Treść opublikowana przez Michał , Michu
-
E32 Nivo wymiana płynu
Witam,płyn wymieniony ,tylko jest jeszcze jeden mankament ,po zgaszeniu silnika nie chce się opuścić tył samochody ,czy jest to spowodowane zapowietrzeniem układu wspomagania,jeśli tak to w jaki sposób go odpowietrzyć :?: ,z tego co poszukałem i wyczytałem to podobno regulatorem tylko w jaki sposób to zrobić :? jak to działa proszę o pomoc
-
Radio BMW
Sprawdź czy jest napięcie i bezpieczniki tez sprawdź pozdro
-
Końcówka tłumika do 318ci
Na pewno lepsze niż z pojedynczej,ja również założyłbym podwójną :8)
-
E32 Nivo wymiana płynu
zastanawiam się nad przewierceniem tego otworu ,ale czy nie będzie z tego jakiegoś problemu ,nie wiem sam co teraz zrobić :x
-
E32 Nivo wymiana płynu
próbowałem i nic ,tak jak by ona była z aluminium
-
E32 Nivo wymiana płynu
Witam,wszedłem dziś pod samochód i chciałem odkręcić ten korek spustowy od pompy wspomagania jest ona na imbus 7 ,nie mogę jej odkręcić strasznie się obrabia ,ma ktoś jakiś pomysł :?:
-
E32 Nivo wymiana płynu
Wielkie dzięki za informacje ,w sobotę się za to zabiorę :D ,po za tym masz ładnie zadbaną e32 :cool2: pozdrawiam
-
E32 Nivo wymiana płynu
Witam,pozwolę sobie dołączyć do tematu ,czyli wystarczy tylko odkręcić przewód od pompy wspomagania i płyn zleci ,nie ważne w jakiej wersji silnikowej :?:
-
Nowy - Wybór BMW e34 czy e39
Witam,to prawda ,nie łatwo jest znaleźć zadbane e34 :( ,a kupić okazyjnie za małe pieniądze to odradzam,bo to będzie spory wydatek.Ja osobiście jestem zadowolony ze swojej e34 :D ,fajny komfort ,sylwetka i po za tym to ma w sobie te coś he he :wink: ,minus to spalanie , ale taki urok coś za coś
-
[Kupie]Boczek do e34
Łups,a jak mogę zamknąć temat w tym dziale :roll:
-
[Kupie]Boczek do e34
Witam,potrzebuję górną część boczka,lub cały boczek w którym występuje roleta (kolor czarny) pozdrawiam
-
[Pomocy] Przekładka wnętrza z e32 do e34.
Witam,pozwolę sobie dołączyć do tematu ,czy jest możliwość przełożenia tunelu 2 części plus schowki prawy i lewy od e32 do e34 bez pulpitu ,pytam z ciekawości bo miałem niedawno możliwość wymienić swoją zwykłą na skórzaną od bmw e32 ale odmówiłem pozdrawiam
-
proszę o ocenę BMW 3-Serie 2.0 CD Coupe 2004
Michał , Michu odpowiedział(a) na darek20933 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolorek fajny ,sylwetka tez :D ,po załączonych zdjęciach widać ze zadbane auto :wink:
-
Uwazajcie na policyjne E38! ;)
No to teraz poznali prawdziwy komfort :D
-
Dylemat: zachować Klasyk - czy robić pod siebie
Zdaje sobie sprawę z tego i wiem ze nie jest to łatwe sam szukałem nie raz kilku plastików miesiącami :( ,ale znalazłem :D
-
Dylemat: zachować Klasyk - czy robić pod siebie
Nie łatwo znaleźć ten model w dobrym stanie ,na pewno nie w Polsce ,a wracając do wnętrza to nie chciałbyś takiego jak jest w klasycznej wypasionej E31
-
e34, problem z alarmem obudził się z zimowego snu
Nie no jak co dziennie jeździsz to nie ma co ,bo myślałem ze w zimę sobie śpi tak jak moja he he :wink:
-
Dylemat: zachować Klasyk - czy robić pod siebie
odnowić całe wnętrze ale na styl oryginału,wypasionej wersji coś w tym rodzaju
-
Dylemat: zachować Klasyk - czy robić pod siebie
No no spora inwestycja ,ale w tan model warto :cool2: ,bo za pewne zamierzasz ją zostawić na dłuższy czas u siebie.A nie myślałem żeby dać wnętrze od jakiejś wypasionej wersji tego modelu,albo zrobić pod ten wzór
-
Dylemat: zachować Klasyk - czy robić pod siebie
A tak z ciekawości zapytam,to ile Cię uczyniła taka wizyta u mechanika ...
-
e34, problem z alarmem obudził się z zimowego snu
Bardzo możliwe ,w sumie to już nie są młode ,te nasze piąteczki :D ,a wiek robi swoje.A teraz jak już wszystko Ci działa to odłączałeś może akumulator :?: nic się nie zmienia
-
Dylemat: zachować Klasyk - czy robić pod siebie
Rozsądek dobrze podpowiada he he :wink: ,ja osobiście zawszę dążyłem do oryginału :D ale czasami to nie łatwe, a tym bardziej w starszych modelach :? , no ale to kwestia gustu i budżetu he he :D
-
(e36) jaka skrzynia basowa
Witam,niestety ogłoszenie Skrzynia + wzmak CRUNCH już nie aktualne sprawdzałem na tablicy,wygląda na ciekawy sprzęt ,ja osobiście gustuję w Magnacie :D ,cena w miarę przyzwoita i dźwięk całkiem całkiem.No ale to już kwestia gustu
-
e34, problem z alarmem obudził się z zimowego snu
No to problem z głowy :cool2:
-
Dylemat: zachować Klasyk - czy robić pod siebie
Witaj,ja bym został przy oryginale ,tak jak fabryka wypuściła :D