Treść opublikowana przez damian3619
-
[E81, E87] Zmiana na tylne lampy LEDOWE
Ja mam pytanko czy do przedliftowych bedzie tak samo podlaczane,poniewaz ja mam podlaczone chwilowo pod rejestracje,ale chetnie bym to zmienil. Pozdrawiam.
-
air-bag w kierownicy multi. typu M [e87]
Strasznie droga jest ta poduszka. Minimum tysia musisz liczyc , sam takiej szukam w dobrej cenie, bo niestety wystrzelila nie chcacy :mrgreen:
-
120i N46 wymiana uszczelki pokrywy zaworow.
No to super, wielkie dzieki za info :cool2: .Zrobie jak mowisz. Pozdrawiam
-
[E81, E87] Zmiana na tylne lampy LEDOWE
Witam. Ja zakupilem lampy ,lecz mam model przedliftowy z 2006 roku. Swiatla zmienialem na poliftowe juz wczesniej ,lecz teraz czeka mnie zmiana na Celisy ledowe ,ja z tego co czytalem na angielskim forum to koles ciagnal od podswietlenia rejestracji kable tyle ze on mial tez przedliftowa jak ja ,a my nie mamy modulu NFRM tylko FRM .W przyszlym tygodniu bede zmienial wiec sie odezwe i zrobie pare fotek jak to wyglada z przedliftem. Pozdrawiam wszystkich jedynkowiczow :cool2:
-
120i N46 wymiana uszczelki pokrywy zaworow.
Witam! Chcem wymienic pompe vacum ,poniewaz z niej zaczyna leciec i zmienilbym odrazu uszczelke pod pokrywa zaworow poniewaz poci mi sie lekko z boku. Pytanie moje brzmi czy jak odkrece silniczek valvetronica ,ktory jest na pokrywie zamocowany to czy nie bede musial pozniej ustawiac na nowo valvetronic,poniewaz znajomy powiedzial mi ze najprawdopodobniej bede potrzebowal przyrzadow do ustawienia valvetronica,lecz mysle ze dopoki walkow rozrzadu nie sciagam to nic nie moge namieszac w valvetronicu. Co wy na to?
-
[E8X] Niestandardowe radio
Szczerze mowiac ja 3 dni temu wywalilem moja nie fabryczna alpine hi end i wlozylem professionala alpiny i gra praktycznie tak samon radyjko oczywiscie poliftowe,a jeśli chodzi o wyglad to zadneradio nie wyglada tak dobrze jak prof poliftowy, jedynie. Zmienie glosniki na lepsze i bedzie wystarczajace.
-
skladanie lusterek z pilota
To prawda Marv kazdy unika jakich kolwiek pomocy dla innych. Pieniadze pieniadze jeszcze raz pieniadze. :lol: :lol: :lol:
-
[E87] - Montaż podświetlanych klamek zewnętrznych
Panowie podepne sie pod temat,poniewaz mam te klamki podswietlane ,a raczej mialem do soboty kiedy to kolega podlaczyl sie kompem i wykasowal jakies adaptacje i od tamtej pory nie swieca mi sie klamki, czy ktos ma pojecie co zrobic zeby spowrotem swiecily,bo juz z sil opadam.
-
BMW 120i N46B20 150 KM żółta maz spod korka układu chlodzen
Wczoraj byłem z tym problemem u dobrego fachowca i powiedzial mi ,ze na 99% to chlodniczka oleju ,poniewaz to rzekomo czesty przypadek w tych wersjach silnikowych.
-
Co to za część - demontaż zderzaka oraz reflektorów e87
Ja wlasnie wczoraj wymieniałem ,lecz moj znajduje sie w srodkowym wlocie a nie w jednym z bocznych.
-
BMW 120i N46B20 150 KM żółta maz spod korka układu chlodzen
Płyn jest koloru zielonego a ta zółta zawiesina jest tylko z góry ,odciągałem to strzykawką i zostawał czysty płyn ,lecz po przejechaniu kilkunastu kilometrów znowu sie zbieralo na gorze zbiorniczka. Czy moze byc to walnieta uszczelka pod głowicą , choć samochód nie daję żadnych niepokojacych objawów?
-
BMW 120i N46B20 150 KM żółta maz spod korka układu chlodzen
Witam wszystkich ,pisze poniewaz zauwazylem dzis problem,a mianowicie w zbiorniczku plynu chlodniczego zauwazylem dzis zółtą maż . Pozwolę sobie napisać iż auto odpala na ciepłym czy na zimnym calkowicie w 100 % bezproblemowo,auto nie kopci silnik nie traci mocy wszystko jest ok olej tez trzyma swoj stan wiec moze ktoś już natknal sie na podobny przypadek. nie wiem czy uszczelki pod glowica nie wywalilo. Auto posiadam dopiero od 2 tygodni wiec dopiero odkrywam wiele rzeczy z nim zwiazanych. Przypomne z poprzedniego mojego tematu iz temperatura rosnie do 105 C.zanim zacznie spadac , dzis podlaczylem pod kompa serwisowego i zero bledow, w menu pokazuje mi wymiane plynu na czerwono ,termin wymiany byl do 05/2012 wedlug komputera pokladowego. Za kazda odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam.
-
[E87] Chłodnica/Termostat/Parametry pracy
I jak czy ktos doszedł do tego jak ustawic w ukrytym menu szybsze lub póżniejsze właczanie wiatraka,ponieważ w moim 120i N43 termostat dopiero puszcza przy 105 stopniach i nie jestem pewny czy to jest ok choć na allegro widziałem termostat nowy do sprzedania który puszcza też przy 105.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Czesc jestem nowym uzytkownikiem BMW . Mysle,ze spedze tu niezle kilka godzin tygodniowo haha. Pozdrawiam Wszystkich.