCZNY z czego jestem mega zadowolony. Odesle STIGA i po sprawie :D MALO TEGO nawet domykanie z pilota działa szyb :D zajeboza chłopaki. Jutro powalczę z tym alarmem, włoże bezpiecznik i zobacze jaka będzie reakcja.

ps; tym sukcesem ide dalej i będę próbował reanimować fabryczne PDC :D

 

POZDROWIONKA ! : )

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczylem dzisiaj bezpiecznik od alarmu, zaczal wyc. Otworzylem zamek z pilota i zamknalem i sie zamknal ;d Wczesniej jak zamykalem i otwieralem centralny z drzwi kierowcy to nie dzialalo i wyl caly czas.

Teraz elegancko dziala z pilota zamykanie i otwieranie drzwi, ryglowanie i uzbrajanie alarmu. ;))))

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, nawet korzysci z tego sa ale troche dziwne jest to ze uaktywnilem alarm po pol roku... Mozliwe ze cos nie stykalo w tych modulach ??

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zmierzyc ile energi wcina na postoju ale jak juz wyszstko dziala to nie chce odlaczac akumlatora :D Wiem, ze troche za duzo mi ciagnie na postoju dlatego chcialem zmierzyc po uaktywnieniu alarmu ale ... Nie chce mi sie bawic na nowo. Jezdze codziennie takze nie powinien pasc aku .

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.