Treść opublikowana przez Keczler
-
F15 vs F25
Ciężko powiedzieć. Jeśli uważasz, że finansowo dasz sobie radę no i, że żona ogarnie, bądź co bądź sporych rozmiarów auto (to nie zawsze jest takie oczywiste ;)), to nie widzę powodów, żeby odbierać sobie przyjemność i nie wziąć F15.
-
F11 520d
Zarzuć jakimiś fotkami, bo galeria bez zdjęć to ... :twisted:
-
Bmw e92 335i - Chajec - shadow
Właśnie miałem pytać, czy ten egzemplarz już nie gościł na tym forum, ale w porę doczytałem pierwsze zdanie posta :D Super autko :cool2:
-
Bmw e92 335i - Chajec - shadow
Zdjęcia nie działają, wrzuć na jakiś inny hosting.
-
X5 F15 50i czy M50d
Podobno w USA jest osobny proces certyfikacji i to by się nie kalkowało dla BMW.
-
Wybór 320i/328i lub 420i
Tylko 535i to już inny pułap akcyzy niestety.
-
seria 4 Gran Coupe
O Panie, byłem sceptycznie nastawiony, ale jeśli tak to ma wyglądać w realu to :cool2:
-
Usterki fabryczne F15
Ale to chyba coś musi być źle z tą wyszukiwarką, której używasz, bo http://www.bmwarchive.org/vin/bmw-vin-decoder.html pokazuje normalnie ten samochód.
-
X5 F15 50i czy M50d
RS6. Piszesz, że masz 700 konne Audi, które pewnie z 600-700 tys. kosztowało. Teraz chcesz dorzucić do garażu tłuste X5 pewnie za około pół bomby, więc w garażu będzie stało ponad milion złotych. A później piszesz, że przejąłeś się spalaniem, które było na jeździe próbnej 3 litry mniejsze, niż sobie założyłeś. Przeczytaj to jeszcze raz i się zastanów. Jeżeli Ty i ten cały wqgcnmn to nie ta sama osoba, to sorry za naskoczenie na Ciebie, po prostu ostatnimi czasy na tym i kilku innych forach, które przeglądam jest istny wysyp trolli (podejrzewam, że ma to związek z feriami), dlatego tak ostrożnie podchodzę do ludzi.
-
X5 F15 50i czy M50d
Moderatorze, wiesz co robić.
-
X5 F15 50i czy M50d
I jak tu pomagać ludziom na forach :duh: Cały czas się zastanawiam. Gimbus, zakompleksiony bezrobotny czy to co pisali na forum Porsche czyli jakiś przedstawiciel, co chce kredyty ludziom wciskać?
-
X5 F15 50i czy M50d
Siema, miałem okazję być przewiezionym X5 50d i nie powiem, zrobiło na mnie wrażenie, pomimo, że z SUVami jest mi bardzo nie po drodze. Generalnie jeśli bierzesz nowe auto na gwarancji, to nie ma co się martwić o naprawy (nawet jak coś się zepsuje i trafi do serwisu, to od biedy się możesz Audi podeprzeć). Skoro mówisz o jeżdżeniu tym autem na co dzień, plus dłuższe trasy co dwa tygodnie - ja bym się nie zastanawiał tylko brał diesela.
-
F15 z silnikiem benzynowym czy to ma sens.
:cool2:
-
F15 z silnikiem benzynowym czy to ma sens.
Przecież ty sam nie chcesz kupić tego samochodu, więc dlaczego rozstawiasz innych użytkowników po kątach? PS. Jak tam, już miałeś odbiór Panamery, bo miałeś mieć na przełomie zimy i wiosny.
-
F15 z silnikiem benzynowym czy to ma sens.
Dziwne, że najpierw napisałeś, że masz 35 lat (co by się zgadzało z tym co tam uskuteczniałeś na forum Porsche), później edytowałeś na 38 lat. Tam też pisałeś, że mieszkasz na wsi, że ci drogi nie odśnieżają (to samo co tu), też chciałeś robić 5000 km rocznie i też chciałeś oszczędzać na paliwie jeżdżąc mniejszym autem z małym silnikiem. Czy ty masz ludzi za debili? Jeśli tak, to powinieneś się otrząsnąć i spojrzeć realnie na świat. Jeszcze brakuje, żebyś tutaj zaczął wyzywać jak to właściciele BMW wyzyskują pracowników, albo kradną.
-
F15 z silnikiem benzynowym czy to ma sens.
Na forum prosiaków w listopadzie 2013 pisałeś, że masz 34. Schizofrenia czy dylatacja czasu?
-
F15 z silnikiem benzynowym czy to ma sens.
Ja w tym nie partycypowałem, bo generalnie w dział X nie zaglądam, bo nie przepadam(-ałem) za SUV-ami, ale dziś miałem okazję być przewiezionym X5 50d no i trochę zmieniłem zdanie :norty: dlatego przejrzałem ten dział, chociaż nie powiem. Ten temat mi znacząco poprawił wieczór :8) Oj nie, to co najwyżej ukryta opcja rower, komunikacja miejska, ewentualnie autonogi.
-
F15 z silnikiem benzynowym czy to ma sens.
Panowie, nie szkoda Wam klawiatury na dyskusję z gimbazą?
-
seria 4 Gran Coupe
Spoko, ja się nie przejmuję ;) Gdybym się przejmował, to bym nie miał śmigła w garażu :norty:
-
seria 4 Gran Coupe
Skoro jest tak piękne to aż dziwne, że na forum dla pasjonatów powstają tego typu tematy: viewtopic.php?f=43&t=235137 Niestety, łatka w społeczeństwie jest niezmienna. Starsze BMW-dres i do tego na pewno pijany, nowe BMW-nowobogacki, ewentualnie diler albo mafia.
-
seria 4 Gran Coupe
Spoko, wizerunek marki w społeczeństwie i tak jest na dnie, więc gorzej już raczej nie będzie.
-
Płyn do spryskiwacza...
Też polecam Sonaxa. Obecnie siedzę na wschodzie i przez ostatni tydzień temperatury rzędu -15 do -20 stopni. Żadnych problemów nie było.
-
BMW E90 318D 2008r. LIFT => WIOSNA 2 str
Ło Panie! :cool2: Super fura, oby nigdy nie zawiodła.
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
@Chendo, jeszcze jedna czerwona do garażu, ustawić w odpowiedniej kolejności i będzie :cool2: (po avatarze wnioskuję słuszne poglądy :8) :cool2: ).
-
Jaka benzyna do 335i?
Ostatnio jednorazowo pojechałem na stację Lotosu w Łodzi, zatankowałem PB 95, bo niby jest gęstsze i lepiej silnik smaruje, rano odpalam i było czuć ewidentną różnicę (drganie, takie jakby zakrztuszenie się i dopiero potem normalnie). Później zrobiłem 350 km tym samochodem i było wszystko ok, ale widać było na starcie, że mu jedzenie nie zasmakowało (przy czym to auto to nie było akurat BMW, ale wszystkie nowe silniki są raczej jednakowo podatne na tego typu anomalie).