Treść opublikowana przez ada137
-
e83 lift 2007 a welcome light da sie zaprogramowac?
wielkie dzięki powiem szczerze ze zawsze mozna na ciebie liczyć:)
-
e83 lift 2007 a welcome light da sie zaprogramowac?
tak tak oswietlenie klamet jest dodatkowym pakietem mam to w e90 przed liftem lecz tam nie moge zaprogramować welcome light a wiesz moze sfinks jak to zaprogramowac mam inpe przewod gdzie tego szukac bo jeszcze nigd oprócz kasowania bledów nic nie programowałem
-
e83 lift 2007 a welcome light da sie zaprogramowac?
e83 lift 2007 a welcome light da sie zaprogramowac?
-
e90 czy da sie zakodowac te funkcje
chodzi mi np. skrecam kierownica swiatla sa ustawione na auto i doswietla poszczegolny halogen nie da sie tego zakodowac jak np swiatla drl w dlugich?
-
e90 czy da sie zakodowac te funkcje
witam posiadam e90 2006r i interesuja mnie te funkcje doswietlanie zakretow- mam ja w e83 i pomaga com8ng home- jesli nie to co trzeba przerobic widzialem ze ktos na forum pisal by polaczyc ringi z oswietleniem wnetrza lub klamek robil juz to ktos? to samo pytanie do e83 lift z 2007rda sie to zakodowac ? dzieki za pomoc
-
e90 tylnie lampy ktore polecacie
ja sie pisze ale 1800 to troche drogo tym bardziej za nie mam xenonow wolalbym w nie tyle zainwestowac
-
e90 tylnie lampy ktore polecacie
tak tylko te kosztuje ok 1800zł
-
e90 tylnie lampy ktore polecacie
witam myslalem nad zmiana lamp tylnich obecnie mam takie jak w galerii viewtopic.php?f=158&t=196097. ps. koncowka wydechu juz wymieniona na dwururke:-D. Co do lamp wymieniac je czy zostawic myslalem nad jakimis ledowymi np. http://www.ebay.ca/itm/06-08-BMW-E90-3-SERIES-4DR-SEDAN-EURO-BLACK-LINE-LED-TAILLIGHTS-SMOKE-RED-/121034601965?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1c2e3975ed&vxp=mtr http://allegro.pl/lampy-tylne-bmw-3-e90-sedan-led-diodowe-black-i2814521773.html http://allegro.pl/lampy-tylne-bmw-e90-05-09-sedan-clear-led-diody-i2858850122.html wiec czekam na wasze opinie a moze ktos bedzie mial do sprzedania czekam na info pozdro
-
X3 E83 2.0d problem przy minusowych temp
mam kompa i inpe mam zobaczyc bledy? zapala sie tylko na chwileczke nawet przy tem pow. -10 stopni i odrazu gasnie dlatego sie dziwie
-
X3 E83 2.0d problem przy minusowych temp
ja mam podobny problem lecz u mnie wygląda na to jakby mi świece nie grzały lampka po przekreceniu zapłonu odrazu gaśnie i chyba nic nie podgrzewa dziś go sporo kręciłem i dopiero odpalił wiecie coś może na ten temat. Mam e90 i e60 i nie mam takich problemów tym bardziej że jest przycisk start i sam sobie ustawia wszsytko i nie wiem czy dobrze odpalam x3 dajcie znać czy można jakoś ręcznie podgrzać świece czy coś dzieki za pomoc
-
zmiana zderzaka na m pakiet- czujniki beda pasować
Tzn w tym nowym tez są ale zastanawiam sie czy kupić go z czynnikami co bedZie droższe czy kupić go bez i przełożyć od mojego tylko zastanawiam sie czy wersja zwykła i m maja taki sam rozmiar
-
zmiana zderzaka na m pakiet- czujniki beda pasować
witam jak w temacie chce zmienić zderzak tył na m pakiet w swoim mam juz czujniki a ten co chce kupić ich nie ma czy beda pasować moje stare czujniki dzieki za odpowiedz pozdrawiam
-
e91 lci funkcja REST a raczej jej brak
witam, do czego służy funkcja REST może głupie pytanie ale nigdy jej nie używałem
-
bmw x3 lift problem lewe koło jakby się ślizgało
ok wielkie dzieki wymienie i dam znac czy pomogło :)
-
bmw x3 lift problem lewe koło jakby się ślizgało
ok wszystko wiem ale gdzie się wymienia ten olej w którym miejscu? :)
-
bmw x3 lift problem lewe koło jakby się ślizgało
a w którym miejscu się wymienia i jaki olej dzieki za pomoc spróbuje narazie tego
-
bmw x3 lift problem lewe koło jakby się ślizgało
szukałem w tematach ale nic tam nie pisze jak zdjąć rozkrecic i jak przekrecic tylko pisze o zamowieniu co jest jeszcze nie aktualne mozesz podrzucić co jak gdzie?:) a olej moze cos mieć do tego?
-
bmw x3 lift problem lewe koło jakby się ślizgało
wiec rozłączyłem kości i pomogło nic się juz złego nie dzieje wiec co dalej z tym zrobić? mogę narazie jeździć bez kości czy lepiej ja podłączyć i niech dalej stuka? moze być jakiś problem ze oleju nie wymieniłem w skrzynce rozdzielczej bo widzę ze paru formułowiczów wymieniło olej i jest ok? jak tak to jaki i ile się go mieści? dzieki chłopaki za pomoc właśnie za to uwielbiam BMW bo ma wspaniałe samochody i formułowiczów:)
-
bmw x3 lift problem lewe koło jakby się ślizgało
dzieki za pomoc jutro zobacze i dam znać... jeśli padła zębatka jaki się łączy z tym koszt?
-
bmw x3 lift problem lewe koło jakby się ślizgało
gdzie dokładnie się ona znajduje? Mam ja odczepić? Przejechać się z odczepioną kością, do czego ona służy?jeśli pomoże to co mam zrobic? dzieki chłopaki za pomoc:)
-
bmw x3 lift problem lewe koło jakby się ślizgało
Nic sie nie zapala opony jednakowe mozliwe ze cos z przeglubem?
-
bmw x3 lift problem lewe koło jakby się ślizgało
witam mam problem podczas przyśpieszenia w lewym tylnim kole dzieje sie cos takiego, że czuję jakby tylko to koło dostało poslizgu i szarpie jakby cos sie załączało i lekkie stuki, przy skrętach jak zwalniam. Tylko przy przyśpieszeniu i tylko w tym kole dziekuje za pomoc
-
BMW E90 - Ledy H7 do lamp
dziś zamówiłem GPT 7500k i włoże jako DRL zobaczymy jak bedzie wyglądać przy mocy 20-30% i zobacze również jako zwykłe h7 mijania wysle fotki jak Tylko dostane i założe żaróweczki:P
-
e90 jak podlaczyc podgrzewanie pomocy
Koledzy pomóżcie bo juz szalu dostaje szukam wszedzie ale nigdzie nic konkretnego nie ma. Kupilem fotele sportowe pompowanie juz podlaczylem ale podgrzewania nie. Co trzeba dokupic moze jakies linki wyslecze schemat albo cos wszystko manual w fotelu oprócz pompowania i grzania. Moze jakis spec z radomia, warszawy czekam na pomoc dzieki
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
wiec skasowałem klocki i mi swiecą na czerwono oraz podnosnik chyba przez te klocki........?