Treść opublikowana przez damiand3
-
BMW e60 3.0 WBANC71040B137643 - Pruszków, Uwaga
damiand3 odpowiedział(a) na damiand3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJestem tego świadomy, natomiast chodzi mi tylko o to żę Pan na wstępie już oszukał tak więc zapala się żarówka :) A sytuacja wygląda tak, że prawdopodobnie auto zostało zakupione w tym roku, naprawione i ponownie wylądowało na sprzedaż. Oczwyiście jeżeli to jest tylko jedyna wada, i czytając z pierwotnej aukcji że są to nie wielkie uszkodzenia - to tak naprawdę osobiście uważam że nie ma się czego bać :) Natomiast kłamstwo na samym początku dobrze nie wróży ;)
-
BMW e60 3.0 WBANC71040B137643 - Pruszków, Uwaga
damiand3 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wystawione w Pruszkowie. Dlaczego tutaj trafia? Dlatego iż Pan zataił prawdę. Niestety, podczas rozmowy Pan stwierdził że poprzedni właściciel 'lakierował' dach i maskę i nic z autem złego się nie działo. Zapytałem ile wskazuje czujnik, na co usłsyzałem że 300-400, na pytanie dlaczego? Usłyszałem że aktualny właściciel polakierował dach ponownie gdyż poprzednia osoba która to robiła, zrobiła to nie zbyt dobrze :) https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-e60-3-0d-super-stan-xenon-rej-pl-ID6yZ3d7.html Cena 26500 PLN Auto było wystawione wcześniej w Żychlinie, a dokładnie w Styczniu tego roku. https://archiwum.allegro.pl/oferta/bmw-e-60-530d-i6674459595.html Notatka z aukcji: VIN WBANC71040B137643; LEKKO USZKODZONY LEWY BOK NAD SZYBAMI I KLAMKAMI OD GRADU;
-
BMW E61 525D WBANJ51020B407785 RADOM Korekta
damiand3 odpowiedział(a) na damiand3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAhh ten Radom.. :) Patrzyłam na raport Autodna / Auto baza, ale same świeże informację. Tak naprawdę, zdaje sobie sprawę że nie znajdę auta idealnego a bardziej chodzi o to żeby nie było przejechane walcem :D Dzięki DRAY! :)
-
BMW E61 525D WBANJ51020B407785 RADOM Korekta
damiand3 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, prośba o opinię na temat auta z ogłoszenia. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-navi-professional-sport-sitze-oplacona-ID6yVwl1.html Poszukuję BMW E61, auto prezentuje się dosyć ładnie po zdjęciach. Aktualnie czekam na sprawdzenie poprawności przebiegu w ASO BMW. Chcę wybrać się obejrzeć auto w najbliższym czasie, natomiast wiem że mogę nie zauważyć wielu rzeczy które rzucą się wam w oczy. :) Dodatkowo, prośba o info jak oceniacie ten motor, 2,5D. Z góry dzięki!
-
BMW F30 2.0 WBA3B110X0K098340
damiand3 odpowiedział(a) na lagoonpl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEj Ej! Cenę też mam dobrą! :p Aktualnie jest natańśza na allegro, na xenonie :) ( Nie licząc uszkodzonych ) :p Może tu jest problem, że za tanio wystawiłem :D
-
BMW F30 2.0 WBA3B110X0K098340
damiand3 odpowiedział(a) na lagoonpl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCóż za ciekawe podejście ", ale skoro to wisi od stycznia to gdzieś musi być kruczek" :) Sam mam do sprzedania ładną F30, auto bezwypadkowe i utrzymane praktycznie w idealnym stanie- mimo to wisi już trochę ponad miesiąc i nikt nawet nie przyjechał jej obejrzeć :) Z takim podejściem to już moje auto jest skreślone, bo przecież musi coś być nie tak :)
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
damiand3 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, zajrzyj kolego na stronę numer 2. Ktoś wspomina o tym aucie, iż jest z USA i wyjechała w kolorze szarym, a jak sam piszesz aktualnie jest biała.. PS. w autobazie pojazd ma 21 zdjęć z okresu 2010-02-25 - 2012-06-03, także myślę że warto wydać te 38zł aby się przekonać jak auto wyglądało wcześniej ;)
-
[E46] Montaż oświetlenia na nogi
Hej, mam pytanie. Może głupie ale cóż :D Po zamontowaniu lampek, będą one działały synchronicznie z lampką w suficie? Chodzi o to że nie chciałbym zrobić agro tuningu jak to niektórzy montuję- lampki świecą się cały czas, nawet podczas jazdy.
-
Moje 320d 150KM 2001 - Srebrny sedan
Bardzo ladne BMW! :) Kolego, mam taki sam problem z kloszami, najwidocziej i w Twoim aucie i moim byly od nowosci :) Natomiast widzac swietny efekt Twojej pracy, po weekendzie biore sie za to samo!
-
BMW E46 320D TOURING by damiand3
Komentarz odnosnie Klapek, już dodany w poście:) Dobrałem się do kolektora, i błędnie wcześniej określiłem że klapek nie ma. Klapki były, natomiast dobra wiadomość jest taka że mają się dobrze :) I zgodnie z zasadą "Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela" klapki wyczyściłem i zamontowałem z powrotem..
-
Wymiana szyby czolowej e46
Dzieki Martines! W takim razie biore z filtrem :) W sobote podjade wymienic, tylko boli mnie to ze szybka nie bedzie ori :( EDIT: Zapisalem sie przed chwila na Sobote, na wymiane, wzialem z filtrem. Koszt 350zl szyba+wymiana i uszczelka 75zl (Powiedzieli ze moze uda sie odzyskac, ale lepiej dmuchac na zimne :) )
-
Wymiana szyby czolowej e46
Ok nie jest filozofią, ale najpierw wybrałem się do jakiegoś zwykłego warsztatu, zostawiłem im auto. Po pół godziny do mnie zadzwonili zdziwieni że nie da sie uszczelki odzyskać, a oni nie mają. Takie rzeczy powinni wiedzieć, dlatego zdecydowałem się zrobić to w firmie która zajmuje się tym już troche czasu. Natomiast pytanie, lepiej z filtrem czy bez? Czy wedle uznania? :)
-
Wymiana szyby czolowej e46
Witam, mam pytanie do was odnosnie wymiany szyby w moim aucie. (Uderzyl w nia kamien z kosiarki) Mianowicie, dzwoniac po firmach mam do wyboru z filtrem oraz bez (ten pasek u gory) i zwrocilem uwage ze wiekszosc e46 nie ma tego paska, czyli wychodzily z fabryki bez, tak? I pytanie czy lepiej wybrac taka z filtrem, czy lepiej bez? :) Jezeli chodzi o firmy do jakich dzwonilem to zaczalem od ASO, no i niestety z ich uslug musze zrezygnowac, 2235 to troche za duzo.. Firmy w Kielcach: Autofenix szyba + robocizna 350zl (z filtrem) i 410 (bez filtra) + 75zl uszczelka Nordglass szyba + robocizna + uszczelka 513zl+bon na paliwo 50zl Jezeli znacie jakas dobra firme ktora nie zdziera mega kasy w okolicach warszawy albo kielc to czekam na propozycje :) PS. Kowalski ktory robi wszystko wiec i wymieni mi szybe w bmw odpada ;)
-
e46 automat, zmiana gałki biegów- Opinie
-Wycieraczki-Mus -Ring do swiatel- To juz wiem gdzie zainwestuje kase :) -Klima chodzi swietnie :)
-
e46 automat, zmiana gałki biegów- Opinie
a co takiego polecasz? :) hmm.. no właśnie ktoś mi tutaj podpowiedział żebym zamontował podłokietnik, tylko też troche ostry nakład finansowy jak widze, i ciężko znaleźć w kolorze ;<
-
e46 automat, zmiana gałki biegów- Opinie
Dzięki Panowie że sprowadziliście mnie na ziemie :) PS. Pozostaje przy swojej, ORYGINALNEJ! :)
-
e46 automat, zmiana gałki biegów- Opinie
OK, dlatego pytałem Panowie :) Ta gałka która podesłałeś też fajna :) chodzi o to żeby dodać jeszcze troche srebra do wnętrza :) Ps. klapek kolektora na 99% już pozbył się poprzedni właściciel, natomiast będę dobierał się do wnętrza lada chwila aby się upewnić, mój błąd że nie zrobiłem tego jeszcze, natomiast totalny brak czasu..
-
e46 automat, zmiana gałki biegów- Opinie
Witam, jak w temacie. Prosiłbym i opinie na temat zmiany gałki od biegów w skrzyni automatycznej. Jak to by wyglądało waszym okiem, czy nadało by charakteru wnętrzu, a może wręcz przeciwnie? Osobiście mam kilka argumentów za i przeciw. Jednym za jest to że posiadam srebrne listwy. Link do wspomnianej wyżej gałki: http://allegro.pl/bmw-galka-dzwignia-zmiany-biegow-rdh-sz-n-jafra-i2433817850.html i do mojej 3. viewtopic.php?f=159&t=186267
-
kupno BMW e46 320D automat
Sam widzisz, byc moze ;) A za takie pieniądze nie pozwoliłbym sobie na być może. Tym bardziej że nawet w wątku są ciągłe domysły, i te drgania to nic pewnego.
-
kupno BMW e46 320D automat
Nawet 6900.. To musialaby byc naprawde niesamowita sztuka.. I igielka. A tutaj? Juz cos sie dzieje..
-
kupno BMW e46 320D automat
Ja powiem tak, 8000E to stanowczo za duzo, tak jak napisal ktos wczesniej, za te pieniadze na uporze mozna szukac E90.. Tymbardziej ze i tak jest co nie tak..
-
kupno BMW e46 320D automat
Mechanikiem nie jestem, wiec nie pomoge odnosnie wibracji, natomiast jest to niepokojace, poniewaz u mnie auto chodzi rowno, i nawet bardzo sie nie odczuwa wewnatrz ze to diesel (jezeli chodzi o wibracje). Sam posiadam 320d e46 w automacie, sam dlugo opieralem sie tej skrzyni, natomiast teraz polece ja kazdemu :) swietnie przerzuca biegi, jest dynamiczna i co najwazniejsze zapominasz o zmianie biegow. Jezeli chcesz uzyskac jakies info, pisz na pw. Ps. Spalanie na poziomie 8,5L styl mieszany+klima. ( na mniesze spalanie nawet w trasie bardzo bym nie liczyl ;) ) 7,9 bez klimy, wiekszosc trasa, i jazda jak stary dziadek. Wiec juz lepiej odzalowac te pol litra, I jechac jak czlowiek :) aaa i mowie o real spalaniu a nie z kompa.
-
BMW E46 320D TOURING by damiand3
Auto sprzedane, po zakupie kolejnego BMW, na pewno przedstawię je na forum :) Pozdrawiam